Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
175

vēl viens interesants rakstiņš ----> http://spoki.tvnet.lv/sports/Ar-ko-ir-labs-sekss-vasara/758645

Ko maitās atrod cilvēces stiprās puses pārstāvji? Vārds maita ir kompliments vai aizvainojums? Uzzini kāda ir šī vārda nozīme.

Un, galvenais, kādēļ vīrieši mīl sievietes ar šo velnišķīgo uguntiņu? Centīsimies pamēģinās tikt skaidrībā ar šiem jautājumiem.

Spilgts rakstursDaudziem... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
1.

Spilgts raksturs

Daudziem vīriešiem sievietes, kas iekļūst šajā iedalījumā,- tās ir spilgta un dzīva rakstura īpašnieces. Viņām raksturīgs sarkasms un pašironija , viņām ir asa mēle un rotaļīga uzvedība, kas, protams, uzvelk.  Tas ir viens no pamata iemesliem , kādēļ vīriešiem šādas sievietes ir seksuāli pievilcīgas.

DažādībaScaronādām sievietēm... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
2.

Dažādība

Šādām sievietēm raksturīgā pārliecība pār sevi ļauj viņām pielaikot dažādus tēlus un ne tikai apģērbā, bet arī uzvedībā. Piemēram, šodien viņa var būt maiga un mīļa, bet jau nākošajā kļūt vēsa un nepieejama. Tāpat viņa var mainīt savas dusmas uz maigumu, ja viņas mērķis ir sasniegts  un viņa ir apmierināta ar rezultātu. Šādas pārmaiņas un pārmešanās no siltuma uz aukstumu ļoti saviļņo vīrieti un palīdz viņam vienmēr būt tonusā.

PascaronpietiekamībaSpēcīgi... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
3.

Pašpietiekamība

Spēcīgi vīrieši mīl spēcīgas sievietes! Pie tam ja spēks izpaužas ne fiziskajā un emocionālajā līmenī, bet tajā gadījumā, kad sieviete zina ko un kā vēlas; viņa var pavadīt laiku vientulībā, ir savas aizraušanās, iemīļotās nodarbes, var izdomāt interesantus atpūtas variantus.  Viņa nerausta vīrieti ar vārdiem “man ir garlaicīgi”, ar to pašu motivējot viņu sasniegumiem izdomāt ko satriecošu, lai viņa pievērstu viņam uzmanību un izvēlētos viņa sabiedrību savām personīgajām interesēm.

Laba mīļākāAttiecībās ar... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
4.

Laba mīļākā

Attiecībās ar šādām meitenēm vīriešiem ir vieglāk seksuālajā jomā, kaut vai tikai tādēļ, ka viņas nemērķē, kā citas sievietes, ātrāk apprecēties. Tādēļ var vienkārši gūt baudu no nodarbošanās ar mīlestību, kura pa lielam nepieprasa jebkādas saistības. Pie tam pateicoties vaļīgumam un mīlestībai pret baudu, ar viņām ir viegli un patīkami pavadīt laiku gultā.

Vīriescaronu... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
5.

Vīriešu pašvērtējums

iekarot sievieti-tātad, pierādīt pašam sev un apkārtējiem, ka tu -īsts varonis un alfa- tēviņš.  Bet, tā kā meitenes ar sarežģītu raksturu nav viegli iekarot, tad grāds ievērojami pieaug, bet uzvaras vājums nezina robežas. Un, protams, ceļa galā vīrietis jūtas kā pasaules karalis, jo tikai viņam izdevies sev piesaistīt tik nepieejamu un bezkaunīgu būtni, atkausēt viņas sirdi un kļūt par iemīļoto.

Labs ārējais izskatsMeitene... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
6.

Labs ārējais izskats

Meitene, kura mīl sevi un zina savas vēlmes, nekad sev neļaus slikti izskatīties.  Viņa prot slēpt trūkumus un akcentēt dotumus.  Labi kopta, tīrīga, kārtīga, ar vienmēr perfektu grimu un manikīru- tas viss piesaista vīrieti un pamodina viņā vēlmi. Tas vedina uz domām, ka gultā ar šādu sievieti tiešām būs labi.

Kaislīga būtneEsot lieliska... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
7.

Kaislīga būtne

Esot lieliska aktrise, viņa it kā tīšām pasvītro savu erotiskumu un seksapīlu. Pie tam tas, ko sagaida , parasti piepildās, jo viņa pēc dabas ir apveltīta  ar traku temperamentu, iekšēji viņā virmo kaislības. Un nodarbojoties ar mīlestību ar viņu , vīrietis var sajusties kā supervaronis, pārliecinoties par savām pārdabiskajām spējām un potenciālu.  Pat ja tā būs tikai spēle, pēc šādām ”izrādēm” vīrieši parasti zaudē galvu.

Kāzu nebūsBez tam ne vienmēr... Autors: Yanara Kādēļ vīrieši mīl maitas?
8.

Kāzu nebūs

Bez tam ne vienmēr iemīlēšanās un vīrieša seksuālā tieksme pie “maitas” pāraug par kaut ko vairāk- nopietnām attiecībām vai pat laulībām. Jo laulības dzīvē ir svarīgas dažas citas lietas, nekā ,sēžot uz šaujampulvera mucas,  gaidīt negaidītu sprādzienu. Tādēļ lielākā daļa vīriešu par sievu ņem mājīgākas un mierīgākas sievietes ar labu un mīļu raksturu.  Bet vienmēr atcerēsies savas avantūriskās mīlestības ar sievietēm, kurām ir iekšēji kvēlojošā uguns.

Izmantotie avoti:
http://www.passion.ru
1
175
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [28]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ČOPERS avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa MaģistrantsMedaļa Bakalaurs
  ČOPERS 16.06.15 22:50
19
0

Drīzāk -  kādēļ sievietes mīl kretīnus?

spoku dienas doma

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 17.06.15 16:04
11
0

kas tās pa blēņām? es maitas triecu ar kāju pa pakaļu ***!

taisni maitas nemaz nav tās aktīvākās gultā!

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 17.06.15 16:57
9
0

Maitas der tikai divām lietām - kādreiz ievilkt gultā un praktikai priekš savu talantu izkopšanas smadzeņu skalošanā un nerrošanā.   Viņas labi varbūt izskatās, bet tie nekad nebūs tie cilvēki, kas spēs citus mīlēt un uz kuriem būs iespējams paļauties ne tikai tad, kad iet labi, bet arī tad, ka viss ir tik slikti cik vien tas ir iespējams.

Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 14.08.16 18:55  
8
1
Je je. Ir vēls vakars, es sēžu pie stūres un priekā vēroju ceļu priekšā. Manī taureņu kāpuri jau spirinās pa iekšām. Bļa kā gribās tai maitai ribās iešaut. Šī būs pirmā un pēdējā reize, kad man nāksies maitu piekaut. Nu ko, esam pludmalē klāt. Nu ko, laiks ārā kāpt, man pēc vardarbības sāk slāpt. Jau sācis man mozgā dusmu vilnis kāpt. Pasaudzēšu sevi, a to paspēšu pirms laika uzsprāgt. Atvēru durvis un piegāju pie bagāžnieka - lūk arī daļa mana prieka. Šās pa zemi kūņosies sistā slieka. Atveru es bagažnieku un tur kā pasakā - nodirsusies un acīs straumēm asarām. Bet smirdēja kā lauku vasara. Jā. Visu bagažnieku pielikusi tā resnā pakaļa. Parāvu es to maitu aiz matiem un bez visādiem vardarbīgiem skatiem viņu smiltīs iemetu. Nā tev par mau*ošanos ar smirdīgiem glumiķiem. Tādus kā mani vairs neuzskati par dumiķiem. Bet nā tev vēl, ka pisies ar visiem nūģu glūniķiem. Gribi salonam naudu? Es no bankrotiem iekšēji raudu. Ja es tagad tevi tā grautu, jau pēc laika tevi maitērglis gabalos rautu. Tev vajag jaciņu, tev vajag maciņu. Tikai tev nez kāpēc nepatīk, ka tevi tieši šoreiz es tracinu. Bet jūs visas mau*as tādas esat. Sākumā jūs visādus joberus mājās nesat, tad manam makam besat! Bet klausies! Pisies! Man naids neizies, tāpēc mirsti kuce. Ko tu klusē? Ā, tu esi mirusi, tāpēc arī nespēj kustēt. Godīgi sakot man tās maitas BRIESMĪGI nepatīk.
malakia avatars
Medaļa MaskaMedaļa DzelžiMedaļa Dienas doma
  malakia 14.08.16 20:42
6
0

Tāpēč arī tās vecenes paliek vienas un dzīvo ar 50 kaķiem

almazza avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesaka
  almazza 16.06.15 20:05
5
0

2. un 3. punkts atkārtojas. Bet tā - labs raksts! ++

misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 14.08.16 20:11  
3
0
Kopš kura laika vīriešiem patīk maitas (neesmu vīrietis - nezinu), bet cik dzirdēts, redzēts, piedzīvots - tad zinu, ka vīriešiem patīk smaidīgas, mīļas un jautras sievietes, nevis no sevis sazin ko tēlojošas maitas.
aivarc avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 14.08.16 15:34
3
0
Nesaskatu sakarību starp impulsīvu, traku un neatkarīgu sievieti un beigtu dzīvnieku. Apzīmējums varēja būt labāks. Bet raksts kopumā OK
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.08.16 15:58
2
0

Nav patiesība. 

Yanara avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa NostradamsMedaļa Moderatora favorīts
  Yanara 16.06.15 20:10
1
0

atbildot uz almazza komentāru " 2. un 3. punkts atkārtojas. Bet tā... " izlaboju, paldies!

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 14.08.16 20:25
1
0

atbildot uz SanctusDeus komentāru " Taisnība tev ir. Agri vai  vēlu vīrietis... " Tā viņš ir - bet protams, viss no katra personīgi atkarīgs. Ir cilvēki, kam ir pašcieņa un ir tādi, kas labāk par kājslauķi būs, jo zemapziņā ir tieši tādi cilvēki. 

FūrijsM4 avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa ZebraMedaļa Trumpe
  FūrijsM4 14.08.16 19:55  
1
0
Nuu ,tā tas nav. Kā kura utt. Tas ir tas pats ar to ,ka visām neder viens pi*pj* izmērs. Šeit kaut kāda daļa varētu būt patiesība ,bet tik pat liela daļa stereotipu.
psychopsilocybin avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  psychopsilocybin 14.08.16 18:12
1
0

Zinu tādas, kam ir spilgts raksturs, labs ārējais izskats utt., bet maitas viņas galīgi nav. Ar vīriešiem viņas nemanipulē, ir pieticīgas un māk pavadīt labi laiku neskatoties uz to kādi ir apkārtējie apstākļi. Nav iespējams cilvēkus salikt pa kategorijām un katrai ir savs raksturs. Es, piemēram, neizvēlētos saviem bērniem par māti meiteni, kura ir pārāk nosvērta, mierīga un no jautrības maz ko jēdz, jo tādā gadījumā mani bērni arī būs mierīgi un bez rakstura. Nepiezimu, lai izdzīvotu garlaicīgu, 'stabilu' dzīvi kā vairums cilvēku.

spoku dienas doma

IgnisDei avatars
Medaļa BučiņaMedaļa Dienas joksMedaļa nolaifers
  IgnisDei 14.08.16 16:07
2
1

atbildot uz MrWinD komentāru " Maitas der tikai divām lietām - kādre... " Taisnība tev ir. Agri vai  vēlu vīrietis gribēs patiesu mīlestību, ģimeni un mieru no avantūrām. A ar maitām man asociējas tās, kuras manipulē  ar vīrieti un zāģē viņu, ja netiek izpildītas viņu katras iegribas.

Lords Lanselots avatars
Medaļa RainisMedaļa BučiņaMedaļa Dienas doma
  Lords Lanselots 14.08.16 15:24
1
0

kas ir mīlestība?

spoku dienas joks

Devilish6 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa BetmensMedaļa Moderatora favorīts
  Devilish6 16.06.15 23:22
1
0
Tas pats jau ari ar viriesiem-kretiniem!
Owl Star avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa KārumnieksMedaļa Nostradams
  Owl Star 16.06.15 21:17
1
0

Interesanti palasīt.    +

Demarkus avatars
Medaļa NostradamsMedaļa BotsMedaļa Sociālists
  Demarkus 16.06.15 21:16
1
0

man liekas,ka te viss loti atbilst patiesibai....ari man labak patik maitas

Strāvonis avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa VUGD priekšnieksMedaļa VUGD priekšnieks
  Strāvonis 14.08.16 15:24
0
0

jo maitas nevar nokutināt, lai gan 'maita' ir diezgan slikti izvēlēts vārds sievišķības apzīmēšanai

Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 14.08.16 20:29  
0
0
atbildot uz Lords Lanselots komentāru " kas ir mīlestība? "Mīlestība - tās ir sirds sāpes, tās ir jaukas dzīves apmierinātas slāpes. Tās ir vientulības brūces, kas tik drīz nesāpēs, un tāpēc tā ir laba lieta. Bet mūsdienu pasaule priekš mīlas nav īstākā vieta. Vopšim mīla, tas ir tad, kad skrūve der vītnei un ir nauda jaunam smilšpapīram.