local-stats-pixel

Kāda tad patiesībā ir Irāna? Lauz savus stereotipus!!46

 774  1

Skarba un pretrunīga, bet tajā pašā laikā arī viesmīlīga un pievilcīga – Irāna vienmēr ir bijusi noslēpumaina valsts. Šai valstij ir milzum-liels vēsturiskais mantojums, kas ir cieši saistīts arī ar neticami greznām pilīm, mošejas atturīgo skaistumu, krāšņo dabas ainavu un bagātīgu nacionālo virtuvi. Lai to visu iepazītu un apjaustu, būs nepieciešams vairāk kā tikai viena diena. Patiesībā jau nekas labāk par pašu valsti nepastastīs, kā paši iedzīvotāji. Iepazīties ar Irānu palīdzēs fotosesija ar nosaukumu “Irānas sejas”, ko radīja fotogrāfs Bernards Ruso (Bernard Russo). Fotogrāfam izdevās iemūžināt nejaušus garāmgājējus, tādējādi pilnībā laužot par šo valsti iegūtos stereotipus.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 46

0/2000

"Sabiedriskā transporta gaidībās " - nabaga sieviete, nez ko viņa dzemdēs, autobusu vai vilcienu?  emotion 

 26  0 atbildēt

Pēdējais laiks tur Amerikai ieviesd "DEMOKRĀTIJU". Citādi cilvēki pārāk laimīgi izskatās. Tas laikam tāpēc ka nezina vēl, kas ir ir demokrātijas bumbas. Redz cik "laimīgi" tāgat ir cilveki Lībijā. Tur tagad var griezt galvas, jo demokrātija taču ir atļauts viss!!!

 30  6 atbildēt

Vislabākā pārvaldes metode ir nevis demokrātija, bet gan anarhija.Nē, ne tāda, kāda mēs to pazīstam mūsdienās, bet gan tāda, kurā tu vari darīt, ko gribi, bet tev nav tiesību darīt ļaunas lietas.Tā aptuveni...

 23  4 atbildēt

Ģērbjas un taisa selfijus, tāpat, kā citur pasaulē. Vienīgais kas ir atšķirīgs izskatā, ir ādas krāsa un tā lupata uz galvas.

 8  2 atbildēt
Sit gan, irāņi nav arābi bet gan persiešu pēcteči, tāpēc diezgan skeptiski izturās pret arābiem kur nu vēl imigrantiem. Pluss, ne visi šiīti, semīti utt var sadzīvot kopā!
 5  0 atbildēt

Skaista zeme,labprāt aizbrauktu,bet tie "$@%^&&" tāpēc man bail.

 2  0 atbildēt

Tegerāna.. emotion 

 1  0 atbildēt

Neko nevar lauzt- lupatas sievietēm, bardaks un vispār lai paši vārās savā sulā, Latvijā tādus nevajag.

 1  0 atbildēt

Izej bez lakata un minisvārkos redzēsi realitāti.

 1  0 atbildēt

Neko sliktu iepriekš neesmu domājis par viņu.

 0  0 atbildēt
Irāna ir viennozīmīgi viena no normālākajām valstīm Tuvajos Austrumos. emotion Atšķirībā no valstīm, kuras vada sunnīti.
 1  1 atbildēt

Ir jauki, kamer nespridzinas un nelej sievietem skabi seja.

 3  3 atbildēt

Katrā zemē sava kārtība un vienmēr tā kādam neliksies pietiekami taisnīga. Arī mums šeit ir kaudze jautājumu, kas ir neloģiski un netaisnīgi, bet par dzīvību vismaz nav jābaidās...

 0  0 atbildēt

emotion

 0  0 atbildēt
17.ir kļūda Pilstētas nevis ilsetas.😝
 0  0 atbildēt

Sakiet ko gribat,bet sievietes man šķiet viņiem ir ļoti skaistas emotion 

 0  0 atbildēt