66

 582  1

Prostitūcija ir vecākais arods pasaulē, un takā skatos ka daudziem šī tēma patīk, tad piedāvāju rakstu, par to kā viņas kļuva par ielasmeitām.

Kā vienmēr ceru uz Jūsu atbalstu ka padalīsiet rakstu sociālajos tīklos, sapelnīsiet cepumus gan sev,gan man, un visā visumā būsiet apmierināti ar dzīvi

Joprojām piedalos Mega Konkursā

Komentāri 66

0/2000
Nu un, ka daudz raksti mar mauk*m. Tas ir tas, ko Jūs paši, cilvēki, visvairāk lasiet. Rakstus taisa par to, kas citus interesē. 😂👌
 17  0 atbildēt

Latvijā tūkstošiem meitenes pelna sēžot pie vebkameras atrādot visu ko prasa un spēlējas ar savu ķermeni viņas parasti ir vecumā no 18 - 27 gadiem un pat ļoti daudzas 18-20 tātad tiko palikušas pilngadīgas bez darba pieredzes un tikai ar vidējo izglītību , jo saprot angļu valodu un tad ir tādas kā šis kuras iepazīstas reālam seksam. Jāuzmanās viņas ir ļoti daudz, netīšām vari iepazīties ar kādu no viņām un diez vai tādu gribēsi par draudzeni.

 14  0 atbildēt

  Nauda dara savu...

 11  0 atbildēt

4. "..vienīgais, ko pratu, bija labi drāzties.."

Man vienmēr ir interesējis, ko nozīmē "prast labi drāzties". Pēc kādiem kritērijiem un parametriem tiek mērīts, ka kāds labi drāžas vai pretēji - slikti drāžas. Kāds man var izskaidrot?

 10  0 atbildēt

Kas tās par daudzenēm,kur derību zudētātjai jābūt maukai uz nakti?   

 10  0 atbildēt
Tev visu laiku raksti par ma*kam
 9  0 atbildēt
Teorijā prostitūtas jau neko sliktu nedara. Ja cilvēkam patīk sekss, nekāda vaina. Kādēļ meklēt vienas nakts sakarus, ja ir iespēja to izdarīt par maksu, paralēli gūstot baudu?
 4  0 atbildēt

Altenzo 'loti fascin'e ielas meitas, skatos

 2  0 atbildēt

ir beidzot jāsāk rakstīt pareizi!

1. ja prostitūcija bija pirmais arods, tad no kurienes viņas ņēma atalgojumu? ar bučām norēķinājās? Es saprotu, ka tirgotājs kaut ko iepelnīja, kareivis kaut ko nopelnīja, utt. Vispirms bija jānopelna nauda, tikai tad to varēja tērēt. Līdz ar to, grozies kā gribi, maukām varēja tērēt tikai tad, kad sava aroda speciālists bija kaut ko nopelnījis, tas nezināja kur likt savu naudu, un apķērīgas sievietes saprata, ka var pārdot sevi. 

2. ja kāds bļaus, ka tic dievam, tad pirmā profesija bija elektroinženieris, jo kad dievs teica, lai top gaisma, tad inženieris bija visus vadus savilcis, atlika tikai nospiest pogu. Atkal nu nekādīgi nesanāk maukām būt pirmajām.

secinājumi - prostitūcija bija varbūt pirmās izklaides jomā, bet ne kā senākais arods pasaulē.

 3  1 atbildēt
5.Smuka bilde!
 1  0 atbildēt

Pagaidām man tāds iespaids nav radies. Ne par depresiju, ne ļaunumu Es gan arī  neesmu no baltajiem un pūkainajiem, kā jau būsi ievērojusi, bet ļauns pilnīgi noteikti neesmu.

 1  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Kā - kādā? Kad sākas problēmas ar erekciju! Protams, var mēģināt manuāli, bet nezinu, kas tur sanāks.
 0  0 atbildēt

briesmīgi

 0  2 atbildēt