4

 70  0

Jānis Rukmanis ir pensionārs, kurš ir noticējis brīnumam. Viņš 38 gadus ir nodzīvojis vienā dzīvoklītī, bet ne reizi nav veicis tajā remontu. Pat ne kosmētisko.

Pievienotie video

Labākais komentārs par šo brīnumstāstu: Šī ir viena no labākajām latviešu tautas īpašībām - pašaizliedzīgums palīdzēt tiem, ko valsts ir pametusi likteņa varā.

Komentāri 4

0/2000

Epilepsija, nenozīmē ka tev dzīve apstājusies !!!!

ja dzīvo netīrībā, tā ir nolaidība, nevis kas cits ..

man ir pazīstami cilvēki kuriem ir epilepsija, briesmiga slimība, bet cilvēkam bērni, ir darbs, ir viss..

epilepsijs lēkmes var uznākt negaidīti, cilvēks savus draugus,kolēģus pabrīdina - un pastāsta kā rīkoties.. nekas briesmīgs- atguldīt, lai neaizrijās ar siekalām.. viss 5 min.. un lēkme pāri (cilvēks neatcerās neko kas bijis) ..

- šis tipiņš dzīvo netīrībā 30 gadus .. tā ir izlaidība (ne velti kaimiņiem apriebās..)

atkārtošu velreiz: epilepsija, neliedz dzīvot pilnvērtīgu dzīvi !!! tāpat kā diabēts..

ir- ierobežojumi, tas viss..

- manā vērtējumā vienkārši bomzis- kurš neko nedarija… nafig, vajadzēja viņu pārvietot uz pansionātu un miers.. naudu citiem "grūtdieņiem" vajag.. (kautvai bērniem ar dzirdes traucējumiem- implanti 21 gs. palīdz, bet dārgi) .. - tiem visa dzīve priekšā, un viņi, zinot ka sabiedrība palīdzēja, dod atpakaļ, - sabiedrība tikai iegūst..

- nevis bomzis pensionārs.. kurš nekad nav strādājis (nu varbūt ir )..

 13  1 atbildēt

Pilnīgi šermuļi noskrien pār kauliem, kad redzu, ka cilvēkiem tādos apstākļos jādzīvo. Un tie noteikti nav briesmīgākie, kādi pasaulē vēl ir daudzviet.

Novērtējiet, ļaudis, kas jums ir, tajā skaitā veselību, spējas un prasmes! Visus čīkstuļus vajadzētu likt šādi padzīvot.

Prieks par cilvēkiem, kas spēj bez atlīdzības citam palīdzēt. Man šādu īpašību nav.

 3  0 atbildēt

Prieks, ka vēl ir palikuši cilvēki, kuri grib palīdzēt. Malači!

 0  0 atbildēt