Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
57

Cigāri Latvijā ir gana eksotiska manta, tāpēc par tiem ir daudz dažādu aizspriedumu, stereotipu un māņu, kas normālam cilvēkam ne tikai bojā iespēju tā normāli izbaudīt cigārus, bet var padarīt šo procesu par galīgi nepatīkamu. Tā rezultātā cilvēks uz visiem laikiem atsakās no iespējas izprast cigārus.

Kas būtu jāievēro, lai pēc cigāru smēķēšanas nenāktos sēdēt pie klozetpodaun saucot Ihtiandru?

Sākscaronu uzreiz ar to ka... Autors: Spocmenc Kā smēķēt cigāru (lai pēc tam nevemtu)?
1.

Sākšu uzreiz ar to, ka, ja TU nesmēķē, tad NEKAD ARĪ TO NESĀC DARĪT! Arī cigāru, pīpju, ūdenspīpju, veipu, snusu lietošana nepadara visu procesu veselīgāku. NE-VA-JAG! Savukārt, ja tu vēl esi mazgadīgs skolnieciņš, tad par tabakas lietošanu vispār labāk aizmirsti!

1Izvēlies pareizu... Autors: Spocmenc Kā smēķēt cigāru (lai pēc tam nevemtu)?
2.

1.Izvēlies pareizu cigāru

Pirmais un galvenais punkts – pareiza cigāra izvēle! Es, protams, saprotu, ka visi grib būt baigie gangsteri, turot zobos pašus lielākos cigārus, taču jums ir jāsaprot, ka tie ir ne tikai jātur zobos, bet arī jāsmēķē un, lai vai kā, nikotīns un pārējās degšanas laikā radušās ķīmiskās vielas un savienojumi, organismā nonāks tāpat.

 

Tāpēc – ja esi iesācējs, kurš nekad nav smēķējis cigāru, vai rīko kādu mafijas stila ballīti, kur lielākā daļa ir nesmēķētāji, neņem lielformāta cigārus! Neņem arī stipros, nogatavinātos cigārus! Pat sagatavotam organismam tie var vienā brīdī izrādīties pārāk spēcīgi, bet tā kā nikotīns no cigāriem tiek uzņemts caur siekalām, tad pēc pirmā nelabuma sekos otrais un trešais – auksti sviedri, reiboņi, nelaba dūša un, iespējams, arī problēmas ar vēderu. Īsāk sakot, tev vai kādam no taviem viesiem liksies, ka Kaulainā jau stāv aiz stūra un asina savu izkapti.

 

Formāti, kas var būt atbilstoši iesācējiem – Corona, Petit Corona, Robusto

Vārdi no kuriem izvairīties – Maduro (nogatavinātā tabaka), taču tāpat labāk neņemt tumšo toņu cigārus (lai arī aptinošās lapas krāsa ne vienmēr ir rādītājs to sitprumam, liela daļa ražotāju to ievēro).

2 Netēlo kovboju nevelc... Autors: Spocmenc Kā smēķēt cigāru (lai pēc tam nevemtu)?
Attēls no: www.cigarsmag.com
3.

2. Netēlo kovboju, nevelc dūmus plaušās

Kad cigāri ir iegādāti vai saņemti, sākas nebeidzamie strīdi – vajag dūmus vilkt plaušās (kā smēķējot cigaretes) vai nē? Tāpat, teju ar 100% garantiju, atrodas kāds, kurš grib būt brutālais vecis un viņš sāk smēķēt cigārus gluži kā cigaretes.

 

VIENREIZ UN PAR VISĀM REIZĒM – cigāru dūmus plaušās NEVELK!!!

 

A kur tad kaifs? - kāds prasīs. Kaifs ir tabakas aromāta baudīšanā. Tieši tamdēļ, nevis, lai apdolbītos ar nikotīnu, smēķē cigārus. Nikotīns pietiekošā daudzumā tāpat nonāks jūsu organismā kopā ar siekalām.

 

Jā, ir cilvēki, kas mēģina vilkt dūmus plaušās un viņiem pat tas sanāk bez redzamām problēmām vai nelabuma, taču tas tikai nozīmē, ka viņiem ir pārlieku liela vēlme būt par kovbojiem un pārāk daudz veselības ar kuru viņi nezina ko darīt.

3Nesmēķēt tukscaronā... Autors: Spocmenc Kā smēķēt cigāru (lai pēc tam nevemtu)?
4.

3.Nesmēķēt tukšā dūšā

Cigāri nav jāsmēķē tukšā dūšā. Protams, ja mēs runājam par iesācējiem. Kāpēc? Tieši tāpēc, ka tukšā dūšā smēķējot, visdrīzāk, nelabums atnāks ātrāk, tāpēc pats labākais ieteikums – pirms smēķēšanas paēst. Nevis roltonus (smēķēt cigārus un ēst roltonus – šāds skats uz dzīvi arī nav ok), bet normālu ēdienreizi.

4 PadzerDaudzi cigāru... Autors: Spocmenc Kā smēķēt cigāru (lai pēc tam nevemtu)?
Attēls no: i.pinimg.com
5.

4. Padzer

Daudzi cigāru smēķēšanu saista ar izklaidi un tās šķietami neatņemamo atribūtu – alkohola dzeršanu. Par to šoreiz nerunāsim, taču tā kā smēķējot lūpas un viss mutes dobums kļūs daudz sausāks, tad vajag padzert gan pirms, gan smēķēšanas laikā.

 

Ko dzert? Kas jau nu patīk labāk, taču ūdens ir pati optimālākā izvēle, kas gan veldzēs slāpes, gan nekādā veidā neietekmēs cigāra baudījumu, jo tam nepiemīt nekāda izteikta garša.

 

Alus, viskijs, konjaks, vīns – pieļaujami, taču ļoti uzmanīgi, jo alkohola reibums tiks reizināts ar spēcīgo tabakas (nikotīna&Co) ietekmi, kas nesagatavotam organismam var beigties ļoti bēdīgi (bet ne letāli, lai gan domas būs dažādas).

 

Tāpat jāatceras, ka alkohols asinsvadus paplašina, nikotīns – sašaurina un jūsu galvenais muskulis, sirsniņa, priecīga par šādiem "amerikāņu kalniņiem" nebūs.

5 Turi tuvumā saldumusViens... Autors: Spocmenc Kā smēķēt cigāru (lai pēc tam nevemtu)?
6.

5. Turi tuvumā saldumus

Viens no galvenajiem iemesliem kāpēc pēc cigāru smēķēšanas vai pat tās laikā cilvēkam paliek slikti – straujš cukura līmeņa kritums asinīs. Tāpēc būtu ļoti labi, ja smēķējot blakus būtu kādi saldumi.

 

Saldumus var aizstāt arī ar dzērienu, t.i., dzerot klāt kādu saldo limonādi. Protams, ne tas veselīgākais variants, taču arī no cigāru smēķēšanas neviens negaida mūža pagarināšanos.

 

Savukārt, ja rīko ballīti, kurā būs cigāru smēķēšana, tad labākais laiks, kad šo procesu iestarpināt – pirms deserta pasniegšanas.

 

+EXTRA

Nesteidzieties

 

Cigārs prasa laiku, attieksmi, zināšanas. Nesteidzies, velti tam 30-45 minūtes (mēs runājam par mazā formāta cigāriem), ļauj cigāram degt nepiespiesti, nepārkarsē to un izmanto dabisko filtru – pelnus (nekrati tos nost).

 

Cigārs, lai arī ir absolūti naturāls produkts, sevī ietver daudzus mehānismus, kas padara smēķēšanu ja ne drošu, tad vismaz mazāk nepatīkamu.

 

 

Vēlreiz gan gribu atgādināt, ka:

SMĒĶĒŠANA NODARA ĻOTI LIELU ĻAUNUMU JŪSU VESELĪBAI. JA NESMĒKĒJAT, TAD ARĪ NESĀCIET TO DARĪT! JA SMĒĶĒJAT - LABĀK ATMETIET! 

0
57
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Han Solo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Han Solo 03.11.19 16:56
0
0

Cigārs un viskijs (mani top- Jameson un Jack Daniel) - lieliska kombinācija.