Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
38

Ja tu esi sieviete, kurai patīk «sliktie» puiši, kuri tiešām ir slikti, nevis tikai izliekas par tādiem, tad tam ir lielisks izskaidrojums.

Patriks Beitmens, filmas «Amerikāņu psihopāts» tēls, kuru atveidoja lieliskais aktieris Kristisns Beils, ir fascinējošs tēls. Viņš apkārtējos apmuļķo ar savu šarmu un pievilcību. Viņš ir nepārprotams psihopāts, kuram nav morāles. Viņš nogalina sievietes un dzer viņu asinis, bet tajā pašā laikā viņš ir bagāts Ņujorkas investīciju bankas vadītājs.

Pats Patriks filmā jautā: «Vai tu zini, ka es esmu psihiski slims?» Lai arī viņā iekšā dzīvo briesmonis, bet no ārpuses viņš ir izskatīgs, bagāts biznesmenis - un tas ir tas, kas pievelk sievietes, atklāj pētnieki.

nbspBroka universitātes un... Autors: matilde Jauns pētījums atklāj, ka sievietēm vairāk patīk vīrieši, kuri ir psihopāti
Attēls no: www.unilad.co.uk
1.

 

Broka universitātes un Kārltona univerisitātes pētnieki veica pētījumu par to, kāda ir korelācija starp kāri un psihopātiju romantiskās situācijās.

nbspUniversitātes students... Autors: matilde Jauns pētījums atklāj, ka sievietēm vairāk patīk vīrieši, kuri ir psihopāti
Attēls no: unsplash.com
2.

 

Universitātes students, kurš piedalījās pētījumā, atrada 46 vīriešus vecumā no 17 līdz 25 gadiem, kurus vēlāk intervēja cita sieviete, kas bija iesaistīta šajā pētījumā. Intervijas laikā tika uzdoti dažādi jautājumi par to, ko viņiem patīk darīt pirmajā randiņā un kas viņiem šķiet svarīgs attiecībās. Šīs intervijas tika filmētas.

 

Tos pašus vīriešus novērtēja pētnieku grupa, ņemot vērā viņu rakstura iezīmes, viedokli un skatījumu dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar intīmo dzīvi, piemēram, vai viņi spētu stāties dzimumattiecībās ar cilvēku, ar kuru nesaista romantiskas jūtas. 

nbspPēc tam vīriescaronu... Autors: matilde Jauns pētījums atklāj, ka sievietēm vairāk patīk vīrieši, kuri ir psihopāti
Attēls no: unsplash.com
3.

 

Pēc tam vīriešu interviju video tika atrādīti 108 sievietēm, kuras ir pirmā vai otrā kursa studentes universitātē. Viņu uzdevums bija noskatīties 2 minūšu garos video un novērtēt vīriešus pēc viņu ārējā izskata, seksīguma un pašpārliecinātības.

 

Pētījumā, kas publicēts Evolutionary Psychological Science, tika noteikts, ka tie vīrieši, kuriem bija visaugstākie rezultāti psihopātu skalā, sievietēm patika visvairāk. 

 

Vai tas tiešām ir tik pārsteidzošs atklājums? Stokholmas sindroms nav radies tāpat vien.

0
38
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes