59

 1551  5

Nikola Pauluna ir kādreizējā šova ''16 and pregnant'' dalībniece, bet pirms veikt pāragrus spriedumus, lūdzu, izlasi, ko viņa publicēja savā Facebook profilā! Apsolu, ja tu esi vecāks, tad tas liks tev aizdomāties!

Komentāri 59

0/2000
16gadīga māte bla bla blā. Bet tagad viņai nav 16, ja viņas dēlēnam ir 6, tad viņai ir jau 22, ienākot bērnam pasaulē arī visa viņas dzīve mainās..
 1  0 atbildēt

Ja viņa to viņam uzspiež, tad nekāds džentlmenis dienās nesanāks...

 2  1 atbildēt
P.s ja meitene 16 gados ir māte tas nenozīmē ka viņa ir savādāka. Iespējams ka bērna tēvs ir savādāks, iespējams tā bija mīlestība kuras laikā tika ieņemts bērns.
 1  1 atbildēt

PRIEKS PAR TEVI...   tomēr nepiemirsīsim, ka tie bija citi laiki, cita audzināšana un cita sabiedrība...

 0  0 atbildēt

Ļoti jauki, ka neuzskati sevi par sliktu māti!!! Bet tik tāds jautājumiņš no "irsēja" puses, bērnuļa tētuks aizvien kopā ar jums, jebšu TĀ NU SAGADĪJIES, ka nevarējāt sadzīvot???

 0  0 atbildēt

Nu vienmēr laipni pienāciet vēl!

 0  0 atbildēt

Vienalga bildēs viņa izskatas ļoti lēta.... Lai skarbāk neizteiktos.

 1  1 atbildēt

t.i. mātīte nemāk izvēlēties sev tēviņu, tagad atriebjas pret savu bērnu, un vēl ar to internetā lielās, citās tādas pašas ķertas mātītes sajūsmā spiedz un atbalsta.

 0  1 atbildēt
Kuce ir māte!
 0  5 atbildēt
Pasūtījis tas sīkais pi*ars savai kucei mātei sîko piedzemdējis! na*uj
 1  7 atbildēt
Ne kāds nebūs savādāks Tavs sīkais. Drāžas vecenes zem galda un viņam pie dirsas ko Tu tur māci. Narkomāns vien būs tas tas Tavs sīkais piegulētājs.
 0  6 atbildēt
Te audzināšana ir briesmīga!!!! Reizi mēnesī aizved vakariņās nu WTF? Katru dienu vēl vestu! Mājās sapelnījis naudu lai iet un strādā pa īstam. ‘Stāsta kā pavadīja dienu’ stulbums tāds kas tad māte nerubī redzēt ko skaits dara pa dienu??? Māte Daune izlaida savu sīko. ‘Atstāj viesmīlei dzeramnaudu’ PAR KO???????????
 0  8 atbildēt