60

 764  2

Īso cilvēku problēmas! Pietiks runāt par garajiem cilvēkiem, šoreiz pieķersimies mazajiem. Kaut arī izmēram taču nav nozīmes, vai ne?

Komentāri 60

0/2000
Kārtējās izdomātās priblēmas.
 2  0 atbildēt

man tāka 1,90m un man patīk mazi cilvēciņi  

 2  0 atbildēt
Nebūs par tēmu : Esmu 182 cm garš tādējādi izceļos klasesbiedru vidū( viņi ir diezgan īsi). Esmu kautrīgs un mana lielā auguma dēļ viegli pamanāms, jo esmu par galvas tiesu garāks. Dažreiz gribas būt īsam šī iemesla dēļ, bet arī ne pārāk.
 2  0 atbildēt

Nujau nujau vaitad tik traki ir? Viena liela daļa problēmas izklausijās (it sevišķi par izsmiešanu u.t.t.) tādas kā vairāk bez maz vai tīņu problēmas sajaukumā ar kompleksiem..

 2  0 atbildēt

Labs raksts,diezgan aktuals.Bet nedomajiet,ka but garakam ir daudz vieglak.Ar saviem metrs astondesmit un cik tur centimetriem,sastopos ar lidzigam problemam,tikai,, uz otru pusi,, .Drebes, apavi, sedeklji utt. ari it ka ne prieksh manis...  Dienesta laika bija problemas ar atv.apakshvelju,vienmer pirts diena pec mazgashanas izdeva tiro veljuun tas bija ka nerakstits likums -garais dabuja maza izmera,isais liela izmera kankarus.Tas bija kaitinoshi,kamer neizdomaju knifu,sametamies kopa ar vienu iso un vajadzibas gadijuma vienkarshi samainijamies... smiedamies par parejiem ,kas lamadamies un bljaustidamies apseda izsniegshanas lodzinju(no kurienes ,,stariks,,sutija visus uz tris burtiem).Pec kada pusgada jau visi ta darija,kaut gan ,,stariks,, jau bija dembeljojies,unaiz lodzinja sedeja cits ...   Domaju ka ideju sapratat....

 1  0 atbildēt
Es esmu 1,6m un man ir 26gadi. Masina ja pec manim visi regule kreslus.
 1  0 atbildēt
Es jutos parak gara
 1  0 atbildēt

Nē nav

 1  0 atbildēt

Tu smējies, bet man tas īpaši nepatiktu - ja tu nepievērs sev uzmanību, tevi neredz. Vismaz tavi klasesbiedri interesējās, kur biji palikusi. Jo es domāju manā gadījumā viņi par mani aizmirstu un pat nepieminētu. Bet tas ir cits stāsts.

 1  0 atbildēt
Vnk iepērcies punduru veikalos sorry
 1  0 atbildēt
6. Bet ja Tu zinātu cik ērti tā ir atspiesties. Itsevišķi ja ilgi ir bijis jastaiga.
 0  0 atbildēt

Esmu tik īss kad esmu bērns!  

 0  0 atbildēt

Esmu 179 cm. Man ir 18 gadi.

 0  0 atbildēt

Esmu 164 un visas šīs problēmas atbilst manai ikdienas dzīvei. 

 0  0 atbildēt
Par daudz elpo piepītētu gaisu
 0  0 atbildēt
Man laikam jābeidz augt , man ir 13 gadi un es esmu 179 cm garš
 0  0 atbildēt
160cm man bija, kad man bija 11 gadi!(un es neesmu meitene)
 0  0 atbildēt

spēlē basketbolu, pelni lielu nuda un šis garuma kompleks pazudīs

 0  0 atbildēt

tas jau ir tākā tajā žigolo filmā

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »