8

 162  10

(lasīt Anatolija Kreipāna balsī)

Labvakar, sporta draugi un līdzjutēji!
Šovakar savos ekrānos redzēsiet patiesi lielisku sportu. Komandu himnas jau izskanējušas, lūk, arī pirmais iemetiens, ripa ir ievadīta laukumā un spēle var sākties. Pretinieki uzvar iemetienā un agresīvi dodas uz priekšu, bet kas tad tas?! Bīstama spēle ar augstu paceltu nūju un pirmais noraidījums mūsējiem jau pašā spēles sākumā. Pretinieku komandai ir ļoti labs vairākums, tāpēc mūsējie tiek pamatīgi apstrādāti – esam iespiesti savā aizsardzības zonā un vārtsargam nāksies kārtīgi pasvīst, lai atvairītu visus pretinieku triecienus. Vārtsarga laukumā notiek pamatīga grūstīšanās.

***

Mazākums veiksmīgi izturēts, noraidītais spēlētājs dodas atpakaļ laukumā un ir gatavs atgriezties spēlē jauniem spēkiem. Viņš saņem ripu un dodas iekšā zonā, bet… Aizmugure. Kāds komandas biedrs bija pasteidzies ieiet zonā pirmais. Dodamies īsā reklāmas pārtraukumā.

***

Esam atpakaļ ēterā. Iemetiens, pretinieks izrādās pārāks un dodas uzbrukumā, un… Kārtējais noraidījums. Neatļauta pretinieka nūjas turēšana ar roku. Absolūti nevajadzīgs noraidījums, būs grūti noturēties pret pretinieku triecienmaiņu. Uzbrukums, metiens, bet kur palikusi ripa? Tiesneša svilpe klusē. Ripa izslīdēja tieši starp kājām, vārtsargs paspēja to stingri piespiest, tomēr pretinieks baksta viņu ar nūju, par to jābūt noraidījumam!

***

Rit spēles pēdējās minūtes, rezultāts neizšķirts, tomēr vajadzētu izraut uzvaru pamatlaikā. Mūsu uzbrucēju trijnieks veiksmīgi ieiet zonā skaitilskā vairākuma izspēlei. Aizsargs ir cieši satvēris un atvēzējis nūju, lai varētu pielikt punktu šai spēlei. Lieliska piespēle un seko spēcīgs šāviens tieši pār vārtsarga plecu. VAAAAARTIIIII!

Šādi Anatolijs Kreipāns komentētu pornofilmu.

Komentāri 8

0/2000

A kas vainas Tolikam? 

 8  0 atbildēt
Huiņa kaut kāda
 7  1 atbildēt

Pilnīgs fufelis wtf? 

 6  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt
Toļiks čekas maisos arī bija?
 2  0 atbildēt
Kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka.
 1  0 atbildēt

kreipans vispar lohs pa dzivi

 0  2 atbildēt

  

 1  5 atbildēt