Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
154

Saule vienmēr ir bijusi kā simbols visai cilvēcei, jo bez tās mēs nevaram izdzīvot. Arī psiholoģiski tā spēlē nozīmīgu lomu mūsu dzīvēs, diktējot to, kādi mēs esam un kāpēc mēs esam.

nbspScaronajā ātrājā testā... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
1.

 

Šajā ātrājā testā tev ir jāizvēlas viena no astoņām Saulēm. Izvēlies to, kura visvairāk pievērš tavu uzmanību. Zemāk lasi aprakstu, ko tā nozīmē.

Tu vienmēr domā pozitīvi Tu... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
2.


Tu vienmēr domā pozitīvi. Tu redzi pasauli tikai priecīgās krāsās un tava ūdens glāze vienmēr ir gandrīz pilna. Tev nesagādā nekādas problēmas iekļauties un saprast citus. Tavs spēcīgais gars ir tas, kā dēļ tev dzīvē ir atvērtas visas durvis. Tava pozitīvisma dēļ cilvēki vēlas vienmēr atrasties tavā klātbūtnē. Tu esi kā magnēts labiem cilvēkiem. 

 

Tu esi mierīgs cilvēks, jauks pēc dabas un taisnīgs. Tu dod priekšroku klusēšanai, ja tādā veidā vari pasargāt kādu no sāpēm. Ar tevi ir viegli izveidot kontaktu. Tu esi brīvs gars, kas seko saviem sapņiem un mērķiem - pa ceļam iegūstot uzticamus draugus.

Tev ir ļoti svarīga... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
3.


Tev ir ļoti svarīga apkārtējo cieņa, un tev ir nepieciešama privātā telpa. Tev nepatīk atrasties lielās draugu grupās, kā arī tev nepatīk, ja kāds mēģina risināt tavas dzīves problēmas. Tomēr tas nenozīmē, ka tev neinteresē citi cilvēki, jo vienmēr esi pirmais cilvēks, kurš sniedz palīdzīgu roku, ja kaut kas slikts ir atgadījies ģimenes vai draugu lokā. 

 

Tu cieni atklātību, tāpēc nekad nebūsi tas cilvēks, kurš baumo par kādu. Tu izrādi cieņu pret katru cilvēku un nešķiro nevienu pēc ārējā izskata. Labā lieta ir tāda, ka tev piemīt sestā maņa, kas palīdz jau laicīgi sajust to, kuram cilvēkam nav labi nodomi attiecībā pret tevi.

nbspTu esi zinātkārs cilvēks... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
4.

 

Tu esi zinātkārs cilvēks ar spožu prātu. Tev patīk mācīties citu pavadībā un arī pašam par sevi. Tev nav bail no nezināmā vai piedzīvojumiem. Tu esi caurredzams cilvēks bez noslēpumiem un pagātnes grēkiem, kas varētu uzglūnēt no kāda stūra. Tu esi ļoti atklāts cilvēks, tāpēc apkārtējie tevi ciena. 

 

Tev patīk doties piedzīvojumos kopā ar kādu citu, jo neesi tas cilvēks, kuram patīk klusums un vientulība. Tevī ir izteiktas līdera prasmes, kas lieliski noder tad, kad ir nepieciešams vadīt kādu citu.

nbspTu esi ļoti enerģisks... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
5.

 

Tu esi ļoti enerģisks cilvēks. Tavā prātā mājo neskaitāmi daudz ideju, kuras varētu piepildīt, ja diennaktī būtu vairāk stundu par 24. Cilvēki vienmēr ir pārsteigti, kad ir pavadījuši ilgāku laiku kopā ar tavi enerģijas krājumi neizsīkst. Viņi neapzinās to, ka iemesls tam, kāpēc esi tik enerģisks cilvēks, ir tāds, ka vēlme nodzīvot dzīvi pēc iespējas labāk, plašāk un skaistāk stāv pāri visam.

 

Tu esi ļoti mērķtiecīgs cilvēks un necieni tos cilvēkus, kuri mēģina noniecināt tavu vēlmi doties pretim kādam sen lolotam sapnim. Tu nebaidies no neveiksmēm, jo arī tā ir pieredze no kuras var mācīties. 

nbspTu esi patiess pret sevi... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
6.

 

Tu esi patiess pret sevi un citiem. Arī tava interese citu labklājība ir patiesa, tāpēc neviens neapšauba tavu vēlmi palīdzēt tiem, kuriem dzīvē nav paveicies. Katru dienu tu dod citiem to, kas viņiem ir nepieciešams. Tava atbildības sajūta pret citiem, it īpaši dzīvniekiem, jo mēs esam atbildīgi par tiem, kurus mēs pieradinām, ir apbrīnojama. Tā ir kā varavīksne pēc kārtīga negaisa. Tu esi ļoti gudrs cilvēks, kurš savas zināšanas izmanto tā, lai no tām gūtu labumu pēc iespējas vairāk cilvēku un dzīvnieku. 

 

Taču tava labā sirds ir arī iemesls tam, kāpēc tavā lokā ir daudz negatīvu cilvēku. Daudzi neatbalsta to, ko tu dari, jo viņi nesaredz tajā jēgu, taču tu apzinies, ka tavs dzīves mērķis nav izglābt visus, jo tas nav iespējams. Tu neļauj viņu kritikai aizmiglot sev acis. 

nbspTu esi ļoti interesants... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
7.

 

Tu esi ļoti interesants un jautrs cilvēks, tāpēc citiem nekad nav iebildumi atrasties tev blakus. Tev patīk izklaidēties un neiespringt par ikdienišķiem sīkumiem. Tu apzinies, ka katrs šķērslis ir vēl viena iespēja mācīties un pilnveidoties. Tu staigā ar augsti paceltu galvu un skaties debesīs, jo tev nav laika domāt par to, cik viss ir slikti. Tev interesē tikai nākotne, kuru mēģini radīt pēc iespējas labāku. Tu parasti esi tas cilvēks, kuram citi uzticas, tāpēc nereti jūties pāpildīts ar citu noslēpumiem. 

nbspTev dzīvē ir ļoti daudz... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
8.

 

Tev dzīvē ir ļoti daudz mērķu, kurus vēlies sasniegt, bet problēma slēpjas tajā, ka vēlies tos visus sasniegt vienlaicīgi, kas nav iespējams. Tev nepietiek dienā ar 24 stundām, lai paveiktu visparastākos darbus, kur nu vēl atlikt kādu stundu vai divas, lai mēģinātu sasniegt savus mērķus. 

 

Citiem par tevi ir dalītas jūtas. Kamēr vieni apbrīno tavu vēlmi tiekties pretī tam, ko nevari aizsniegt, tikmēr citi nosoda, ka vispār apsver domu tam veltīt savu laiku, jo rezultāts ir acīmredzams - tas neizdosies. Tu esi labs cīnītājs, kurš neprot zaudēt, tāpēc nespēj arī atteikties no saviem sapņiem tad, kad tu esi palicis vienīgais, kas tiem tic.

nbspTu esi ļoti pacietīgs... Autors: matilde Izvēlies Sauli, kura visvairāk uzrunā, un uzzini, ko tā atklāj par tevi
Attēls no: dimajadid.net
9.

 

Tu esi ļoti pacietīgs cilvēks. Tev nepatīk sāpināt citus, tāpēc mēģini neiesaistīties strīdos. Tu esi domājis kā pieaudzis cilvēks jau no agra vecuma, tāpēc arī katra lēmuma pieņemšana parasti aizņem vairāk laika. Tev ir nepieciešams izvērtēt visus plusus un mīnusus, ja plāno kaut ko mainīt savā ikdienā vai dzīvē. Katrs lēmums, kuru tu pieņem, ir cieši saistīts ar to, kā tas ietekmē ne tikai tevi, bet arī tavu ģimeni, draugus un mājdzīvniekus, ja tādi ir. 

 

Tu esi viena no labākajām cilvēku versijām pasaulē un tev ir svarīga mīlestība, taču tā nav tava prioritāte. Tev nav bail no vientulības, bet tu neesi īsti pārliecināts, ka vēlies novecot vienatnē. Tāpēc esi savā dzīvē sakārtojis prioritātes - izglītība, karjera, dzīvesvieta un tad nāk mīlestība.

0
154
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
I avatars
Medaļa BakalaursMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  I 18.09.19 19:01
6
0

Zīīni es te tā palasīju un man der visi apraksti

Wolfy Shadowsong2 avatars
Medaļa SpoksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas doma
  Wolfy Shadowsong2 18.09.19 20:12
2
0

5. Galigi garam. 

The Legend avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 18.09.19 16:33
2
0

2.

Ciepanick avatars
Medaļa Seko Facebook 8000Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  Ciepanick 18.09.19 14:51
2
0

2. itkā jau kaut kas ir.

Banančiks00 avatars
Medaļa KomiķisMedaļa MērisMedaļa Aspazija
  Banančiks00 18.09.19 14:30  
2
0
2. It kā pareizi…
Ralfs HBK avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Ralfs HBK 18.10.19 20:22  
1
0
Man viņas visas patika. Nevarēju izvēlēties vienu
giba@speles avatars
Medaļa FansMedaļa Kārtīgs skolēnsMedaļa Krustvardu superrecidivists
  giba@speles 18.10.19 16:03  
1
0

Atkal 2rā! Tik prioritāte ...pilns vēders...  nu kāda tur mīlestība tukšā dušā var būt!😂

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 02.10.19 03:48
1
0

Varbut .

StāvNoVakardienas avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  StāvNoVakardienas 21.09.19 17:53
1
0

Nu par mani diezgan precīzi vispār.

vecais_sakārnis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  vecais_sakārnis 19.09.19 23:31  
3
2
Fufelis vien