106

 1385  3

Šovs, kurā tiek ķerti īsti pedofīli. Tieši tā, Tu nepārlasījies, tas tiešām ir šovs, bet tajā viss notiek pa īstam.

Atsevišķa tēma ir tas, kādi cilvēki stāv aiz šī šova, kādi ir viņu uzskati par sabiedrību, par dažādām tautībām utt, bet šoreiz gribu pastāstīt tikai par šo Pedofīlu safari.

Problēma ar šiem "cilvēkiem" - pedofīliem ir visā pasaulē, un izņēmums nav arī daudzu nemīlētā Krievija. Kā jau ierasts, policijas rokas ir sasietas, likumdošana viņiem neļauj provocēt cilvēkus,izmantot kā ēsmu bērnus, lai izvilinātu pedofīlus gaismā, tāpēc sanāk, ka cīņa notiek ar sekām, kad kāds bērns jau ir cietis no pedofīla.

Pievienotie videoKomentāri 106

0/2000

Sāksim ar to,vecākiem ari jāseko līdz kā tās sīkās maļuhas ir apģērbušās,pašas uz vafeles grib izprovicēt un brīnās!!! 

 0  0 atbildēt

It ka jau pareizi dara, tie nenormalie sabiedribai ir jaazin.  bet kkur krievu saitos lasiju, ka ta Tjesaks, jau pats ar nekads "godīgais pilsonis" neesot un esot visadus s*dus stradajis..

 0  0 atbildēt

"sie jau sen ar šito nodarbojas :D |Riktīgs šovs :D Tur jau vi';ni reizēm pačkām viņus ķer...\

Dafiga to slimo mērgļu ir

 0  0 atbildēt

Slimiem cilvēkiem vieta ir attiecīgajās ietādēs, nevis kameras priekšā, kur viņu pazemo. Zinu, ka daudziem tas nepatiks, bet šī ir linča tiesa, kas diez vai ko atrisinās. Vajag izolēšanu, ārstēšanu.

 2  2 atbildēt

Ziniet, loti daudzpusīga tēma. Tas ka Maksims ir nacists un ir pakāris vienu pedofīlu jau liek aizdomāties. Manuprāt daudz lietderīgāk būtu nokertos pedofīlus nodit policijas darbiniekiem. Cietumā viniem būtu pietiekami piedzīvojumi. Ja mēs paskatamies reāli, ja vińu aplej ar urīnu uzdod stulbus jautājumus un palaiž... Nekas jau tajā slimajā galvińā nemainīsies...

 0  0 atbildēt

likt lai viņi paši sevi kastrētu tad butu miers 

 0  0 atbildēt

tema aktuala laiku laikos bet pedofiliem NAV vietas uz sis zemes,

 0  0 atbildēt

KIDDIES!!!!!!!!!!!!!!!

 0  0 atbildēt

Lodi piere un visas problemas atrisinaatas.

 0  0 atbildēt

Manu prāt nāves sodu nav vērts, lai mocās un sapūst vieni paši kamēra ,bez ārpasaules un sājūk prāta .Daudz efektīvāks sods nekā nāves sods

 0  0 atbildēt

šitas čalis ar saviem pacaniem arī spaiserus ir ķēris :D

 0  0 atbildēt

nez uz cik gadiem viņus iesēdina,ja vispar iesēdina?

 0  0 atbildēt

 

 0  0 atbildēt

Es nezinu kas ir slimāk, tas ka pedofiliem patik mazi  bērni, vai tas ka tie mazie bērni parsvarā ir puišeļi Geji kuriem patik mazi geji.. Kas var būt vēl slimāk?  Bet pareizi ir. Gan pedofilus, gan gejus vajag slānīt. Kaku stumdītāji nav cilvēki.

 1  1 atbildēt

Marcinkevičam ir aizliegts iebraukt Latvijā, tādēļ sargiet bērnus.

 0  0 atbildēt

Respekts Tesakam. Tikai jautājums Jums- ir redzami visi viņa pedofīlu ķeršanas video vienuviet, jeb tā ir, ka, piemēram, youtubee bez maz vai katra epizode ir likta no cita profila?

 0  0 atbildēt

Kur To visu tu skaties?

 0  0 atbildēt
nogriezt kránu un miers
 0  0 atbildēt

Vajag darīt kā viduslaikos, Nogriezt Genitālijas un iebāzt tās mutē, jo vienkārša ieslodzīšana nepalīdz gandrīz nekad, Cilvēki mūsdienās in bezkaunīgi un šausmīgi nežēlīgi!!

 0  0 atbildēt

respect čaļiem,ka tos kropļus ķer

 0  1 atbildēt
« 1  2  3 »