Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
1385

Šovs, kurā tiek ķerti īsti pedofīli. Tieši tā, Tu nepārlasījies, tas tiešām ir šovs, bet tajā viss notiek pa īstam.

Atsevišķa tēma ir tas, kādi cilvēki stāv aiz šī šova, kādi ir viņu uzskati par sabiedrību, par dažādām tautībām utt, bet šoreiz gribu pastāstīt tikai par šo Pedofīlu safari.

Problēma ar šiem "cilvēkiem" - pedofīliem ir visā pasaulē, un izņēmums nav arī daudzu nemīlētā Krievija. Kā jau ierasts, policijas rokas ir sasietas, likumdošana viņiem neļauj provocēt cilvēkus,izmantot kā ēsmu bērnus, lai izvilinātu pedofīlus gaismā, tāpēc sanāk, ka cīņa notiek ar sekām, kad kāds bērns jau ir cietis no pedofīla.

Brīdī kad policijas rokas ir... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
1.

Brīdī, kad policijas rokas ir sasietas, visu savās rokās ņem sabiedrība. Viens no galvenajiem vīriem (šķiet ka pat galvenais) ir Maksims Marcinkevičs ar iesauku Ķesak (tulkojumā-Mačete vai kas tamlīdzīgs), viņš izveidoja kustību Okupaj Pedofiļaj. Viņu mērķis ir pedofīlu atmaskošana un šo cilvēku publiska parādīšana sabiedrībai. Atsevišķos gadījumos pedofīli tiek nodoti arī policijai.

Okupaj Pedofiļaj jau ir izveidojušās vairākas reģionālās nodaļas dažādās Krievijas pilsētās, kā arī ir dažādas grupas, kas darbojas neatkarīgi un bieži vien neievēro Okupaj Pedofiļai noteikumus.

Viss sākas ar saraksti... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
2.

Viss sākas ar saraksti internetā, tiek atrasts 13-15 gadus jauns zēns - ēsma (atsevišķos gadījumos meitene) un izveidots parasts profils kādā no soc tīkliem, parasti Mamba. Sarakstes iniciators nekad nav bērns, vienmēr tiek gaidīts, lai pirmais uzraksta pieaugušais, un tad sākas sarakste. Reizēm saraksti veic kāds no grupas dalībniekiem vai bērna vecākiem. Kad sarakstē runa jau ir par intīmām lietām, konkrētiem piedāvājumiem, reizēm pedofīli sūta pat savus kailfoto, tad tiek sarunāta tikšanās.

Bērnam tiek piestiprināts... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
3.

Bērnam tiek piestiprināts mikrafons un notiek tikšanās ar pedofīlu. Tikšanās vietas ir dažādas, sākot no dzīvokļa beidzot ar publusku vietu. Pēc neilgas bērnasarunas ar pedofīlu, kur tiek mēģināts panākt, lai pedofīls pasaka vārdos savus nodomus, no slēpņa parādās ļaužu grupa un pedofīlu aplenc. Ir pat atsevišķas situācijas, kur pedofīlu pārsteidz kailu vannā, kad tas gaida tur ienākam bērnu.

Turpmākās darbības jau... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
4.

Turpmākās darbības jau notiek draudzīgā vidē, pedofīlam tiek uzdoti jautājumi par viņa politiskajiem uzskatiem, spportu, darba vietu utt. Protams galvenā tēma ir tomēr par to, vai viņš ir gejs vai pedofīls un par to, kāpēc gribēja iz.... bērnu vai arī lai bērns iz... viņu. 

Protams vairums apgalvo, ka viņi ir pārprasti vai arī, ka viņi speciāli sarakstījās, lai panāktu tikšanos ar bērnu, lai viņam paskaidrotu, ka tā nevajagot darīt, nevajag tikties ar pieaugušajiem onkuļiem utt..

Starp Pedofilu safari... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
5.

Starp Pedofilu safari "zvaigznēm" ir gan bezdarbnieki, viestrādnieki, urlas, pulkveži utt. Vienreiz trāpījās pat igauņu pensionārs.

Diskusija notiek samērā draudzīgi, ņemot vērā to, ko šie "cilvēki" gribēja darīt. Reizēm pedofīls tiek cauri sveikā cauri, reizēm saņem nelielu nieru masāžu, bet tikšanās beigās vienmēr ir urīnterapija. Ja izdodas, tad ar viltu pedofīlam tiek piedāvāts padzerties, bet beigās viņš saņem urīna dušu no pudeles un tiek atlaists.

Pēc tam video tiek ievietots youtube, lai visi var apskatīt šos cilvēkus. Lai gan policija piever acis uz visu un paši pedofīli arī nav ieinteresēti sūdzēties policijā, tomēr pastāv risks un ar laiku video ir kļuvuši humānāki, pedofīlus vairs nesit (atklāti).

Iesākumā filmēscaronanai... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
6.

Iesākumā filmēšanai tika izmantoti parasti telefoni, bērniem tika tikšanās laikā vienkārši ieslēgts diktafons telefonā, bet laikam ejot filmēts tiek ar labām kamerām, izmantoti mazie piespraužmie mikrafoni, dzīvokļos izvietotas slēptās kameras. Finansējumu projekts saņem no pašiem aktīvistiem, parastiem cilvēkiem, kuri ziedo, kā arī tiek piedāvāta iespēja par naudu cilvēkiem piedalīties šajos safari kā skatītājam.

Bet viss tomēr neiet tik spīdoši, projekta autors Maksims ir nobanots youtube, twitter un vairākos citos soc tīklos, tāpēc Okupaj Pedofiļaj video ir samērā plaaši izmētāti pa youtube. Manuprāt banu iemesls ir ne tik ļoti šis projekts, bet Maksima nostāja pret pasaules kārtību kopumā, bet šajā rakstā negribu iedziļināties tajā un veidot putru.

Par šiem video tiek runāts ziņās un savā veidā popularizēti šie video, diemžēl ziņās video redzamo pedofīlu sejas tiek maskētas.

Skatoties scaronos video... Autors: Tas i es Īstas PEDOFĪLU MEDĪBAS - safari!
7.

Skatoties šos video rodas divējāda sajūta... No vienas puses taisīt šovu no kaut kā tāda? Bet ja policija pati neko nespēj... Ar šova palīdzību tiek tiek parādīti šie cilvēki sabiedrībai, lai zin, ka no viņiem ir jāuzmanās. Kas notiek ar viņiem policijā... Vairumu noķer (ja paveicas), klusām notiesā, cietumā viņš atstrādā savu sodu ar savu pēcpusi un iznāk brīvībā. Un vai viņš tā vairs nerīkosies? Diez vai, manuprāt vairums no viņiem nav labojami.

Tā kā spoku noteikumi neļauj šeit publicēt video ar necenzētu leksiku, tad ŠEIT tīņiem+ tika izveidots ar video no rakstā minētajiem safari.

Ko jūs domājat par pedofīliem, par šo šovu, par to, ko vajadzētu darīt ar pedofīliem utt...

Tagad ir tapis raksts ari par narkotirgoņu medībām.

P.s. Raksts nav tapis konkursam, veidoju rakstus, kad ir iedvesma nevis pēc pasūtījuma. Tā kā tēma ir aktuāla, būšu pateicīgs, ja ieteiksi rakstu draugiem, un par to tev tiek piešķirti cepumi.

...........................................................................................................................................................................................................................................

Bet šeit ir daudzi šokējoši, izglītojoši,

interesanti un smieklīgi raksti:

http://www.spoki.lv/profils/tasies

......................................................................

Pievienotie video3
1385
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [106]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 07:32
77
0

Pēc definīcijas pedofīlisms ir mīlestība pret zēniem un meitenēm, kas nav sasnieguši 14 gadu vecumu (dzimumbriedumu, tas var variēt no 13 lidz 15 gadu vecumam), tā ka es pat nezinu, par ko te ir runa. Sanāk, ka tur vnk tiek sodīti zilie, kuriem patīk jaunāki zilie (jo viss taču notiek uz abpusēju piekrišanu!). Skaidrs, ka īstos piderasus tādejādi viņi nekad nenoķers. Īstā ļaunuma sakne ir tie tēvi un patēvi, kas izvaro savus mazos bērnus vai liek darīt viņiem visādas lietas. Un ļaunākais, ka tādas lietas parasti paliek ģimenē, un pedofīls paliek bez jebkāda soda. Kā arī tie kretīni, kas nolaupa mazus bērniņus un seksuāli viņus izmanto. Bet tas, kas te notiek, ir tikai kautkāda kārtējā zilīšu vajāšana, kā jau Krievijā.

ivarsdominic avatars
Medaļa FrenkijsMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  ivarsdominic 27.10.13 00:31
73
0

Malači! Tie nenormālie būtu jānoliek pie vietas

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:21
49
0

atbildot uz stulbsritens komentāru "Tas nav tuvu robežai, tas IR slimi. " Ā, tātad 18 gadi ir tā robeža, kad pēkšņi VAR, ja? Starp citu, tā meitene, kas bija mana draudzene, kad viņai bija 16, tagad ir mana sieva un 2 bērnu māte.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:30
49
0

atbildot uz stulbsritens komentāru "Nē, arī 23 un 20 būtu biški dīvaini. Agrākos... " 20 un 23 nav normāli? Tava loģika ir stipri nesaprotama. Pēc tava teiktā sanāk arī, ja pusis, kuram ir 17, satiekas ar 16 gadīgu meiteni, un viņam pienāk dzimšanas diena, un nu ir 18, viņš vairs nevar ar to meiteni satikties, jo automātiski kļūst par morālu kropli?

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 10:58
48
0

atbildot uz stulbsritens komentāru "Ja tu 27 gadu vecumā skaties uz 16 gadīgu tad e... " Man 19 gados bija 16 gadīga draudzene. Tātad es tad biju morāls kroplis? Idiņ, paskaties apkārt.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:43
45
0

atbildot uz stulbsritens komentāru "Tas ir dīvaini nevis nenormāli. Arī ja 17 gadīg... " Zini, tā ir gaumes lieta. Citam patīk jaunākas, citam vecākas, citam tievas, citam resnas. Ir indivīdi, kurus uzbudina arī vecas tantiņas.  Nav tādas definīcijas - kas ir absolūti normāls cilvēks. Katram ir savas novirzes no normas, citam vairāk, citam mazāk. Tikpat labi. var uzskatīt, ka tu neesi normāls, ja tev piesaista vecākas sievietes, bet manuprāt tas ir tikpat normāli, kā tas, ka citam patīk jaunākas (nerunāju par pedofīlismu). Tev tavā vecumā jau vajadzēja saprast, ka katrs ir savādāks, un nevis visiem uzspiest savu viedokli, visus ar savādākiem uzskatiem saukājot par morāliem kropļiem.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:14
46
1

atbildot uz stulbsritens komentāru "Protams. Varbūt vēl esi. " Tev pašam, acīmredzot, nav vairāk par 12, un nav nekādas sajēgas par apkārt notiekošo.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:12
44
0

atbildot uz Tas i es komentāru "Bērnam smadzenes var viegli izskalot un hz abpu... " Nu vispār man nav īsti, ko iebilst, tavi argumenti ir pārliecinoši. Vienkārši man viss, kas saistīts ar Krieviju un krieviem, izskatās stipri aizomīgs. It īpaši pēc tam, kad krievi sākuši krusta karu pret visiem homoseksuāļiem. Man, ņemot vērā, ka esmu cilvēks bez novirzēm, ar normālu orientāciju, un ģimeni, nav nekādu pretenziju pret homoseksuāļiem, kamēr viņu dzīve netraucē manējo. Lai viņi dara ko grib savā mājoklī.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 12:03
44
0

atbildot uz stulbsritens komentāru "Nav normāla pamatojuma kādēļ patiktu jaunākas. ... " Nu zini, iepazīstoties ar meiteni, man pirmais jautājums nav - "cik tev gadi?". Un reti vecumu var noteikt pēc izskata. Ja jau tu faktu, ka patīk jaunākas, pamato ar zemu pašnovērtējumu, tad es ar to pašu varu pamatot iemeslu, kāpēc patīk vecākas - tātad čalim trūkst pieredzes, un viņš meklē sev mātes aizstājēju, tādu, kas varēs pamācīt, dot padomu, parūpēties... Es, savukārt, esmu no tiem, kas vēlas būt noteicošais attiecībās. Tas, kurš var dot padomu. Tu joprojām nesaproti, ka cilvēki ir dažādi? Arī sievietēm - citām patīk jauni puišeļi, citām simpatizē vecāki, pieredzē'juši vīrieši. Nav ko bāzties citu attiecībās un uzskatos.  

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:17
43
0

atbildot uz Tas i es komentāru "Man 23 gados bija 17gadīga meitene... Un manā s... " Tādās situācijās vispār ir jāskatās nevis pēc gadu skaitļa, bet pēc tā, cik cilvēks ir nobriedis (morāli un, protams, fiziski). Cita arī 16 gados var būt pieaugušāka, nekā daža laba 20 gadu vecumā. Dīvaini ir, ja cilvēkam patīk meitenes, kas arī tiešām izskatās pēc mazām meitenēm.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 10:56
44
1

atbildot uz Tas i es komentāru "Krievus mēs uzskatam par sava veida barbariem u... " Nu, ja jau tas notika pēc abu pušu vēlēšanās, tad kur ir problēma? Tad tā ir viņu pašu darīšana, vienīgi tavs piemērs ir pārāk publisks, protams. Tādas lietas *****i lai dara savā stūri, neviena nemanīti. Bet vispār - tā ir viņu pašu darīšana. Demokrātija, jā. Krievi barbari, jā.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 27.10.13 01:33
43
0

Manuprāt 90% šo cilvēku nav ārstējami. Varbūt viņi var apslāpēt savu vēlmi, bet pilnībā no tās atbrīvoties diez vai. Manuprāt tādam, kurš jau izvarojis bērnu, vienīgais soda mērs ir nāves sods, bet tādus, kuri tikuši pieķerti pirms to paspēja izdarīt, vajadzētu izolēt, atvēlēt kaut kur pasaulē viņiem atsevišķu vietu no kuras viņi nevarētu tikt projām, lai tur dzīvo savā nodabā, apgādā paši sevi ar dzīvei nepieciešamo un tur arī nomirst no vecuma.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 10:52
45
2

atbildot uz Tas i es komentāru "Daļēji piekrītu tevis teiktajam, bet... Runājot... "

Bet te jau lieta tāda, ka viss notiek pēc abu pušu piekrišanas. Protams, ka nav normāls, teiksim 40 gadīgs vecis, kurš grib 15 gadigu puiku, bet ja reiz tas viss notiek pēc abu pušu piekrišanas, tad viņš ir tikpat nenormāls, kā vecis, kurš vienkārši grib drāzt citu veci. Neredzu lielu atšķirību. Kautkā stulbi liekas provocēt cilvēku uz likumpārkāpumu un pēc tam sodīt viņu. Tas jau tāpat neko nemainīs - ja viņš bija ar novirzēm, tad arī paliks ar novirzēm. Nav jau tā, ka es te aizstāvu viņus, bet šitas šovs man šķiet stipri padebils. Neticu arī, ka viņi tikai gaida, kad viņiem atrakstīs kāds "pedofils", gan jau paši uzbāžas.  Un vēl - ja jau portāls ir no 18+, tad arī brīdī, kad "pedofils" raksta, viņš i nezin, ka sīkais ir jaunāks par 18. Tad jau tehniski sanāk, ka ja es paskatos uz 16 gadīgu skuķi īsos bruncīšos (tu zini, kā viņās mēdz ģērbties, pat nevar saprast - viņai 16 vai 20), tad es arī esmu ar novirzēm, jo man tak nav 18 vai 19, bet 27, ja?

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 27.10.13 11:28
43
0

atbildot uz hahiits komentāru "vecīt ar šito bērnu dārzu nav ko strīdēties....... " Tā izskatās

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.13 00:42
24
2

No vienas puses, nepareizi - jo nodomus tiešām var pārprast, viens otrs var būt labais samārietis. Bet, ja guļ kails vannā, tad nu tā.... Un kā jau rakstīja, tas ir nelikumīgi, un vispār arī ne tikai policijai, jo tā ir provicēšana uz noziegumu. Tas likumā rakstīts. Tehniski, ar prastu jurisprudences studenta konsultāciju laimīgo var attaisnot. 

No otras puses... linču tiesa. Turpināt šādā garā, iebiedēt pedofilus līdz, kā saka baltām pelītēm. Nost ar "taisnu tiesu" likuma priekšā, nopērt viņus publikas priekšā. Tas ko dara TV, aizsedz noziedzinieka seju, ir nepareizi. Bet no otras puses, lai kādu noziegumu būtu izdarījis, ja arī pēc 50 gadu cieutmsoda tiek dota otra iespēja, tā viņam būtu jādod. Neatkarīgi, kāds ir noziegums, mēs visi pieļaujam kļūdas, par kurām mēs paši sevi sodām arī visu atlikušo mūžu. 

Te jautājums ir tikpat strīdīgs kā ar nāves sodu. Vai viņš ir to pelnījis? Vai tas ir pietiekams sods? Vai nodokļu maksātajiem tas ir sods? Vai viņš ir nepatiesi apsūdzēts, bet to nevar pierādīt? Diemžēl patiesība ir tāda - ko mēs nezināma, dara mūs laimīgus. Un varbūt linču tiesa tomēr ir labākais risinājums, izliksimies ka par to nezinām un ļausim tam notikt. 

spoku dienas doma

nukestar avatars
Medaļa SpoksMedaļa RūdisMedaļa Spoki flame
  nukestar 27.10.13 01:02
16
0

šitais labs! ienāca prātā tas džeks, kas saindēja alkoholu un tad staigāja pa tumšām ielām, kmr viņam šo alkoholu atņēma urlas... :D

SeNaTorS94 avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Sākumskolnieks
  SeNaTorS94 27.10.13 02:07
13
0

Varbūt esmu skarbs, bet šādi cilvēki - pedofīli - neko citu kā mokošu nāvi nav pelnījuši!

rutkutēvs avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  rutkutēvs 27.10.13 12:36
12
0

Pēdējais bullshit. Atradušies baigie tiesātāji, ka tik paši nav pilni ar grēkiem, un tagad tiesās redz tos, kas nepatīk, nevajag ākstīties, jo mūsdienu sīkais padsmitnieks zina, kas ir pedofīli un sarakstes netā, neviens jau tā neiekrīt, kā tas bija, kad tikko internets bija pieejams. Paši sīkiem, pirmkārt, uzprasās uz nepatikšanām un mēklē pieaugušos, lai vēlak viņus iedzītu struceļā un pataisot par neliešiem. Nevajag te tēlot kaut kādus LIELOS CILVĒKU TĪRĪTĀJUS. Tiem cilvēkiem vnk ir smadzeņu nobīde, kas noteikti ir ārstējama. Ar pazemošanu nevienu nepārmācīsi, bet padarīs visu vēl ļaunāku. Nevis ziniet, ir jāmeklē sodi un jāizliekas par lielajie sodītājiem, bet jāmēģina palīdzēt, kuram ir palīdzējis pazemojums? Besī ārā, ka cilvēki citos atrod kaut ko sliktu un mēģina sevi pēctam pacelt svētākā kārtā, ka redz ir tie pareizie un normālie un var citus sodīt. Ko tu darītu, ja kāds no tavas ģimenes tāds būtu? Vai tad pazemotu un liktu netā? Vai meklētu iespējas. Tu sevi nepadarīsi labāku, ja citu noniecināsi, varbūt tikai savā apobežotajā prātā tā var teikt. No pāsiem veidotājiem izvilksim arī ko nejauku un izliksim publiskai apskatei, tad visi šausmināsies...

spoku dienas doma

meiriiitis avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Man patīk Spoku Facebook
  meiriiitis 27.10.13 00:29
9
0

nu, jā. :D Krieviem patīk šovi ! :D   

 

bet nu tāds kauns tiem čaļiem -

crusaderar avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  crusaderar 27.10.13 02:24
7
0

nogriezt olas un miers. Neuzdrošināsies kaut ko tādu vēl darīt. Nebūs jēgas

« 1  2  3  4  5 »