16

 165  8

Mani vienmēr fascinējuši cilvēki, kuri cenšas pushot savu spēju robežas, pārvarot bailes. Pazīstu daudzus, kuri baidās no augstuma, tomēr tikuši tam pāri un izlēkuši ar gumiju vai izpletni. Pieņemu, ka baiļu pārvarēšana iedod lēcienam papildu adrenalīna spērienu. Tad vēl, piemēram, ir cilvēki, kuriem ir paniskas bailes no suņiem, bet viņi saņem dūšu un papaijā kādu jorkšīras terjeru.

Milzīgs skaits cilvēku ikdienas ieskatās acīs savām lielākajām bailēm un pārkāpj tām pāri, parādot neiedomājamu raksturu un gribasspēku.

Ir tik daudz baiļu, ko pārvarēt – bailes no klauniem, šaurām telpām, tumsas, čūskām, zirnekļiem, lidošanas, pērkona negaisa, adatām, baktērijām, būšanas vienam. Bailes no ūdens, cilvēku pūļiem, braukšanas ar mašīnu, zobārstiem, runāšanas publikas priekšā, asinīm, ārstiem, kukaiņiem, nāves, putniem vai uguns. Bet ko darīt tiem, kuri ar visām savām fobijām tikuši galā un adrenalīnu noķert paliek arvien grūtāk, pat šķietami neiespējami? Ko darīt, ja esi, piemēram, uzkačāts “Tēvijas sargu” biedrs, kuru nebiedē pilnīgi nekas? Atbilde ir pavisam vienkārša – geju sekss ar musulmaņu vīrieti. Tu nevari tēlot sūro veci, ja dienas beigās ieslidini maigā vagīnā, bet padomājiet, kādu vīrišķīgu spēku un apņemšanos vajag, lai izfilcētu kārtīgi noaugušu bārdainu tēvaini? Lūk, tā ir īsta vīrišķība un raksturs.

Būsim reāli – ikkatrs pēc garas darbadienas var aiziet mājās pie Lienes, kura sagaidīs ar maigu apskāvienu, gardām vakariņām un sarunām par jūtām, tomēr jābūt pamatīgi sūram vecim, lai dotos mājās, zinot, ka tur sagaidīs lateksā tērpies Viktors. Ir pienācis laiks pārstāt gejus noniecināt par “mīkstajiem” – patiesībā viņi ir absolūts vīrišķības, gribasspēka un sūruma etalons. Padomājiet par to.

Komentāri 16

0/2000

Šitas gan ir tupuma kalngals. Tātad ja vari izdupsēt sūro bārdaino Viktoru,

tad esi sūrais vecis, bet ja maigo Lieni, tad mīkstais. Loģikas kalngals

Sūrais vecis zin savas bailes un zin kā ar tām tikt galā, sūrais vecis

aizstāvēs maigo Lieni un visu valsti, sūrais vecis no akmens iztēsīs darba

rīku un nositīs ar to mamutu.

Vārdusakot sūrs vecis ir sūrs dēļ rakstura stiprības nevis dēļ tā ko

vakarā ņem priekšā

 16  0 atbildēt
Tas laikam ir lielākais troļļu raksts ko esu lasījis
 14  0 atbildēt
Īstie vīri tagad mīlē šīmeilītes!
 5  0 atbildēt
Nē, paldies.
 5  0 atbildēt

Šitais ir labs!  

 4  0 atbildēt

Tā kā, mani mīļie letiņi, turpiniet vien būt daļa no gejropas.

 4  0 atbildēt
Tas,raksts,padara to kādi mēs esam,un tajā pašā laikā mēs bieži vien izdaram trakas lietas,un tas mums vīriem patīk
 3  0 atbildēt

+++

 3  0 atbildēt

laikam būšu to sasniedzis    

 2  0 atbildēt

Patiešām idiots .Kāpēc man būtu jāprāto ka divi zilie grib viens otru izdrās.Vīrišķības un sūruma etalons,kur vispār tādus vārdus var atrast priekš zilajiem.Pats noteikti esi sūruma etalons.

 2  0 atbildēt

 0  0 atbildēt
Geja pienakumi ir filceties. Viriesha pienalumi ir meklet Patiesibu, rupeties par Gimeni, nodot Zinashanas. Patiesibu meklejosh virieties to neatrod filceshana, kur to atrod nomaldijushies geji. Tapatas geji nespej rupeties par gimeni jo viniem vienkarshi tadas but nevar. Un labi, jo ari zinashanu ko nodot nav. Beigas - kur ir laime - nofilcesies ka klauni visu muzhu bezjega un...????
 0  0 atbildēt
👍
 1  5 atbildēt