local-stats-pixel fb-conv-api

Interneta stulbingi #213

Sveiki, skaistie spocēni. Tātad, mans iepriekšējais raksts no šīs sērijas ieguva lielu popularitāti, tāpēc nolēmu uztaisīt jaunu daļu! Izbaudam!
P.s. Lūdzu nospied to plusiņu, lai sasildītu mani auksto sirsniņu 🙈

158 1 13 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000

Mēs skolā agrak ar viens otru midzinājām tas bija vienkārši kautkāds bums un stulbums. Mani vienreiz tik iemidzināja bet ne līdz galam atceros redzēju mirgošanu gar acīm un tad bija tāda krītoša sajūta laikam uz elli emotion  Vienreiz bija grūti piemodināt vienu klasesbiedru tad gan nenormāli izbījāmies un šīs muļķības izbeidzām. Atceros apkopeja gāja garām un tur viens rapo pa grīdu viņa prasija kas viņš piedzēries vai? emotion  Bet nu i naf šito jel kādreiz darīt emotion 

14 0 atbildēt
Īsumā par to, kā pasaule degradējas. emotion
6 0 atbildēt

Varu deret, ka ir ari pasnavibas izaicinajumi.

4 0 atbildēt

pēdējais [ vai kaut kas ļoti līdzīgs] bija aktuāls jau kādus 6 vai 7 gadus atpakaļ... skolā daudzi šādi jokojās, viens otru mēģinot ''atslēgt''. par laimi gan visi dzīvi, tomēr jau tad likās ka tas ir ļoti stulbi

4 0 atbildēt

Par 4.!!!Uztaisīsi rekordu,bet tā pat kūpēs un voņīs,dari ko gribi ,bet tas ir normāli!!!

3 0 atbildēt
Ak lai tak viņi sevi dedzina un midzina! Mazāk cilvēku būs pasaulē. Cilvēce jau ir tik briesmīga, nav nekas slikts, ja daži paši sevi iznīcina. Dabai tikai no tā būs labāk. Vajag vairāk tādus izaicinājumus!!
3 0 atbildēt
Labs raksts! Trešajā daļa Tu vari uzrakstīt kautko par dont judge me challenge , chubby bunny challenge , 7second challenge.Lai labi rakstās ✌️️👍.
0 0 atbildēt

Kārtējais piemērs ka šai dzīvības formai ātrāk vajadzētu atbrīvot planētu no savas eksistences.

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt