Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
1242

Mēs vienmēr domājam, ka ar mums jau nekas tāds nenotiks... bet ja nu?

Bieži vien upuri cenšas klusēt un noslēgties, bet šī sieviete izvēlējās RUNĀT UN ATZĪTIES!

''Kad mani izvaroja, es jutos tā it kā apkārtējā pasaule sadalītos tūkstoš mazos gabaliņos. Es jutos pilnīgi viena, nobijusies un sagrauta. Es atceros to mirkli, kad mans izvarotājs teica, lai es beidzot pretoties, jo TAS jau ir iekšā. Es jutos slikti. Tas notika neatkarīgi no tā - es to gribēju vai nē. Tas bija tas mirklis, kad es vienkārši sastingu, iespējams izdzīvošanas instinktu dēļ vai baiļu iespaidā, es nezinu, bet es biju burtiski sasalusi un nekustīga.

Šī 'sastingšana' bija viens no lielākajiem iemesliem tam, kāpēc es noliedzu sev to, ka tiku izvarota. Es sāku sevi nosodīt par to, ka vienkārši sastingu un ļāvu nodarīt man to, kas sekoja tālāk. Tas bija šausmīgi.

Pēc tā, kas ar mani notika, es esmu sapratusi, ka šādā situācijā nav 'pareizā' vai 'nepareizā' veida kā ar to cīnīties, sadzīvot vai pieņemt. Vienīgais, kas tev ir skaidrs - tev ir jātur galva virs ūdens un jācenšas dzīvot un sagremot to visu. Es nevaru pat īsti pateikt konkrētu skaitu cilvēku, kuri teica, ka viņi neticot tam, ka es esmu izvarota, jo es neuzvedoties tā it kā būtu seksuāli izmantota. Mana istabas biedrene, kas ir mana izvarotāja ex-draudzene, centās pierādīt to, ka es meloju, tas viss ir tikai mans izdomājums.

Darbs bija mans vienīgais glābiņš. Tā bija vieta, kur es varēju aizmirst savu elli, kas ir mana dzīve, un pievērsties darbam, pilnīgi atdodot sevi tam. Sava neatlaidīga darba dēļ, es saņēmu paaugstinājumu mēnesi pēc ''negadījuma''.

Viss tiesas process bija tik nogurdinošs, ka man vienkārši gribējās atsaukt apsūdzību, lai tas viss vienreiz beidzas, bet ne tāpēc, ka es gribēju viņam ļaut staigāt nesodītam...kā jau minēju, es biju nogurusi, tas ir ļoti garš process, kas tevi pakļauj ļoti lielam emocionālajam slogam.

Ja vispirms viņš dievojās, ka ir nevainīgs, ka es to visu esmu izdomājusi, ka viņš nekad nevarētu būt seksuālās attiecībās ar tādu kā es... tad laika gaitā viņš beidzot atzina to, ka ir vainīgs.

Es nolēmu izveidot šo fotostāstu, jo es vēlējos, lai citas sievietes un meitenes zinātu, ka viņas nav vienas pašas. Es nekad nezināju, ka mana balss var būt tik spēcīga un skaļa...vai arī to, ka mani kāds spēj sadzirdēt.

Daudzi man izsaka atzinīgus vārdus par to, cik gan stipra es esot, jo es par to izvēlējos runāt skaļi un tā, lai visi to zina.

Lielākā daļa upuru izvēlas klusēt, bet es tā nevaru. Runāšana ir manas zāles, tas man palīdz, tas liek man justies labāk. Laika gaitā es esmu saņēmusi nenormāli lielu atbalstu no ģimenes, draugiem un pat nepazīstamiem cilvēkiem - tas ir neaprakstāmi!

Protams, kā jau vienmēr ir arī cilvēki, kuriem prātā ir tikai viens - izteikt negatīvas domas un apvainot. ''

 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
1.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
2.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
3.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
4.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
5.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
6.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
7.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
8.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
9.  
 Autors: matilde IZVAROTĀS meitenes DROSMĪGĀ atzīšanās izskan 2 gadus pēc notikušā.
10.  
5
1242
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [157]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.05.15 13:11
129
8
Lasu komentārus un brīnos par cilvēku bezjūtību. Nožēlojami.

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.05.15 13:13
107
4
Izvarotāji tāpat ka pedofīli un citi *****asi ir pelnījuši īpaši sāpīgu,ilgu un nežēlīgu nāvi.
LEONIESAINT avatars
Medaļa PiparkūkaMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Students
  LEONIESAINT 21.05.15 14:04
100
3

Gribētu redzēt kādi " smukulīši" te tup visu dienu un negatīvi komentē

egaegaega avatars
Medaļa StudentsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 21.05.15 15:12
77
4

man personigi cilvēku nav žēl,vienīgi savējo.

žēl man ir dzivnieku...

spoku dienas doma

Gmonster avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Mani zvaniņi
  Gmonster 31.05.15 18:47
68
4
Rokas nost no resnajiem, agrāk biju arī resna, tagad nometu svaru. Dēļ tādiem kā Jums, resnuma laikā biju ļoti izmisusi un tagad esmu agresīva un man ir miega traucējumi. To es neaizmirsīšu nekad. Lieko svaru var nomest, bet jūsu vārdus un visas to sekas nevar.
korvete avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  korvete 21.05.15 14:11
66
3

Šie ņergas nezin, kādi paši izskatīsies pēc gadiem. Man gribas šai bezjūtīgo plejādei veltīt norvēģu sakāmvārdu: "Neviens nepaliek baltāks no tā, ka nomelno citu".

Anonīms
rat 21.05.15 13:49
57
3
Cilvēki, jūs esat pretīgi, kā tā var teikt pa cilvēku, gan jau, ka lielākā daļa no jums, kas šo visu saka, esat pacmitgadīgi puišeļi, kas sapņo par anoreksiķēm ar lielām krūtīm un lielu dibenu! Nokaunaties, tas, ka cilvēka nav kaulains, nenozīmē, ka viņš ir neglīts, un vispār, kā viņa var priecāties, ka kāds viņai ir "iedevis", stulbums, cik tālu mūsu pasaule ir aizgājusi, izvaro un vēl par to jāpriecājas, murgs, cik žēl, ka jūs esat tādi
MissParanoia avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Lord RudolphMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  MissParanoia 29.09.15 16:53
54
3
Daudzi šeit "gudri" spriež par "sauszemes vaļiem".. mjā.. Kāds tieši viņas apkārtmēriem ar to sakars?! Viņu izvaroja. Un svaram ar to nav nekāda sakara. Pie tam- vai tiešām neviens nav aizdomājies par to, ka viņa, iespējams, uzbarojusies ir tikai pēc tam? Kaut aiz pārdzīvojumiem..vai jebkā cita. Es tiešām ļoti ceru, ka visi tie gānītāji ir perfekti veidotām sejām, bez nevienas pumpiņas, ar lieliskiem augumiem, vislabakajiem sasniegumiem mācībās/darbā. Un- ar izcilu ģimenes dzīvi( veiksmīgi attiecībās). Jo, ja jums trūkst jebkas no minētā, arī par jums var šo un to pateikt, ja dikti vajag. Neviens nav perfekts, taču, ja vien tas tiešā veidā neietekmē Tevi, tad tā nebūt nav Tava problēma. Varu iedomāties, cik ļoti šiem pašiem "gudriniekiem" gribētos cirvi iestādīt sejā citiem, kas izsaka šādus komentārus, ja cietusī būtu viņu māsa, meita, māte vai tuva draudzene.
IgnisDei avatars
Medaļa BučiņaMedaļa Rasika olaMedaļa Moderatora favorīts
  IgnisDei 21.05.15 15:27
49
2

psc cik "smieklīgi" komenti, ierēksim par jums, kad jums kādreiz kāda nelaime notiks.

saijakim avatars
Medaļa SpoksMedaļa Kalla
  saijakim 22.05.15 09:15
48
1

Meitene ir malacis, ka neklusēje. Lasot komentus es paliku nelielā šokā.  Ne visiem vīriešiem patīk tievas meitenes.

Anonīms
Zane 21.05.15 14:16
44
2

Vienkārši kauns par to kādā sabiedrībā es dzīvoju... Cilvēks parādījis savu stāstu, bijis tik drosmīgs lai pastāstītu par saviem pārdzīvojumiem... Un patiesībā vienalga vai viņa to darīja slavas vai izrādīšanās pēc - kā te dažs labs idiots uzdrošinās apgalvot, iespējams šī ziņa spēj palīdzēt cilvēkiem, kuri ir pārdzīvojuši to pašu. Un vai ir svarīgi cik viņai ir kg, plats vidukļa apmērs vai kā??? tas nemaina faktu, ka cilvēks ir izvarots. Es esmu pārliecināta, ja šādu fotosesiju būtu uztaisījusi meitene, kura būtu pēc daudzu viedokļa acīm tīkamāka, tad sāktos pārmetumi, ka pati uzprasījusies, ka izaicinājusi puisi ar savu ārieni.... cik slimai ir jābūt sabiedrībai, lai sišana, izvarošana, un vardarbība pret sieivieti vispār liktos normāla. Par šīm lietām ir jārunā, jārunā un jārunā... vai šie drosminieki, kas uzdrošinās šeit klaigāt ka viņa fotosesiju taisījusi tāpēc, ka nav dabūjusi ko vēlējusies, vai viņai jābūt pateicīgai, ka viņa izvarota, un uzbrukt cilvēka ka viņš nav aizstāvējies ir vispār zem visām normām. Neviens no jums nav bijis viņas situācijā, jūs nevarat iznāt, kas notiek ar cilvēku tajā momentā, kādas bailes un emocijas cilvēku pārņem. Nez cik no jums visiem "brašuļiem" būtu drosmīgi šos pretīgos vārdus cilvēkam sejā pateikt... Pretīgi paliek zinot, ka man jādzīvo starp šādiem līdzcilvēkiem

cat10 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TeamworkMedaļa 1/13 kūciņas
  cat10 21.05.15 13:25
38
2

atbildot uz xfd  komentāru " taadu izvarot? wtf? attention-wh... " Viņa tāda kļuva pēcizvarōšanas stress izmaina cilvēku 

zuziite20 avatars
Medaļa SpoksMedaļa MaskaMedaļa Sviestmaize
  zuziite20 22.05.15 00:33
30
2
Cilvēki ir vienkārši pretīgi! Nekas vairāk par ārējo izskatu laikam nepastāv. Šausmas. Ideālie atradušies. Fuj.
IgnisDei avatars
Medaļa BučiņaMedaļa Rasika olaMedaļa Moderatora favorīts
  IgnisDei 21.05.15 15:24
33
5

atbildot uz egaegaega komentāru " man personigi cilvēku nav žēl,vien... " dzīvniekiem gan nav žēl tevis...

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 21.05.15 15:46
38
11

par šā raksta komentāriem: vai man tagad būtu jābimbā kā skuķim? ne es viņu zinu, ne viņa man kas. pasaulē ik sekundi izvaro, noslepkavo desmitiem, simtiem ļaužu. vai man par tiem visiem jāpārdzīvo? kamon, kas tad tā par dzīvi? ir gluži dabisks džeku sašutums par to, ka ne īpaši smuku meiteni izvaro. nu kādu reakciju, mīļā pasaule, jūs gaidījāt? vai pārdzīvošana par visiem pasaules cietējiem padarīs pasauli labāku? un tas, ka kāds te ienāk ierēkt un izklaidēties, vēl absolūti nenozīmē, ka dziļi sirdī viņš tāds patiešām ir. ja es par šo gadījumu pasmejos, man tas varbūt iedod kripatiņu prieka sajūtas, bet šim svešajam cilvēkam tas nenodara neko ļaunu - tātad summāri rodas tikai pozitīvais. ļaudis, pieiesim lietām racionāli, pārāk daudz te emociju.

angelumX avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Teamwork
  angelumX 21.05.15 22:45
27
1
Nu un, ka vina ir resna vai savadaku, tas tapāt nenozimé, ka tapéc vinai kāds var darit pari.
Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 21.05.15 13:43
24
1

atbildot uz MissElīna komentāru " Lasu komentārus un brīnos par cilvēk... "  

Mūsdienu pasaule, cilvēkiem trūkst empātijas.

ORGAZMO avatars
Medaļa VārdotājsMedaļa PūšļotājsMedaļa Dimants
  ORGAZMO 07.09.18 13:38  
23
1
Čalim kas viņu izvaroja noteikti ir vajadzīga lielāka palīdzība...
Anonīms
janka 21.05.15 14:29
23
1

cilvēks kas spēj gūt prieku no cita morālas un fiziskas iznīcināšanas ir kroplis..kā arī tas, kurš par ko tādu var smieties.

« 1  2  3  4  5 »