Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
2268

Šajā rakstā aplūkosim pēdējo gadu skandalozākās un šokējošakās fotogrāfijas Latvijā.

Kombuļu Ineses kailfotoTautā... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
1.

Kombuļu Ineses kailfoto.

Tautā pretrunīgi vērtētā mūziķe Kombuļu Inese ne vienu reizi vien ir šokējusi ar saviem publiskajiem izteikumiem. 2012.gadā internetā nonāca Kombuļu Ineses kailfoto, kuros viņa ir redzama pilnīgi kaila guļot gultā dažādās erotiskās pozās. Nav īsti skaidrs kā un kāpēc šīs fotogrāfijas nonāca internetā un kāpēc māksliniece izģērbās, tomēr tas tikai nostiprināja viņas vietu Latvijas skandalozāko slavenību sarakstā. Jāpiebilst, ka viņa vairākkārt ir izģērbusies savu koncertu laikā. 2012.gada 27. jūlijā Kombuļu Inese, Rīgas centrā izģērbās Sanda Kiopa dziesmas "Dziļāk vēl" filmēšanas laikā, jau atkal šokējot sabiedrību. 

Mistiskā uguns quotsejaquot... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
2.

Mistiskā uguns "seja" Cesvaines pils ugunsgrēka laikā.

2002.gada 5.decembrī postošs ugunsgrēks izpostīja vienu no Latvijas skaistākajām ēkām - Cesvaines pili. Lai gan cilvēki šajā ugunsgrēkā necieta, ēkai tika nodarīti ievērojami postījumi. Pilnībā nodega pils jumts un sabruka jumta tornīši. Jau gadu desmitiem klīda runas, ka Cesvaines pilī notiek mistiskas lietas. Darbinieki bieži vien naktīs dzirdēja neizskaidrojamos trokšņus, mūziku un pat soļus. Par vienu no noslēpumainākajām vietām visā pilī tika uzskatīts mazais slēgtais jumta tornītis, jo no tā bieži vien nāca dīvainas skaņas un tajā nebija iespējams iekļūt. Pierādījums, ka šajā tornītī patiešām notiek kautkas pārdabisks ir šī fotogrāfija, kas tapusi pils ugunsgrēka laikā. Tajā mēs virs šī degošā tornīša redzam tādu kā bēdīgu uguns seju.

Latvijas ārlietu ministra... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
3.

Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča publiskā atzīšanās sociālajā vietnē Twitter, ka ir gejs.

2014.gada 6.novembrī Latviju šokēja ārlietu ministra Edgara Rinkēviča paziņojums savā Twitter kontā :"Esmu lepns, ka esmu gejs". Vēl nekad Latvijas vēsturē neviens politiķis vai ministrs savu netradicionālo seksuālo orientāciju nebija paudis publiski. Protams, ka sabiedrība sadalījās divās frontēs, no tām lielākā nosodīja Rinkēviču par šādu rīcību, otrā paslavēja viņu par šādu drosmīgu soli. Savu cieņu drosmīgajam ministra solim, «iznākot no skapja», pauda gan Rīgas mērs Nils Ušakovs, gan žurnāliste Baiba Strautmane, gan dzejniece Liāna Langa, gan mūziķis Kārlis Būmeisters un citi. 

Spožā gaismas lode virs... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
4.

Spožā gaismas lode virs Liepājas ezera.

2008.gada jūnijā pusstundu pirms pusnakts liepājnieks Viesturs Kalniņš pa 3.stāva logu E.Tisē ielā pamanījis otrpus ezeram spožu objektu lēni un bez skaņas pārvietojamies virs mežu galotnēm ziemeļu virzienā. Viņš to fiksējis ar fotoaparātu. "Tas izstaroja ļoti spilgtu, tādu kā luminiscējošu gaismu," sacīja V.Kalniņš, "un slīdēja pilnīgā klusumā." Šādas gaismas virs Liepājas ezera esot redzētas arī iepriekš. Kas tieši tās par gaismām skaidrības nav, tomēr pirms tiek izdarīti pārsteidzīgi secinājumi par NLO klātbūtni, ir vērts paturēt prātā, ka pie Liepājas ezera atrodas Cimdenieku lidlauks, tādēļ ļoti iespējams, ka gaismas lode nav nekas cits kā lidmašīna ar ieslēgtām gaismām. 

Zolitūdes traģēdija2013gada... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
5.

Zolitūdes traģēdija.

2013.gada 21.novembrī notika viena no visu laiku lielākajām traģēdijām Latvijā, Zolitūdes mikrorajonā iebruka lieveikala Maxima jumts, bojā gāja 54 cilvēki un desmitiem tika smagi ievainoti. Bojā gāja arī 3 ugunsdzēsēji. Šobrīd joprojām tiek noskaidroti traģēdijas vaininieki, notiek izmeklēšana. Šī fotogrāfija bija viena no pirmajām, kas nonāca sociālajos tīklos. 

Jaunietis  pascaronnāvnieks... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
6.

Jaunietis - pašnāvnieks uzrāpjas Vanšu tilta smailē.

2012. gada 8.jūnijā simtiem Rīgas iedzīvotāju kļuva par lieciniekiem traģēdijai. Kāds garīgi nelīdzsvarots 20 gadīgs jaunietis (attēlā) uzrāpās Vanšu tilta smailē un pēc tam no tās nolēca un nositās. Video ar lēciena brīdi tika rādīts televīzijā izraisot sašutumu sabiedrībā. Jau agrāk bija notikuši līdzīgi kāpšanas gadījumi pa Vanšu tilta vantīm, tomēr šis bija pirmais gadījums, kurš beidzās letāli.  Pēc traģēdijas Rīgas mērs Nils Ušakovs pieprasīja paskaidrojumu Rīgas domes Satiksmes departamentam par to, kāpēc uz vantīm bija iespējams uzrāpties, lai arī tām ir jābūt noklātām ar īpašo slīdošo vielu.

quotMazsalacas... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
7.

"Mazsalacas meteorīts". 

2009.gada 25.oktobrī plašsaziņas līdzekļos tika ziņots par Mazsalacas novada Sēļu pagastā nokritušu meteorītu, kas izveidojis desmit metrus dziļu un divdesmit metru platu krāteri. Spožais uzliesmojums esot pamanīts kādā pļavā netālu no privātmājas. Tad nu ziņu kanāli un cilvēki internetā sacēla pamatīgu ažiotāžu par šo notikumu, uz notikuma vietu tika nosūtīti vairāki eksperti, kuri apskatot krāteri ātri vien secināja, ka to nav radījis nekāds meteorīts, bet tas ir cilvēku roku darbs. Kā izrādījās Mazsalacas meteorīts" bija mobilo sakaru kompānijas Tele2 mārketinga akcija 2009. gada 25. oktobrī, kas ievadīja reklāmas kampaņu par jaunu kompānijas tarifu plānu "Meteorīts". Šis amizantais notikums sacēla arī plašu starptautisku ažiotāžu, amerikāņu žurnāls TIME šo notikumu atzina par 2009.gada 10.nozīmīgāko nepatiesību. Kompānijai "Tele2" nācās publiski atvainoties par radušos pārpratumu un kompensēt radušos izdevumus. 

Pumpuru vidusskolā nokrīt... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
8.

Pumpuru vidusskolā nokrīt piekaramie griesti.

2014.gada 6.oktobrī Jūrmalā, Pumpuru vidusskolas gaitenī nokrita piekaramie griesti. Laimīgas sagadīšanās dēļ tas notika mācību stundu laikā, tādējādi nebija neviens cietušais. Bail pat iedomāties, kādas sekas būtu, ja griesti nokristu starpbrīža laikā, kad gaitenī pulcējās skolnieki. Laikā pēc Zolitūdes traģēdijas, Latvijas sabiedrība bija īpaša jūtīga pret šāda veida incidentiem tādējādi var apgalvot, ka šis konkrētais incidents pamatīgi šokēja un sadusmoja sabiedrību. Jau atkal būvnieku paviršības dēļ gandrīz notika liela traģēdija.

13janvāra grautiņi... Autors: Kornēlijs Zipidrics Fotogrāfijas, kas šokēja Latviju
9.

13.janvāra grautiņi Vecrīgā.

2009.gada 13.janvāra vakarā aptuveni 10 000 tūkstoši cilvēku ieradās uz protesta akciju Doma laukumā, lai pieprasītu Saiemas atlaišanu. Sākumā protesti noritēja mierīgi, taču pēc tam vairāki simti cilvēku devās protestēt pie Saiemas ēkas, kur izcēlās masu kautiņš starp nemierniekiem un policiju. Saiemas ēka tika apmētāta ar olām, pudelēm, bruģakmeniem un citiem priekšmetiem. Ieradās Militārā policija un vardarbīgās sadursmes turpinājās.  Tika bojātas vairākas ēkas, to skaitā Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Finanšu ministrijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Parex bankas ēkas. Stikli tika izsisti arī nekustamo īpašumu kompānijas un restorāna telpām. Nemiernieki arī aplaupīja alkoholisko dzērienu veikalus. Grautiņos bija 50 ievainoto, kāds pusaudzis pat zaudēja aci. Arī vairāki policisti guva ievainojumus un vairāk kā 100 nemiernieki tika arestēti. 68 grautiņos iesaistītie saņēma dažādus sodus. 

7
2268
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [53]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
quanderlien avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  quanderlien 26.03.16 15:49  
137
8
Varētu grautiņus atkārtot
ICY_HELL avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesaka
  ICY_HELL 26.03.16 21:49
101
2

Nezinu, kā citiem, bet man no šī visa "šokējoša" šķiet tikai Maximas traģēdija. Nedaudz dīvaini, ka tā ir vienā rakstā ar Kombuļu ineses "erotiskajām" izdarībām

aylex avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BakalaursMedaļa Dienas joks
  aylex 26.03.16 17:33
83
0

Kombuļu inese mūsdienās tiek pieskaitīta "Slavenībām" ?   

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  ugnotbug 27.03.16 15:37
48
0

atbildot uz aylex komentāru " Kombuļu inese mūsdienās tiek pieskaitīt... " Godīgi sakot, manās acīs viņa nav ne ar ko sliktāka par Kardašjanu. Labāka arī ne. Abas vienāda līmeņa slavenības - nejēdzīga līmeņa.

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 29.03.16 00:05  
32
1
Uzmanību! No ineses foto var rasties redzes traucējumi, paldies.
Ģeo12 avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa BrīvlaiksMedaļa 1/13 kūciņas
  Ģeo12 09.10.16 23:01
27
1

Un Kombuļu Ineses vietā, ir vēl slavena mazā meitene "Super Aņa"

Lasplesis avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Dienas joks
  Lasplesis 02.08.16 10:58
25
1

Nekad neesmu sapratis to Rinkevica ierakstu-"proud to be gay".Par ko tur tik baigi lepoties?Ja patik saposa pakala-ta ir tava problema.Sakod zobus un cieties-par priekiem vienmer ir jaamaksaa.Un nav ko platities soctiklos.

KashinsDaWeeD avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  KashinsDaWeeD 26.03.16 23:10
23
0

Tajos nokritušajos griestos tie elektrības vadi (cik nu miglasbildē saskatāms) drīzāk kādu kaitējumu nodarītu, nekā tie putuplasta gabaliņi Saukt to par potenciāli "lielu traģēdiju" kaut kā negribētos... būtu īpašai apstākļu sakritībai jābūt, lai kādam ar tiem sīkumiem kaut nopietnus sasitumus nodrošinātu, kur nu vēl ko smagāku

Katrīna Pucēna avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  Katrīna Pucēna 01.08.16 22:29  
19
0
Īpaša slīdošā viela...
Stulbi genials avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  Stulbi genials 02.08.16 10:14
18
0

Kur ir tā seja Cesvaines pilij? Es nevaru ieraudzīt.   

SpyL avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Fraktālis
  SpyL 28.03.16 00:07  
18
0
Kaut kas, kaut kur, kaut kad u.t.t. LŪDZU IEMĀCIES ATDALĪT. Tik daudz vismaz būtu jāmāk...
Bizon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Bizon 04.05.16 23:03
16
0

Puse no šiem ir daļa no miljons iemesliem kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē.

Kombuliene,Meteorīts, Griesti...   

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 26.03.16 20:47
13
0

Kombuliene man ir paziņa, derētu viņai aizsūtīt to fočenīti uz svētkiem

whitextrash avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  whitextrash 26.03.16 19:08
10
0

atbildot uz quanderlien komentāru " Varētu grautiņus atkārtot " tas nekad pie ievērojamām izmaiņām nenovedīs. ir bezjēdzīgi tautai rīkot grautiņos, kuros tautai pretī būtu pašas tautas militārie spēki/policija. paši būtu zaudētāji sev

Mephisto avatars
Medaļa SensācijaMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  Mephisto 30.05.16 23:49
8
0

atbildot uz quanderlien komentāru " Varētu grautiņus atkārtot " Un ko tas mainis? Varesi no LB veikala paris litrus pa velti iznest? Ja tas gan krasi manis Latviju....

Ķazis avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Palaidnis
  Ķazis 04.05.16 23:05
8
0

Daudzi šokēja, daudzi radīja nožēlu.

Stabili vari izveidot 2. daļu

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa Admins iesakaMedaļa Barojos ar hotdogu
  Charged 15.01.18 12:37
7
0

Mana mīlulīti SuperAņa nav kāpēc jūs tā viņas atstūmāt   

Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 28.03.16 00:09
9
3

atbildot uz SpyL komentāru " Kaut kas, kaut kur, kaut kad u.t.t. LŪD... " cik maksā latv.val. privātstundas pie tevis?

Champion22 avatars
Medaļa RainisMedaļa SviestmaizeMedaļa Bakalaurs
  Champion22 02.08.16 01:53  
9
4
Vajag grautinjus atartot.
sit pa seju avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  sit pa seju 26.03.16 23:00
5
0

atbildot uz aylex komentāru " Kombuļu inese mūsdienās tiek pieskaitīt... " Negatīva slava arī ir slava   

« 1  2  3 »