21

 71  35

Raimis nesen viesojās RīgaTV 24 raidījumā „TOP5”. Teikšu uzreiz, pēc raidījuma sapratu, ka ielu sporta un kultūras kustība „Ghetto Games” reāli sūkā, jo tās līderis ir neviens cits kā Raimonds Elbakjans, kurš nebeidz pārsteigt ar savu brutālo divkosību un uzvedību, kas liek aizdomāties par to, vai viņam vispār vajadzētu atļaut strādāt ar/audzināt jaunatni.

Šoreiz viņš uzsāka kampaņu pret sabiedroto spēkiem Latvijā, atklājot, ka viņam sociālajā tīklā Facebook sūtījis ziņas un draudējis kāds amerikāņu karavīrs, tādejādi solidarizējoties ar tiem, kam tuvāks Kremlis un savā ziņā ar Kremļa propagandu.

Raimis paskaidroja, ka ziņu sūtītājs ir kāds karavīrs, kurš ir attiecībās ar viņa bērnu māti: “Manu bērnu mātei šobrīd ir attiecības ar bijušo amerikāņu karavīru. Es vienkārši skatos, kādas ziņas viņš man sūta, ko viņš man raksta Facebook. Varbūt amerikāņiem tās nav stulbības, bet man, to lasot, rodas milzīgas bažas par to, ja, nedod Dievs, tiešām viņiem izdodas izveidot ģimeni un ja maniem bērniem būtu jāaug kaut minūti kopā tādā idejā vai domā.”

Atgādināšu, ka pats R.Elbakjans reiz bija teicis: „Mazāk klausāties, mazāk lasiet, un vairāk dariet!” Tāpēc pārmaiņu pēc varēji padalīties ar šīm draudu vēstulītēm un paskaidrot, kāpēc tādas esi saņēmis, ja reiz sāki par to runāt. Izskatās, ka čalītis savulaik ir vairāk darījis un patiesībā viņš ir sadarījis daudz!

Piemēram, viņš vēl gadu atpakaļ no sirds aicināja visus jauniešus un arī vecos bukus, mācīties no viņa un citu kļūdām, lai nav jāsaņem nedz publisks pēriens, nedz iekšējs pārdzīvojums par vulgāru rīcību. Toreiz šis vulgārais meistars bija novietojis savu lielo melno džipu uz kāda Rīgas nama kāpnēm. Kas notika pēc tam, nekas īpašs, divkosīga atvainošanās Facebook un atkārtota rīcība ar vāģa noparkošanu zaļajā zonā pie kāda lielveikala, laikam tā bija saldā atriebība par publisko pazemojumu. Tas tikai liecina par to, ka viņam pilnīgi viss ir pa barabanu! Kā nekā pats Rīgas mērs ir viņa saimnieks. Vai kāds atceras konkursu Maximālists. Atgādināšu, ka 2015.gada oktobrī Kaimiņš nokaunināja Elbakjanu, norādot, ka īsi pēc Zolitūdes traģēdijas viņš visus aģitēja boikotēt šo zīmolu, bet vēlāk steidza jauniešus aicināt uz akciju Maximālists, ko rīko šis pats veikals. Tīrākā divkosība!

Labi, ko tur daudz par to pagātni, kas bijis, tas bijis. Atgriežoties pie Raimīša gaudām par ļauno amerikāni, jāsaka, ka tas viss izskatās pēc kaut kādas Elbakjana uzsāktas amerikāņu karavīru nomelnošanas kampaņas. Ja jau Elbakjans apstiprināja, ka ziņas saturējušas draudus, tad kāpēc viņš neiet uz policiju un neraksta iesniegumu, lai tas jeņķis dabū pēc nopelniem, nevis te piņņā pa kaktiem, bet varbūt viņš pats baidās, ka tādejādi var nākt gaismā viņa paša veiktās aktivitātes pret savu bijušo mīlestību. “Draud, protams, ka draud. Ir gan draudi, gan viss pārējais [?]. Bet es pārdzīvošu tos draudus.” viņš sacīja.

Bet tas, ko dzirdēju pēc tam, mani tiešām „pārsteidza”. Elbakjans norādīja, ka latviešiem un amerikāņiem ir pārāk atšķirīgas kultūras. Labi, tam es varētu piekrist. “Tā kultūra mums ar krieviem tomēr ir daudz tuvāka, ar rietumiem viņa ir daudz tālāka. Tajā brīdī, kad viņi ierodas šeit, viņiem vispār liekas, ka mēs esam no koka tikko nokāpuši,” pauda Elbakjans. Elbakjan, beidz spriest par pārējiem pēc sevis, ja tu tikko esi nokāpis no koka, tas nenozīmē, ka pārējie arī ir cēlušies no primātiem.

Izrādās, ka šis vēl ik pa laikam dodas uz Ādažiem studēt kultūru atšķirības. “Iebraucot Ādažos un redzot, ko izpilda amerikāņu karavīri, dzīvojot tur… Tur vajag aizbraukt un uztaisīt sižetu par to. Vajag paskatīties, kā veidojas viņu attiecības ar vietējiem, vajag paskatīties, vidēji cik latviešu sievietēm viens amerikānis uzraksta ziņas.”

Šis uztraukums par to, cik ziņas raksta jeņķu karavīri latviešu meitenēm, ir tiešām dīvains un aizdomīgs. Izskatās, ka Raimis būs pārāk daudz ar Ušakovusatusējis un pārāk ilgi veidojis Saskaņas PR kampaņas par rīdzinieku nodokļos samaksāto naudu. Acīmredzot mīlestība starp Saskaņas Nilu un Raimi uzplauka „dokumentālās” filmas “Pārgājiens” laikā.

Turklāt papētot pašu „Ghetto Games” kultūru, neko slāvisku vai krievisku tu tur nesaskatīsi. Atkal divkosība, ja jau kultūra „mums” ar krieviem tomēr ir daudz tuvāka, tad varēja nosaukt visu šo pahazuhu, ja ne latviešu valodā, tad vismaz krievu valodā, piemēram, „спартакиада пацанов из района”.

P.S. Televizorā Raimis ir mazs pūkains paijpuisītis ar rozā deguntiņu, bet pa dzīvi – brutāls, agresīvs un vulgārs tēviņš!

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 21

0/2000

Personīgi pazīstu Raimi, nekas labs tur beigās nesanāks. Viņš ir izmantotājs un lētas slavas mednieks. Iedzīvojies uz daudzu draugu un paziņu rēķina, tā lūk...

 20  0 atbildēt

Īstais kungs, kurš baidās par latviešu meitenēm. Diez kas būtu, ja GG praktikantes publiski pastāstītu savu pieredzi.

 14  0 atbildēt

Ir nācies ļoti sen būt pazīstamam ar viņu,tiešām divkosīgs,tikai sava labuma meklētājs kurš nerēķininās ar citiem.pi,,,,bols vēl tas smuki muldēt viņam jau patīk.

 6  0 atbildēt
Raimis ir okupantmīlis tāpēc,ka viņam ir etniskās identitātes krīze smagā formā!!!
 5  0 atbildēt

Vēl viens trollis, vai viņu mūsu Latvijā nav par daudz?

 4  0 atbildēt

Kas notiek?

Šim rakstam klāt bija manis veidota bilde, kura tagad ir pazudusi un tās vietā ir ievietota pilnīgi cita, bet pašā rakstā to nevar redzēt. Acīmredzot kāds no Spoku adminiem ir nekrietni izrīkojies, ieviešot sava veida cenzūru, ar mērķi piesegt Raimi!

Pagaidām neko neesmu mainījis, lai jūs varat pārliecināties paši vēlāk salabošu atpakaļ!

Ko darīt!

P.S. Elbakjana spalvainā roka šeftējas arī spokos!?

 4  0 atbildēt

Tā jokaini sanāk...par krieviem visvairāk uztraucas visādi Lindermaņi,Plineri,Ždanokas,kuri,pa lielam,nu it nemaz nav krievi,bet par letiņiem Elbakjans. Sit man nost,bet tas nu neizklausās pēc Bērziņa vai Kalniņa  

 4  0 atbildēt

Vai tad to stulbo čurku kāds ņem par pilnu? Es savulaik sadevu šim pa muti, bet laikam nelīdz.

 1  0 atbildēt

Jebjaklans vienvmēr ir bijis  tizls kremļa propogandas sūkātājs!  Tā saucamais RAJONA džeks kas bērnībā tusējis tikai kopā ar gopņikiem rajonā!     

 1  0 atbildēt

...ko var gribēt no trula "Saskaņas" biedra, kas barojas no pasākumiem, kurus finansē G-ņils.....

 0  0 atbildēt

Tā vien šķiet, ka Kasjakam derētu apvienot spēkus ar rebaltica.lv

 0  0 atbildēt

Nekad tas raudātajs nav paticis.

 1  2 atbildēt