Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
16
690

Eirovīzijas dziesmu festivālā uzvarēja jau atkal Zviedrija, bet otrajā vietā palika Krievija, tomēr izskatās, ka tā nebija lielākā problēma, kas radās kaimiņvalstī saistībā ar notikušo finālu. Ļoti neērtā situācijā nonāca tiešraide, kuru pat nācās cenzēt. Ne jau visu pilnībā, bet tikai atsevišķas daļas, kur rādīja vienu no vakara vadītājām, pagājušā gada uzvarētāju Austrijas dziedātāju Končitu Wurst. Atgādināšu, ka jau pagājušo gadu Krievijā uzvirmoja kaislības par šo uzvaru. Vladimirs Žirinovskis saistībā ar Končitas uzvaru izteicās, ka Padomju armijai nevajadzēja atdot Austriju 50-tajos, varbūt tagad tur dzīvotu savādāki cilvēki. Tāpat arī vicepremjerministrs Rogozins reaģēja uz šo uzvaru, komentējot, ka tā ir eirointegrācijas eiroperspektīva - bārdaina meitene. Atbalstīt tradicionālās ģimenes vērtības var dažādi, kas būtu arī apsveicami, ja tas tik ļoti neizskatītos pēc tukšas muldēšanas. Kaut vai tāpēc, ka ne tik sen, 2003.g., Krievija uz finālu nosūtīja t.A.T.u. Lezbiešu pārīti. Bet laiki un likumi mainās. Labklājības vietā joprojām tiek meklēts ārējais ienaidnieks, šoreiz tas gods tika Eirovīzijas finālam.

Tajā mirklī kad tika rādīta... Autors: Lestets Eirovīzija. CENZĒTS!
1.

Tajā mirklī, kad tika rādīta Končita, Krievijas televīzijas skatītāji varēja vērot publiku Krievijas studijā. Par to savā Twitter kontā paziņoja tur bijušais žurnālists. Iespējams, ka skatītāji neredzēja pat Končitas interviju ar Polinu Gagarinu. Tas vietā varēja vērot reklāmu. Žurnālistu apvainoja melošanā. Par iemeslu šādai cenzēšanai varētu būt likums, kas aizliedz homopropagandas izplatīšanu nepilngadīgo vidū. Tomēr koncerts tiek rādīts pēc 22.00, Krievijā tas sanāk vēl vēlāk. Bērniem sen jau vajadzētu gulēt.

Tāpat par cenzēscaronanu... Autors: Lestets Eirovīzija. CENZĒTS!
2.

Tāpat par cenzēšanu Twitter kontā ziņoja Ylesradio somu žurnālists Erkka Mikkonen. "Bārdaina sieviete ir par daudz Krievijai - Končitu parādīja tikai nedaudziem klātesošajiem studijā". Krievijas derību vietne Bettingexpert.com raksta, ka Končita tika izgriezta no televīzijas reklāmām un TV šova. Končitas beigu dziesmas laikā varēja redzēt Andreja Malahova šovu pirms Eirovīzijas fināla. Par cenzēšanu ir rakstīts Igaunijas ziņu portālā delfi.ee un Somijas ziņās (skat. avotu).

Pirms gada Kopenhāgenā pēc... Autors: Lestets Eirovīzija. CENZĒTS!
3.

Pirms gada Kopenhāgenā pēc uzvaras Končita paziņoja, ka "šodien Eiropa parādīja, ka mēs esam vienoti". Pēc tam sekojošajā preses konferencē Končitai prasīja, ko viņa teiktu Vladimiram Putinam. Viņas atbilde bija, ka viņa nezinot vai Putins to skatījies, bet es varu pateikt tieši, ka mēs esam neapturami.  

Šis raksts nav tāpēc, ka es atbalstītu gejus, bet kā ilustrācija notiekošajam Krievijā. Kaut kas tāds notiek tikai Krievijā. Kārtējais piemērs bezjēdzībām un nevēlēšanai neko darīt. Vienkāršāk un efektīvāk ir kaut ko aizliegt, bet pēc tam sodīt vainīgos, kas to neievēro. Pie tam vēl paziņojot, redz, mums notiek attīstība.

16
690
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [153]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
M1FrE avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Bergmanis
  M1FrE 24.05.15 17:04
107
14

Nu es ari labrat skatititos tadu parraidi bez bardaina viriesha/sievietes 

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 24.05.15 17:49
38
2

atbildot uz BALLISLIFE komentāru " Diemžēl Eirovīzija degrāde bērnus ... " Kas tev tur degradē bērnus? Kādā veidā? Lai labāk viņi uzaug tavā iedomu pasaulītē, kur viss ir skaisti? Tāpat uzzinās gan par gejiem, gan lesbietēm, gan transseksuāļiem. 

spoku dienas doma

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 24.05.15 18:11
33
2

Tas, ka tev liekas kaut kas pretīgi vai acīm nepatīkami nenozīmē, ka tas ir kaut kas ļauns. Man, piemēram, ikru ēšana liekas pretīga, bet es jau publiski nebļāustos, ka jāaizliedz visiem ēst ikrus, jo kāda man starpība, ko cilvēki savā privātajā dzīvē dāra, man tos ikrus neviens mutē nebāž. 

spoku dienas doma

Zoter avatars
Medaļa SpoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Teamwork
  Zoter 24.05.15 20:25
32
8

Nu es ari labrat skatititos Eirovizijui bez bardaina viriesha/sievietes  A ja pareizi es vairāk neskatos šobalaganu. ... Jo es vairak negribu redzet, ne gejus, ne lezbietes, un īpaši negribu redzet tos bezdzimuma radijumus (konchitas)  

Un es piekrītišu tiem kas domā ka "Tādas bezdzimuma radibas" degrade bērnus... Kāpec? - Tapēc ka vinji redz ka kkas cits to(tā) dara,  un bērniem ari sagribas tapāt.... (Sliktais uzreiz pie bērniem ķērās klāt, bet labo ilgi jakaļ)... Izteicienu cerams sapratat,,  

Tāka labāk butu vispar visur un visus tos dauņus cenzēt!!... un nekur nerādit.   Tad berni kaut drusciņ vairāk paliktu kulturālaki..

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 24.05.15 22:01
21
0

atbildot uz legalterorist komentāru " Lai uzzina vēlāk, lai nedomā ka sieviete ar b... " Tu domā, ka bērns to uzzinot izaugs par bārdainu sievieti?  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.15 17:41
22
5
Laikam esmu viens no retajiem ,kurš neskatās eirovīziju.
Anonīms
esfrdghjkl 24.05.15 17:32
15
0

Mums jau viņu ar daudz nerādija, es jau ar padomāju par cenzūru, jo tad ,kad pa vācu kanālu Končita intervēja kko, tad mums visulaiku bija reklāmas D , bet es jau  nesūdzos 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.05.15 20:34
15
0

Kā es par to agrāk neiedomājos, Putins un Končita ir tik līdzīgi, abi uzskata, ka ir neapturami.

Prominent avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Vienu jau varMedaļa Neglītais džemperis
  Prominent 24.05.15 20:08
19
5

Es skatījos kopā ar radiniekiem, un starp viņiem bija bērns, kuram ARĪ nepatika redzēt to bārdaino purnu. 

Angeliusss avatars
Medaļa Spoks
  Angeliusss 31.05.15 18:00
10
0

Kādēļ runājot part Končitu, tiek teikts " viņa" ???

Tas ka vīrietis šova dēļ pārģērbjas, neko nenozīmē. Viņs ļoti labi apzinās,ka ar savu īsto izskatu nekur netiktu... Tikai ar bārdu un kleitā.

Tādēļ kādam cepties par viņu- lieki

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 24.05.15 22:10
10
1
atbildot uz M1FrE komentāru " ,bet redz cilveks velas , lai apietos , nogrie... "Nu bet kāda starpība, ko cilvēks dara ar savu dzīvi. Tev kaut kā viņa traucē dzīvot?
Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 24.05.15 22:23
9
0

atbildot uz M1FrE komentāru " Tu laikam nesaproti , Staiga dzivo nu kautva... " Nu bet es neredzēju nevienu vietu, kur viņa par to lielītos

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 24.05.15 22:18
9
1

atbildot uz M1FrE komentāru " Nu jau nesaproti to visu logiku , ja tu esi g... " Kas viņai tagad mājās sēdēt un nekur nerādīties? Cilvēks dzied, vada šovus, pelna naudu. 

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 25.05.15 20:02
7
0

atbildot uz Jānis P komentāru " Vecīt man liekas naids ir tevī jo tu nevari p... " Ir naids manī, jā, bet ne pret nevainīgiem cilvēkiem. 

Man patīk cik tu "pieaudzis" prātā esi, ka manus linkus suac par "pedo" linkiem. Atšķirību starp pedofīliem un gejiem arī laikam nezini. 

Dabiska depopulācija var rasties kad netiek dzemdēti tik daudz cilvēku cik mirst. Homoseksuāļi nevar taisīt bērnus savā starpā, tāpēc lūk bariņš ar cilvēkiem, kas tā vietā lai taisītu savus bērnus, paņems uzaudzinās kādu no bērnu nama. 

Āāā tu savus faktus no bībeles ņem, tā jau uzreiz varēji teikt. Bībeli neesmu lasījis, nē, varbūt bērnībā kaut kad, tad es izaugu un sāku lasīt zinātniskās grāmatas. 

Jā, paldies JUMS alkoholiķi, paldies JUMS narkomāni, paldies JUMS, kas nevar fiziski parūpēties par saviem bērniem, ka dodat viņiem tādu dāvanu! Paldies, ka sataisījāt bērnus, kaut gan nevarat parūpēties par viņiem, paldies, viņi visi jums ir mūžam parādā. Bernu namos bērni nonāk kāda iemesla dēļ, un parasti bērni saka paldies tiem, kas viņus adoptē. Tu vari taisīt cik bērnus tu gribi, neviens tev neprasīs "EU, ES NEVARU UZTAISĪT, IEDOD MAN SAVU". 

Es tev nostādu faktus priekšā, bet tev patīk faktus ignorēt, jo tev tik liekas, ka es tev borēju kaut ko iekšā. Es tikai mēģinu tev paskaidrot to, ko tu izskatās ka nesaproti. Tev ir galva, apskaties, novērtē jauno informāciju, padomā, un izdari secinājumus vai tas ko maina. Tas ka tu vienkārši noliedz visu, tevi, atvaino, padara par idiotu. 

Es vienkārši jūsmoju par tavu intelektualitātes līmeni! Nepatīk mans viedoklis? "Labi, ka neesmi man blakus, dabūtu pa muti."    

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 24.05.15 22:49
8
1

atbildot uz Viesturinho komentāru " Būtu manos spēkos, es arī cenzētu ... " Bārdainais ir ļoti uzskatāms un ļoti, ļoti liels demokrātijas trūkumu paraugs. 

Tu vispār zini, kas ir demokrātija? Varēji vismaz Wiki apskatīties, jau pirmajā rindkopā rakstits: 

Protection of the human rights of all citizens. A rule of law, in which the laws and procedures apply equally to all citizens.

Tieši tas, ka pret tādiem cilvēkiem izturās, kā pret jebkuru citu cilvēku ir demokrātija, ir cilvēktiesību nepārkāpšana. Varbūt tev vajadzētu izglītoties nedaudz, izvilkt galvu no pakaļas un sākt domāt pašam. Labi, ka tev neviens nedod spēku kaut ko tādu lemt, tik neiecietīgi cilvēki cilvēcei nenāk par labu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.15 19:10
7
1

atbildot uz Viesturinho komentāru " Būtu manos spēkos, es arī cenzētu ... " Tev ari deretu valsts apmaksats, tikai ne psihologs bet psihiatrs

s05112013 avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Spoks
  s05112013 25.05.15 00:46
6
0

Kapēc cilvēki mūsdienās ir tik konservatīvi..  

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 24.05.15 23:07
6
0

atbildot uz Viesturinho komentāru " Man nav nepieciešams valsts apmaksāts, es pat... " Tu pat psihologu no psihiatra neatšķir? Tev vajadzīgi abi! 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 25.05.15 21:57
5
0

atbildot uz Jānis P komentāru " Pedo = pediņi vēl skolā jūs tā sa... " Runā un runā, pat rada iespaidu, ka kaut ko prātīgu, bet tāpat izspraucas ārā pats lielākais piedzīvotais prieks dzīvē, kā skolā citus apcēla. Cūkai var iemācīt septiņas valodas, bet tā tāpat paliek cūka

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 25.05.15 22:24
5
0

atbildot uz Jānis P komentāru " Vienīgais uz ko tavs rieksts bija spējīgs ? V... " Tu domā, ka baigi aizvainoji kādu? Nevaru iedomāties cik nožēlojamam  ir pašam jājūtas, lai kaut ko tādu darītu. Es saprotu, ka tāpēc vien Končitai medaļa jādod, jo tādu tipiņu kā TU dzīve kļūst par elli ieraugot viņai līdzīgus personāžus. (Par iemesliem kāpēc tā ir noticis varētu pastātīt bērnības saraudātais spilvens  )

« 1  2  3  4  5 »