153

 694  16

Eirovīzijas dziesmu festivālā uzvarēja jau atkal Zviedrija, bet otrajā vietā palika Krievija, tomēr izskatās, ka tā nebija lielākā problēma, kas radās kaimiņvalstī saistībā ar notikušo finālu. Ļoti neērtā situācijā nonāca tiešraide, kuru pat nācās cenzēt. Ne jau visu pilnībā, bet tikai atsevišķas daļas, kur rādīja vienu no vakara vadītājām, pagājušā gada uzvarētāju Austrijas dziedātāju Končitu Wurst. Atgādināšu, ka jau pagājušo gadu Krievijā uzvirmoja kaislības par šo uzvaru. Vladimirs Žirinovskis saistībā ar Končitas uzvaru izteicās, ka Padomju armijai nevajadzēja atdot Austriju 50-tajos, varbūt tagad tur dzīvotu savādāki cilvēki. Tāpat arī vicepremjerministrs Rogozins reaģēja uz šo uzvaru, komentējot, ka tā ir eirointegrācijas eiroperspektīva - bārdaina meitene. Atbalstīt tradicionālās ģimenes vērtības var dažādi, kas būtu arī apsveicami, ja tas tik ļoti neizskatītos pēc tukšas muldēšanas. Kaut vai tāpēc, ka ne tik sen, 2003.g., Krievija uz finālu nosūtīja t.A.T.u. Lezbiešu pārīti. Bet laiki un likumi mainās. Labklājības vietā joprojām tiek meklēts ārējais ienaidnieks, šoreiz tas gods tika Eirovīzijas finālam.

Komentāri 153

0/2000

Nu es ari labrat skatititos tadu parraidi bez bardaina viriesha/sievietes 

 112  14 atbildēt

Tas, ka tev liekas kaut kas pretīgi vai acīm nepatīkami nenozīmē, ka tas ir kaut kas ļauns. Man, piemēram, ikru ēšana liekas pretīga, bet es jau publiski nebļāustos, ka jāaizliedz visiem ēst ikrus, jo kāda man starpība, ko cilvēki savā privātajā dzīvē dāra, man tos ikrus neviens mutē nebāž. 

 33  2 atbildēt

Nu es ari labrat skatititos Eirovizijui bez bardaina viriesha/sievietes  A ja pareizi es vairāk neskatos šobalaganu. ... Jo es vairak negribu redzet, ne gejus, ne lezbietes, un īpaši negribu redzet tos bezdzimuma radijumus (konchitas)  

Un es piekrītišu tiem kas domā ka "Tādas bezdzimuma radibas" degrade bērnus... Kāpec? - Tapēc ka vinji redz ka kkas cits to(tā) dara,  un bērniem ari sagribas tapāt.... (Sliktais uzreiz pie bērniem ķērās klāt, bet labo ilgi jakaļ)... Izteicienu cerams sapratat,,  

Tāka labāk butu vispar visur un visus tos dauņus cenzēt!!... un nekur nerādit.   Tad berni kaut drusciņ vairāk paliktu kulturālaki..

 34  8 atbildēt
Laikam esmu viens no retajiem ,kurš neskatās eirovīziju.
 23  5 atbildēt

Kā es par to agrāk neiedomājos, Putins un Končita ir tik līdzīgi, abi uzskata, ka ir neapturami.

 16  0 atbildēt

Es skatījos kopā ar radiniekiem, un starp viņiem bija bērns, kuram ARĪ nepatika redzēt to bārdaino purnu. 

 20  5 atbildēt

Mums jau viņu ar daudz nerādija, es jau ar padomāju par cenzūru, jo tad ,kad pa vācu kanālu Končita intervēja kko, tad mums visulaiku bija reklāmas D , bet es jau  nesūdzos 

 15  0 atbildēt

Kādēļ runājot part Končitu, tiek teikts " viņa" ???

Tas ka vīrietis šova dēļ pārģērbjas, neko nenozīmē. Viņs ļoti labi apzinās,ka ar savu īsto izskatu nekur netiktu... Tikai ar bārdu un kleitā.

Tādēļ kādam cepties par viņu- lieki

 11  0 atbildēt

Ir naids manī, jā, bet ne pret nevainīgiem cilvēkiem. 

Man patīk cik tu "pieaudzis" prātā esi, ka manus linkus suac par "pedo" linkiem. Atšķirību starp pedofīliem un gejiem arī laikam nezini. 

Dabiska depopulācija var rasties kad netiek dzemdēti tik daudz cilvēku cik mirst. Homoseksuāļi nevar taisīt bērnus savā starpā, tāpēc lūk bariņš ar cilvēkiem, kas tā vietā lai taisītu savus bērnus, paņems uzaudzinās kādu no bērnu nama. 

Āāā tu savus faktus no bībeles ņem, tā jau uzreiz varēji teikt. Bībeli neesmu lasījis, nē, varbūt bērnībā kaut kad, tad es izaugu un sāku lasīt zinātniskās grāmatas. 

Jā, paldies JUMS alkoholiķi, paldies JUMS narkomāni, paldies JUMS, kas nevar fiziski parūpēties par saviem bērniem, ka dodat viņiem tādu dāvanu! Paldies, ka sataisījāt bērnus, kaut gan nevarat parūpēties par viņiem, paldies, viņi visi jums ir mūžam parādā. Bernu namos bērni nonāk kāda iemesla dēļ, un parasti bērni saka paldies tiem, kas viņus adoptē. Tu vari taisīt cik bērnus tu gribi, neviens tev neprasīs "EU, ES NEVARU UZTAISĪT, IEDOD MAN SAVU". 

Es tev nostādu faktus priekšā, bet tev patīk faktus ignorēt, jo tev tik liekas, ka es tev borēju kaut ko iekšā. Es tikai mēģinu tev paskaidrot to, ko tu izskatās ka nesaproti. Tev ir galva, apskaties, novērtē jauno informāciju, padomā, un izdari secinājumus vai tas ko maina. Tas ka tu vienkārši noliedz visu, tevi, atvaino, padara par idiotu. 

Es vienkārši jūsmoju par tavu intelektualitātes līmeni! Nepatīk mans viedoklis? "Labi, ka neesmi man blakus, dabūtu pa muti."    

 7  0 atbildēt

Kapēc cilvēki mūsdienās ir tik konservatīvi..  

 6  0 atbildēt

Runā un runā, pat rada iespaidu, ka kaut ko prātīgu, bet tāpat izspraucas ārā pats lielākais piedzīvotais prieks dzīvē, kā skolā citus apcēla. Cūkai var iemācīt septiņas valodas, bet tā tāpat paliek cūka

 5  0 atbildēt

Tu domā, ka baigi aizvainoji kādu? Nevaru iedomāties cik nožēlojamam  ir pašam jājūtas, lai kaut ko tādu darītu. Es saprotu, ka tāpēc vien Končitai medaļa jādod, jo tādu tipiņu kā TU dzīve kļūst par elli ieraugot viņai līdzīgus personāžus. (Par iemesliem kāpēc tā ir noticis varētu pastātīt bērnības saraudātais spilvens  )

 5  0 atbildēt

Katra normāla tēva bērns gribēs, lai viņa bērns būtu laimīgs. Neviens nepropogandē, ka tas ir "super", propogandē to, ka tas ir "ok", tas ir pieņemami, tas, ka tu tāpāt esi cilvēks un pret tevi vajadzētu izturēties tāpat kā pret jebkuru cilvēku. 

Beigu beigās, tā nav izvēle. Tev neviens nevar iemācīt būt seksuāli piesaistītam savam dzimumam, vai vēlmei būt citam dzimumam. Tāpēc "neuztraucies" par to, ka tavs bērns varētu būt "citādāks", labāk uztraucies par to, ja pat viņš būs - lai pasaule pret viņu izturās kā pret tādu pašu kā pārējiem.  

 4  0 atbildēt

...A man nepatīk bārdainas sievietes un nepatīk vīrieši,kas nēsā brunčus...ko nu?

 4  1 atbildēt

Ha ha, tu tiešām neko nezini. Jā citās sugās ir geji, ļoti daudz sugās ir geji, vienīgi mūsu suga ir tā, kas pret to tik negatīvi attiecās. Lūdzu: 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

"bet rekur interneta kkur rakstiju kad zviedrijas choms speciali kluva par geju lai piedalitos... "

BET REKUR KKUR? KUR? Iedod kādu rakstu joptvai. Vienmēr jau var izlikties par geju, būt gejam nav izvēle.

Simboliski domāts tā, ka to tieši nepasaka un tieši neparāda, bet kā šajā gadījumā par tēmu tiek runāts un attiecīgi klipā tai pašā laikā itkā nesaistīti rāda, ka ar naidu sit džeku. Simbolisms tiek izmantos daudz kultūrā, mūzikas videoklipos tas bieži vien ir kā obligāts.  

 3  0 atbildēt

Būtu manos spēkos, es arī cenzētu to murgu. It sevišķi to bārdaino cilvēku. Bārdainais ir ļoti uzskatāms un ļoti, ļoti liels demokrātijas trūkumu paraugs. Es nesaku, ka tas bārdainais ir slikts cilvēks, un ka viņš būtu pelnījis cietumu, duriku vai kaut ko ļaunāku, bet es saku, ka viņam būtu nepieciešams valsts apmaksāts psihologs uz mūžu, jo nu nav cilvēkam pilns rublis. Redzot tv to bārdaino... nu ...  

 12  9 atbildēt

Viņiem pašiem tur pilns ar gejiem starp mūziķiem Tik mīlīgi, ka skabargas citās valstīs duras vairāk nekā baļķis savējā

Burn your eyes, haters Man viņa šķiet tik rēcīga un mīlīga

 3  0 atbildēt

Offtopic: Latvijai labākā dziesma un izpildijums pēdējos 20 gados,  pienācās augstāks rezultāts.

 2  0 atbildēt

Es pat nezinu kā uz kaut ko tādu atbildēt. Tas ir.. ģeniāli. Tev varbūt vajadzētu dzīves aforismu grāmatas sarakstīt. 

0:45 tajā video, pārspīlēju protams, tā ir tikai mūsu ierastā homofobija, sišana tikai attēlota videoklipā - simboliski  

 2  0 atbildēt

Baigais egoists esi, ja jau tev tik svarīgi ir lai tavi bērni taisa tev mazbērnus. Varbūt viņi negrib? Adoptēšana arī ir opcija. 

Ja jau tu saki, ka anālā atvera nav tam paredzēta - nu jā, bet tad jau pornogrāfiajs industrija būtu diezgan tukša, neredzu, ka tu to pašu teiktu par mutēm un citām vietām, kur daži mēģina iebāzt. Katram savs. 

Tu arī laikam neapzinies ka homoseksuālisms un transfestīti nedomā tikai par seksu vislaik un kā "pastumdīt" vienam otru. Mīlestībā ir tas, ko viņi vēlās visvairāk es saderēšu.  

 2  0 atbildēt
« 1  2  3 »