Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
154

Andris Orols . ( Raksts nedaudz papildināts )

Neskatoties uz ne pārāk būtiskām atšķirībām partiju ekonomiskajos piedāvājumos un nedaudz lielākām atšķirībām valodu statusos un savu ”patronu” karogu krāsu gammās, visas 5 Saeimā pārstāvētās partijas būtībā iet vienā virzienā. Kas ir šis virziens? Tā ir pakāpeniska totālas iedzīvotāju kontroles ieviešana Latvijā, kas ir globālā ”Jaunās Pasaules Kārtības” (“New World Order”) http://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_(conspiracy_theory) projekta sastāvdaļa. Iespējams, ka daudzi šo 5 partiju politiķi pat nenojauš par šāda projekta eksistenci un to, ka viņi tiek izmantoti kā instrumenti tā realizācijā. Iespējams. Tādā gadījumā rodas jautājums – kādi ir šo projektu patieso radītāju un virzītāju uzvārdi? To, kuri noliek šādus projektus politiķiem uz galda apspriešanai un pieņemšanai..

Par Etalonu Viena no brīvas... Autors: Hello E-taloni. Arī ”Saskaņas Centrs” ir par totālas kontroles ieviešanu Latvijā.
1.

Par E-talonu. Viena no brīvas sabiedrības pamatvērtībām ir palikt anonīmam un neindeficētam ikdienā. Pamazām šīs mūsu tiesības tiek samazinātas. Kādreiz varējām gan iepirkties anonīmi (nebija banku un atlaižu karšu), gan pārvietoties anonīmi (nebija e-talonu). Pirms kāda laika (bez Rīgas iedzīvotāju piekrišanas) tika likvidēta braukšanas talonu sistēma Rīgas sabiedriskajā transportā un ieviesti e-taloni. Pamazām daļa no šiem e-taloniem tika personificēta (skolēniem), bet pārējie iedzīvotāji varēja turpināt pārvietoties anonīmi.

Tagad ir plānots izveidot... Autors: Hello E-taloni. Arī ”Saskaņas Centrs” ir par totālas kontroles ieviešanu Latvijā.
2.

Tagad ir plānots izveidot tikai personificētus braukšanas talonus. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka tiklīdz mēs iekāpsim sabiedriskajā transportā un skeneris paveiks savu darbu, par to uzzinās tie, kuri kontrolē šo sistēmu


http://www.delfi.lv/news/national/politics/fotoreportaza-prezente-jauno-ridzinieka-karti-letakai-deklareto-iedzivotaju-brauksanai.d?id=43684907
 

Projekts paredz ka... Autors: Hello E-taloni. Arī ”Saskaņas Centrs” ir par totālas kontroles ieviešanu Latvijā.
3.

Projekts paredz, ka identificēti tiks ne tikai rīdzinieki. E-talons var tikt paplašināts un aptvert arī pārvietošanos pa dzelzceļu un nākotnē ar jebkuru sabiedrisko transportu pa visu Latvijas teritoriju. Tādā gadījumā paveras ļoti neiepriecinoša perspektīva – par katru no mums būs zināms kur, kad un ar ko mēs pārvietojamies. Mēs atradīsimies ”zem lupas” tiem, kuriem būs pieeja šiem datiem.

Šie projekti tiek virzīti neatkarīgi no partijām, kuras dotajā brīdī ir pie varas. Rīgā pašlaik tas ir ”Saskaņas Centrs”. Projekts lielā mērā ir saistīts ar 2011.gadā dibināto Rīgas Satiksmes meitas uzņēmumu

Protams jebkuros tik lielos... Autors: Hello E-taloni. Arī ”Saskaņas Centrs” ir par totālas kontroles ieviešanu Latvijā.
4.

Protams, jebkuros tik lielos projektos kāds arī gūst peļņu. Vieni gūst peļņu, citi iegūst kontroli. Vai mēs gribam šo kontroli? Vai mēs gribam dzīvot valstī, kur mūs izseko ik uz soļa? Vai mēs pieļausim to?
 

ldquoRīgas acsrdquo... Autors: Hello E-taloni. Arī ”Saskaņas Centrs” ir par totālas kontroles ieviešanu Latvijā.
5.

“Rīgas acs”.

Nosaukums diezgan pilnīgi izsaka šī uzņēmuma darbības virzienu un nav īpaši jākomentē priekš tiem, kuri kaut nedaudz ir interesējušies par tā saucamajām konspiratīvajām teorijām.

E-talona projekts ir cieši saistīts ar plānu pamazām visā valsts pārvaldē pāriet uz elektronisku darbības formātu. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka pilnīgi visa informācija par mums būs apkopota vienotā elektroniskā datu bāzē. Projekta beigu fāzē mums tiks atņemta nauda, tā būs vienīgi elektroniskā formātā. Līdzīgi kā senos laikos, kad vergam nebija savas naudas – tā bija saimnieka kabatā, tā arī nākotnē mums nebūs savas naudas, jo tā būs banku kabatās. Un, protams, gadīsies visādi ”misēkļi”, kad par pirkumiem būs jāmaksā neadekvātas summas


http://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/kludas-del-dalai-visa-maksajumu-karsu-par-darijumiem-nauda-nonemta-dubulta.d?id=43684649

Apstiprināti quotRīgas... Autors: Hello E-taloni. Arī ”Saskaņas Centrs” ir par totālas kontroles ieviešanu Latvijā.
6.

Apstiprināti "Rīgas acs" valdes locekļi

"Rīgas satiksmes" valde 25.jūlijā pieņēma lēmumu par SIA "Rīgas acs" dibināšanu un apstiprināja meitas uzņēmuma "Rīgas acs" valdes locekļus. Par valdes locekļiem kļuvuši – Anita Gaile, Dmitrijs Perlovs un Guntars Zeipe.

Kā iepriekš ziņots, "Rīgas acs" valdes locekļa amatam bija pieteikušies 170 pretendenti, no kuriem 30 atbilda izvirzītajām prasībām un tika virzīti tālākai vērtēšanai. Veicot pārrunas, 23 kandidāti atalgojuma dēļ no šī amata atteicās, savukārt viens kandidāts šajā laika posmā atrada citu darbu, tāpēc konkursa pēdējā kārtā palika 6 pretendenti, no kuriem tika izvēlēti atbilstošākie 3.

"Rīgas satiksmes" valde uzņēmuma jaunajai vadībai uzdeva tuvāko mēnešu laikā izstrādāt gan uzņēmuma struktūrshēmu, gan nepieciešamo dokumentāciju "Rīgas acs" darbībai.

"Rīgas acs" dibināta ar mērķi ieviest integrētās informācijas sistēmu, lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu. Paredzēts, ka integrētās informācijas sistēmas ieviešanas dēļ samazināsies sabiedriskā transporta kavējumi (nobīdes no grafika) un, ņemot vērā arī plānotos drošības pasākumus, palielināsies to iedzīvotāju skaits, kas izvēlēsies sabiedrisko transportu kā optimālāko pārvietošanās līdzekli Rīgā. Turklāt ne "Rīgas satiksmes" līdzšinējā, ne plānotā darbība nav saistīta ar informācijas tehnoloģijām vai ar tām saistītu darbību veikšanu, savukārt "Rīgas acs" darbība būs tieši vērsta uz to, lai nodrošinātu Integrētās informācijas sistēmas izveidošanu un uzturēšanu pienācīgā kvalitātē.

Bez datu ieguves un analīzes, kas paredzēta uzņēmuma iekšējai lietošanai, paredzēts paaugstināt pasažieru informētību par esošo situāciju līnijās, pārsēšanās iespējām citos transporta veidos vai maršrutos. Tādējādi tiks radīta papildus drošība, jo tiks ieviesta transporta līdzekļa salona un ārpuses video novērošana, kas varētu novērst pasažieru neadekvātas uzvedības un vandālisma izpausmes, kā arī samazināt transporta līdzekļos veikto zādzību skaitu; automatizēta vadītāja alkohola reibuma kontrole (automatizēta kontrole, kuras mērījumu rezultāti noteiktu iespēju bloķēt transporta līdzekļa spējas pārvietoties un operatīvas informācijas nosūtīšanu kontroles dienestiem, ja kabīnes gaisā vai vadītāja izelpā konstatētas pazīmes, kas liecina par alkohola lietošanu).

Paaugstināts komforts, jo tiks nodrošināta precīza maršrutu kustības grafika ievērošana; transporta līdzekļu operatīva vadība avārijas situācijās vai situācijās, kad ir nobīdes no grafika un slodze sastrēgumstundās u.c. ārkārtas gadījumos;

Tāpat tiks nodrošināta savlaicīga pasažieru informēšana par transporta līdzekļu kustības grafikiem, intervāliem starp maršrutiem un pieturvietām; operatīvi sniegta nepieciešamā papildus informācija, piemēram, par nākošajā pieturvietā pieejamām pārsēšanās iespējām; iespēja prognozēt un attēlot konkrētu transporta vienību pienākšanas brīdi konkrētās pieturvietās.

http://www.rigassatiksme.lv/lv/

2
154
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [18]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
IWLFQu2 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Nāvīte
  IWLFQu2 26.09.13 10:26
10
0

Ha, ha, varētu vēl ieviest arī talonus alkoholam un cigaretēm, pārtikai arī. Varbūt atsākt visus Padomju paradumus? Rīga- jaunās padomijas pirmā galvaspilsēta. 

miervalds avatars
Medaļa DeputātsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  miervalds 26.09.13 14:41
8
0

Man personīgi vienalga ,ja viņiem nav ko darīt ,kā tikai novērot manus satriecošos pārvietošanās paradumus ,lai tik to dara

IWLFQu2 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Nāvīte
  IWLFQu2 26.09.13 10:22
5
1

Tieši tādēļ es esmu "zaķis". Vienīgais, kur mani varēs skenēt un kačāt, cik viņiem tiek būs atskurbtuvē, tad man iebildumu nebūs! 

MZČurbiks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  MZČurbiks 26.09.13 14:57
3
0

atbildot uz IWLFQu2 komentāru " Ha, ha, varētu vēl ieviest arī tal... " Iepirkšanās paradumu monitorēšanai jau ir atlaižu kartes

rasiks avatars
Medaļa Krustvardu recidivistsMedaļa AutoklikerisMedaļa Paciņa no Ziemeļpola
  rasiks 26.09.13 11:58
3
0

atbildot uz Aiwory komentāru " Interesanti, kas tad jums tāds tik... "

Interesanti, kas tad Jums tāds tik ļoti slēpjams Rakstos, ja nelietojat savu īsto vārdu, bet esiet sevi reģistrējis ar niku?

ernijasss avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa O!Zorro
  ernijasss 26.09.13 11:49
3
0

kontrolēt parasti cenšas tos ,kuri var izdarīt lielāko kaitējumu un bojājumu sistēmai, Rīgas "gudrie" prāti baidās no mums, tad nu lūk iemesls parādīt ,kāpēc no mums ir jāmīž

matissgm avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  matissgm 26.09.13 20:09
2
0

Saskaņas centrs patiesībā ir kremļa suteneru ceļš jeb kremļa annnnnnnnnnal dildo ar uščakovu uzgalītī!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.09.13 19:21
2
0

Man poh*j es no laukiem

alveens avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Bila acsMedaļa Spoki flame
  alveens 26.09.13 18:18
2
0

MURGS

Reutāns avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa MaģistrsMedaļa Jubilārs
  Reutāns 26.09.13 18:00
3
1

Ja neesi dumpinieks, noziedznieks, terorists vai kredītos līdz ausīm, tad šeit nesaskatu nekādas problēmas. Cilvēktiesības ir apkceptējušas vadošās lielvaras (nu vismaz tām, pie kā letiņi vēlētos piekļauties ciešāk) un ja kāds tās pārkāpj vai apspiež, tad iedzīvotāju uzdevums ir likt manīt, ka tā darīt labāk nevajag. New world order ir tikai mīts, es varētu iztēloties kā visas Eiropas valstis pievienojas Eiropas Savienībai, ES tad atkal pārtop par vienu lielu valsti vai nu jau pat Impēriju, Ziemeļamerikā Kanāda ar ASV apvienojas un varbūt pat pieķer klāt Meksiku brīvā vai piespiedu kārtā un, tad pēc tam pat vēl Eiropa ar Ameriku apvienotos kopā ar Austrāliju, Japānu un D-Koreju, bet Krievija, Ķīna, Brazīlija, Austrumu Tīģeri un Arābi mestu tam visam mīksto, Āfrikā nekā nav, D-Amerikas spāņu daļa ir gards kumoss, bet vietējie spēj visu veiksmīgi sajāt vēl labāk par Latvijas valdību, tā kā tas arī atkrīt. Tagad sasummējot visu man neiznāk new world order, varbūt new order, bet tā nav pilnīga kontrole un ja nav pilnīga, tad ar to var manipulēt! 

darktrue117 avatars
Medaļa RainisMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas joks
  darktrue117 26.09.13 15:07
2
0

nav jau taa,ka buutu kauns ,uz kurieni braucu ... 

e-talons atviegloja manu dzivi un padarija konduktorus varenaakus .

Amerika tapat visu par Eiropu zin. Kapec lai gan parmainjas pec, arii pati valsts neoshnjaatu ?

Bleksmits avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa DoktorantsMedaļa O!Zorro
  Bleksmits 26.09.13 12:55
2
0
ko nu ņuksti:D Ielec mašīnā un vālē kādu nomačīt, ja vajag.Vienīgi neaizmirsti telefonu atstāt. Un izsaku līdzjūtību rs šoferiem kuriem priekšniecība priekšniecības galā pašus pataisa par mūžīgi kontrolējamiem neandartāliešiem.
Odium avatars
Medaļa BergmanisMedaļa Dienas joksMedaļa Maģistrants
  Odium 26.09.13 12:54
2
0

tas pac arī ir ar atlaižu un bankas kartēm, viss redzams, ko, kur, kad, cik daudz utt ir pirkts.

Aiwory avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  Aiwory 26.09.13 12:04
2
0

atbildot uz rasiks komentāru " Interesanti, kas tad Jums tāds tik ļoti slēpj... "

Un tev pašam?

Aiwory avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  Aiwory 26.09.13 11:29
2
0

Interesanti, kas tad jums tāds tik ļoti slēpjams un no kā bēguļojat, ja tik ļoti jāuztraucas, ka kāds zin, ar kur un cikos jūs braucat :D

rasiks avatars
Medaļa Krustvardu recidivistsMedaļa AutoklikerisMedaļa Paciņa no Ziemeļpola
  rasiks 26.09.13 10:35
2
0

Ļoti labs raksts! Tā ir. Ieskatīsimies arī pie reizes mūsmājās - Rakstos. Ja mans profils atvērts, tad lapas adreses joslā redzu savu īsto vārdu, vai niku, ar kuru pirmo reizi esmu reģistrējusies. Kāda jēga manam nikam?

Ne Duraks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Ne Duraks 26.09.13 15:57
2
1

DIez vai tas notiks, jo SC atkal cenas paaugstināja sabiedriskajam transportam.

jankapuika3 avatars
Medaļa Spoks
  jankapuika3 06.02.14 09:39
0
0

Šie projekti tiek virzīti neatkarīgi no partijām, kuras dotajā brīdī ir pie varas. Rīgā pašlaik tas ir ”Saskaņas Centrs”. Projekts lielā mērā ir saistīts ar 2011.gadā dibināto Rīgas Satiksmes meitas uzņēmumu