18

 154  2

Andris Orols . ( Raksts nedaudz papildināts )

Neskatoties uz ne pārāk būtiskām atšķirībām partiju ekonomiskajos piedāvājumos un nedaudz lielākām atšķirībām valodu statusos un savu ”patronu” karogu krāsu gammās, visas 5 Saeimā pārstāvētās partijas būtībā iet vienā virzienā. Kas ir šis virziens? Tā ir pakāpeniska totālas iedzīvotāju kontroles ieviešana Latvijā, kas ir globālā ”Jaunās Pasaules Kārtības” (“New World Order”) http://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_(conspiracy_theory) projekta sastāvdaļa. Iespējams, ka daudzi šo 5 partiju politiķi pat nenojauš par šāda projekta eksistenci un to, ka viņi tiek izmantoti kā instrumenti tā realizācijā. Iespējams. Tādā gadījumā rodas jautājums – kādi ir šo projektu patieso radītāju un virzītāju uzvārdi? To, kuri noliek šādus projektus politiķiem uz galda apspriešanai un pieņemšanai..

Komentāri 18

0/2000

Ha, ha, varētu vēl ieviest arī talonus alkoholam un cigaretēm, pārtikai arī. Varbūt atsākt visus Padomju paradumus? Rīga- jaunās padomijas pirmā galvaspilsēta. 

 10  0 atbildēt

Man personīgi vienalga ,ja viņiem nav ko darīt ,kā tikai novērot manus satriecošos pārvietošanās paradumus ,lai tik to dara

 8  0 atbildēt

Tieši tādēļ es esmu "zaķis". Vienīgais, kur mani varēs skenēt un kačāt, cik viņiem tiek būs atskurbtuvē, tad man iebildumu nebūs! 

 5  1 atbildēt

kontrolēt parasti cenšas tos ,kuri var izdarīt lielāko kaitējumu un bojājumu sistēmai, Rīgas "gudrie" prāti baidās no mums, tad nu lūk iemesls parādīt ,kāpēc no mums ir jāmīž

 3  0 atbildēt

Ļoti labs raksts! Tā ir. Ieskatīsimies arī pie reizes mūsmājās - Rakstos. Ja mans profils atvērts, tad lapas adreses joslā redzu savu īsto vārdu, vai niku, ar kuru pirmo reizi esmu reģistrējusies. Kāda jēga manam nikam?

 2  0 atbildēt

Interesanti, kas tad jums tāds tik ļoti slēpjams un no kā bēguļojat, ja tik ļoti jāuztraucas, ka kāds zin, ar kur un cikos jūs braucat :D

 2  0 atbildēt

tas pac arī ir ar atlaižu un bankas kartēm, viss redzams, ko, kur, kad, cik daudz utt ir pirkts.

 2  0 atbildēt
ko nu ņuksti:D Ielec mašīnā un vālē kādu nomačīt, ja vajag.Vienīgi neaizmirsti telefonu atstāt. Un izsaku līdzjūtību rs šoferiem kuriem priekšniecība priekšniecības galā pašus pataisa par mūžīgi kontrolējamiem neandartāliešiem.
 2  0 atbildēt

nav jau taa,ka buutu kauns ,uz kurieni braucu ... 

e-talons atviegloja manu dzivi un padarija konduktorus varenaakus .

Amerika tapat visu par Eiropu zin. Kapec lai gan parmainjas pec, arii pati valsts neoshnjaatu ?

 2  0 atbildēt

Ja neesi dumpinieks, noziedznieks, terorists vai kredītos līdz ausīm, tad šeit nesaskatu nekādas problēmas. Cilvēktiesības ir apkceptējušas vadošās lielvaras (nu vismaz tām, pie kā letiņi vēlētos piekļauties ciešāk) un ja kāds tās pārkāpj vai apspiež, tad iedzīvotāju uzdevums ir likt manīt, ka tā darīt labāk nevajag. New world order ir tikai mīts, es varētu iztēloties kā visas Eiropas valstis pievienojas Eiropas Savienībai, ES tad atkal pārtop par vienu lielu valsti vai nu jau pat Impēriju, Ziemeļamerikā Kanāda ar ASV apvienojas un varbūt pat pieķer klāt Meksiku brīvā vai piespiedu kārtā un, tad pēc tam pat vēl Eiropa ar Ameriku apvienotos kopā ar Austrāliju, Japānu un D-Koreju, bet Krievija, Ķīna, Brazīlija, Austrumu Tīģeri un Arābi mestu tam visam mīksto, Āfrikā nekā nav, D-Amerikas spāņu daļa ir gards kumoss, bet vietējie spēj visu veiksmīgi sajāt vēl labāk par Latvijas valdību, tā kā tas arī atkrīt. Tagad sasummējot visu man neiznāk new world order, varbūt new order, bet tā nav pilnīga kontrole un ja nav pilnīga, tad ar to var manipulēt! 

 3  1 atbildēt

MURGS

 2  0 atbildēt

Man poh*j es no laukiem

 2  0 atbildēt

Saskaņas centrs patiesībā ir kremļa suteneru ceļš jeb kremļa annnnnnnnnnal dildo ar uščakovu uzgalītī!

 2  0 atbildēt

DIez vai tas notiks, jo SC atkal cenas paaugstināja sabiedriskajam transportam.

 2  1 atbildēt

Šie projekti tiek virzīti neatkarīgi no partijām, kuras dotajā brīdī ir pie varas. Rīgā pašlaik tas ir ”Saskaņas Centrs”. Projekts lielā mērā ir saistīts ar 2011.gadā dibināto Rīgas Satiksmes meitas uzņēmumu

 0  0 atbildēt