Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
49

***

Centieties atrast plūsmu un... Autors: General Dzīves likumi II
Attēls no: www.google.lv
1.

Centieties atrast plūsmu un iekļūt viņā. Pasaulē eksistē ļoti milzīgs daudzums enerģētisko plūsmu un ja izdodas viņās iekļūt, tad attīstīties un gūt panākumus var daudz reiz ātrāk, nekā citi. Pamatā, tādas plūsmas veidojas apkārt cilvēkiem ar labu enerģētiku, pozitīvu skatu uz dzīvi. Kontaktējoties ar tādiem cilvēkiem, mēs sākam viņus atdarināt. Nokļūstot tādā plūsmā ir jācenšas nokļūt viņa centrā. Līdz ar to, tavā dzīvē, arvien vairāk sāks parādīties pozitīvi noskaņoti un veiksmīgi cilvēki.

Mūsu spējas parādās tad, kad tās tik tiešām ir nepieciešamas. Tā ir izveidotas cilvēka smadzenes. Atveras tikai tās spējas, kuras ir nepieciešamas cilvēkam pašreizējā momentā, lai realizētu nostādītos mērķus un izdzīvotu. Daudzi cilvēki tērē neskaitāmu daudzumu stundu, lai iemācītos angļu valodu. Taču, ja cilvēkam šī valoda nav diez ko nepieciešama, viņš ātri viņu aizmirsīs, un tas izrādīsies velti iztērēts laiks. Bet ja valoda tik tiešām ir nepieciešama un dzīvē plaši tiek izmantota vai pieprasīta, tā tiek vieglāk un ātrāk uztverama.

Mūsu sapņi piepildās ne... Autors: General Dzīves likumi II
Attēls no: www.google.lv
2.

Mūsu sapņi piepildās ne ātrāk, kā mēs esam priekš viņiem gatavi. Ja mēs nesaņemam to, par ko sapņojam, tad liktenis mūs sargā no tā, tāpēc, ka mēs vēl tam neesam gatavi. Piemēram mašīnu, kuru neesam gatavi uzturēt. Rodas jautājums, ko tad īsti darīt? Gatavoties un darīt to, kas ir jūsu spēkos un pamazām tiekties līdz tādam stāvoklim, kuram mūsu vajadzīgais iznākums nevar nenotikt. Būtībā, runa iet par to, lai spētu kontrolēt to, ko esam spējīgi. Piemēram sevi, savu rīcību, prātu un gribu. Tikai tad mēs pārstāsim vainot visu pasauli savās neveiksmēs, un saprotam, ka visa atbildība par notikumiem, kuri notiek mūsu dzīvē, gulstas uz mums pašiem. Pārsvarā, dzīvē notiek tie notikumi, kuriem mēs esam gatavi, pelnījuši un cienīgi. Ja mēs gribam par kaut ko kļūt, ir nepieciešams sākt uzvesties tā, it kā tas jau ir noticis. Pie tam, ir nepieciešams tam sagatavot gan sevi, gan apkārtējos. Tas nenozīmē, ka uzreiz ir jāpērk dārgas drēbes un interjera priekšmeti. Tas nozīmē, ka ir jāuzvedas, jādomā bez steigas un cēli. Runā, ka nauda nāk pie tiem tad, kad cilvēks iekšēji ir samierinājies ar to, kas viņam jau ir, un kad jau ir iemācījies būt laimīgs arī bez viņas.

Ir ļoti vērtīgi uzskatīt ka... Autors: General Dzīves likumi II
Attēls no: www.google.lv
3.

Ir ļoti vērtīgi uzskatīt, ka ir lietas, idejas un notikumi, par kuriem vienkārši nevajag domāt vai zināt. Piemēram par to, kā mēs nomirsim vai arī par to, kas bija viņa bijušais/bijušā. Nav vajadzības zināt, kā viņa saved sevi kārtībā vai kādas īsziņas un kam viņa raksta. Tas nenesīs nekādu labumu, bet var saindēt jums dzīvi un iznīcināt attiecības ar tuviniekiem.

Labāk nezināt lieko un censties nekļūt par liecinieku citu cilvēku negatīvām rīcībām. Mēs piedodam tiem, kuri kļūdās, bet neieredzam tos, kuri kļuvuši par lieciniekiem mūsu kļūdās. Tieši tāpēc, labāk pašiem izbēgt no tādām situācijām. Ja mēs nespējam kontrolēt mūsu mērķus, tad viņus kontrolē kāds cits. Ir vērts aizdomāties, vai bieži mēs saņemam naudu par to, ka neejam pretī saviem mērķiem, bet gan ejam tiem mērķiem, kuri mums maksā par atteikšanos no saviem mērķiem.

Turamies un cīnāmies par... Autors: General Dzīves likumi II
Attēls no: www.google.lv
4.

Turamies un cīnāmies par savu brīvību. Pastāv trīs brīvības, kuras nedrīkst ļaut ierobežot. Brīvību pārvietoties, komunicēt ar citiem un informācijas brīvību. Ja mēs vēlamies izdarīt svarīgu soli savā dzīvē, ir vērts ņemt vērā, vai kāds necenšas ierobežot, kādu no šīm brīvībām. Taču, ja kāda no šīm brīvībām tiek ierobežota, ir jāizdomājas, vai cena nav par augstu.

Cilvēki mīl tos, no kuriem saņem rūpes. Jo vairāk pūles, laika un jūtas mēs ieguldām citā cilvēkā, jo vairāk mēs viņu mīlam. Tieši tāpēc, ja jums ir kaut kas nepieciešams, nebaidieties palūgt par to. Ir vērtīgi, citiem cilvēkiem dot iespēju rūpēties par mums. Par to, viņi jūs iemīlēs arvien vairāk.

Ir svarīgi ievērot savu un cita cilvēka personīgo telpu. Pateicoties personīgajai telpai, sava veida mikroklimatu priekš attīstības, mēs attīstāmies ātrāk par citiem. Labāk formējam un saglabājam savu individualitāti, un tieši mūsu unikalitāte ir vērtīga priekš citiem. Ja mums nebūs šī mikropasaule, nepieciešamie instrumenti noteikumiem un resursiem, tad attīstības ceļš mums būs tāds pats kā visiem citiem. Tieši tāpēc ir svarīgi saudzēt personīgo telpu un censties tur nevienu neielaist.

Cilvēkiem kuriem gribas... Autors: General Dzīves likumi II
Attēls no: www.google.lv
5.

Cilvēkiem, kuriem gribas pārbaudīt mūsu telefonu, izlasīt īsziņas, noklausīties telefona sarunas, ielīst datorā vai somā, ir jācenšas vienkārši izbēgt. Sekojot šim likumam, mēs izrādam cieņu viņa personīgajai telpai. Jaucoties iekšā, var sabrukt attiecības.

Saprātīgs egoisms ir nepieciešams. Ja mēs sevi necienīsim un necīnīsimies par laimi, tad to nedarīs neviens cits. Saprātīgs egoisms tas ir sava veida unikāls mikroklimats, bez kuras nevar izaudzēt savu brīvību.

Darīt labu tad kad tas sāk... Autors: General Dzīves likumi II
Attēls no: www.google.lv
6.

Darīt labu tad, kad tas sāk patikt. Viss ir ļoti vienkārši. Ja darbs mums patīk, tad pastāv iespēja, ka gūsim tajā panākumus. Taču ja mēs gribam, lai kaut kas mums iepatiktos, tad ir vienkārši jāizdara tā lieta ļoti labā kvalitātē. Ja tas nav iespējams, tad tas ir jāizdara ļoti ātri. Piemēram, nepatīkamu sarunu vislabāk ir ātri norunāt un aizmirst, nekā atlikt un krāt negatīvās emocijas konkrētajā situācijā.

Mūsu neapzinātais stāvoklis, vienmēr izvēlēsies labāko variantu no visiem. Jo vairāk varianti situācijas atrisināšanai mums ir, jo labāku, mūsu neapzinātais stāvoklis izvēlēsies. Tāpēc mūsu uzdevums ir izveidot pēc iespējas vairāk iespējamos variantus, priekš salīdzināšanas un izvēles. Tajā pašā laikā ir jāņem vērā, vai mākslīgi kaut kāds variants nav pieejams, smadzenes koncentrējas tieši uz to, pasniedzot viņu kā īpašu un nemanāmi velk uz viņu. Patiesībā, mēs bieži vien panākam ne vien pašu varianta iznākumu, cik tiesības uz viņa realizāciju. Tieši tāpēc, dabūjot to, kas agrāk bija nepieejams, vērtīgi ir vēlreiz novērtēt visus iespējamos variantus problēmas atrisināšanai.

0
49
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
rasiks avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Kapteinis Huks
  rasiks 29.10.19 20:30
4
0

Labprāt atkal lasu un ir viela pārdomām.

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RecidīvistsMedaļa Zeltrocis
  197403 29.10.19 22:20
0
0

  

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 30.10.19 17:01
0
0

Labas pārdomas