54

 396  6

Mans raksts par plusiem un mīnusiem apveltīts ar tik daudziem komentāriem, plusiem un mīnusiem, ka jutu nepieciešmību ielikt turpinājumu. Varbūt to vēl nebūtu darījusi, ja vakār manā konta izrakstā nebūtu parādījies ieraksts

raksta vērtējums -205 4 gab ,

Vēl kādas dienas atpaka ļ manam komentāram - pantiņam jacky rakstā

http://spoki.tvnet.lv/spokiem/Pavasara-MEGAkonkurss-ir-SACIES/694842 parādījās spējas Slepkava īpašnieka vērtējums -5 un tik pat ātri tas nozuda.

Neesmu satraukta par minētajiem mīnusiem , bet zinu, ka daudzi tāpat kā es agrāk, daudz ko neizprot kas un kāpēc. Aicinu tikai tos, kam ir vēlme kopā ar mani lietas pārrunāt, varbūt arī manis teikto mierīgā gaisotnē papildināt un palabot, ja spriežu nepareizi.

Iesākumam atkārtosim no 6. klases mācību kursa dažādzīmju skaitļu saskaitīšanu.
Lai saskaitītu divus dažādzīmju skaitļus, tad no lielākā moduļa jāatņem mazākais modulis un pirms starpības jāliek tā zīme, kura ir skaitlim ar lielāko moduli.
Negatīvam skaitlim priekšā liek mīnusa zīmi, pozitīvam skaitlim plusa zīmi (parasti neraksta). Ja jāsaskaita vairāk nekā divi skaitļi, tad saskaitīšanu veic pakāpeniski.
Šāds princips ir balsošanas (pogas spaidīšanas) rezultāta aprēķināšanai konta izrakstā.
Par katru rakstu katram ir atļauts viens balsojums. Balsojumu jebkurā laikā balsotājs var atcelt, vai izmainīt. Ja balsotājs uzklikšķina balsošanas pogai, ar kuru jau balsojis - savu iepriekšējo balsojumu atceļ. Ja balsotājs uzklikšķina otrai pogai, stājas spēkā pretējais (jaunais) balsojums, bet sistēma nodrošina automātisku iepriekšējā balsojuma anulēšanu.
Ko var raksta autors ieraudzīt savā konta izrakstā?
Pēc pirmās balss saņemšanas jaunā datumā, raksta autora konta izrakstā parādās raksta vērtējums un skaitlis ar plus zīmi zilā krāsā (pozitīvs skaitlis) vai raksta vērtējums - skaitlis ar mīnus zīmi sarkanā krāsā (negatīvs skaitlis), atbilstoši pozitīvam vai negatīvam balsojumam. Katrs sekojošais balsojuma rezultāta skaitlis konta izrakstā summējas attiecīgi ar jau reģistrēto raksta vērtējumu.
Rezultātā konta izrakstā raksta vērtējums ir vienmēr skaitļu summa no visām manipulācijām ar balsošanas pogām diennakts laikā. Atsevišķā ailē uzrāda balsojumu (pogas spiešanas skaitu diennakts laikā) gab.
Krutuma punkti un cepumi kontā tiek ieskaitīti aprēķinot dažādzīmju skaitļu summu no (sumārajiem) pozitīvajiem un negatīvajiem rakstu vērtējumiem konta izrakstā.
Kā varēja rasties augšā minētais raksta vērtējums -205 4 gab?

Balsojumos redzu raksta vērtējumu -1 un -2. Tātad jābūt vēl diviem balsojumiem, no spokiem, kuri krutāki pat mani un viņiem ir spēja Neredzamais. Viens no viņiem balsojis ar -2, bet otrs - (varbūt tas pats) viskrutākais spoks sākumā nobalsojis ar savu max. pozitīvo punktu skaitu - tika pieskaitīti +200 pozitīvajam balsojumam manā kontā, tad spoks pārdomājis un nospiedis otru pogu, sistēma nodrošināja +200 anulēšanu ar -200 un ierakstīja vēl -2 jauno vērtējumu.

Mans secinājums, ka viskrutākie spoki arī manipulē ar pogām. Tas var notikt nejauši slikta apgaismojuma dēļ - nesaredzi, ka jau par rakstu esi balsojis. Pogas krāsas maiņa slikti saskatāma.

Spokiem ar zemu krutuma līmeni to nav iesakāms darīt, jo katrs pogas spiediens samazina balsošanas limitu. Spokiem ar zemu krutuma līmeni tas ir zems.

Vēl par vienu būtisku lietu - ja administrācija dzēš manu komentāru, man kontā pieskaita -5. Pats vari dzēst savus komentārus - nevienam neko neatskaita un pat nepaziņo raksta īpašniekam.

Komentāri 54

0/2000

Es nebiju zinājusi par -5 +5 balsojumu, līz ieraudzīju to par savu rakstu, gandrīz  ar sirdi nokritu  iedomājies tādu opciju iedot 2 līmeņa spokam?? 

 

 11  1 atbildēt

VISS Čotka!

 10  0 atbildēt

Apskatiiju izrakstu, neviens taa saucamais krutais spoks nav speeleejies ar + / - ziimi.

 9  0 atbildēt

un kam tas viss bija nepieciešams?

 8  1 atbildēt

Precizējums- Ja dzēš savu komentāru, tad tiek atskaitīts viens cepums par komentāru. Konta izrakstā tas neparādās, jo neiespaido krutuma punktus. :)

 5  0 atbildēt

Nu mani nemaz nepārsteidz tā mīnusu likšana. Tagad ir mega konkurss un daži dara visu, lai viņa raksti tikai labāk izskatītos uz citu fona un viņu rakstu vairāk skatītu. Spokos ir daudzi skauģi. Jārēķinās arī ar to. Jāpielāgojas.

Lai gan man grūti spriest, zinot, ka tā cepumiņu noņemšana uz konta fona tāds sīkums vien ir. 

 5  0 atbildēt

Man šie plusi un mīnusi ir diezgan tumša bilde...! Lasot rakstu, bilde kļuva vēl tumšāka... laikam nav vērts iedziļināties šajos mistiskajos balsojumos.

 3  0 atbildēt

Palasīt interesanti, bet daudz skaidrāks nekļuva :D Jāpārlasa vēlreiz. A es te grozījos un brīnijos, kāpēc uzspiežot + uz rakstu parādās kaut kāds mistisks plusu skaits  un kāpēc konta izrakstā man parādās -1, ja nav mīnusu ne pie raksta ne komentiem  

 2  0 atbildēt

Kada veida xD?

 2  0 atbildēt

Ouuuu paldies par rakstu :) Gaidu turpinājumu, ja būs.

 2  1 atbildēt
'Neuzskatu, ka mans raksts ir sliktāks par izvarošanas, slepkavības, pašnāvības vai kroplības šoku.' cst, cst, cst... shoks ir laba vieta. nezaimo salidzinot
 0  0 atbildēt

es - neliku :D

 0  0 atbildēt

perfekti izskaidrots!

 0  0 atbildēt

Man viens jautājums - Ja man ir gan spēja slepkava gan autoritāte, tad es varu vērtēt rakstus un komentārus ar -10?

 0  0 atbildēt

Lieta tāda, ka par tiem cepumiem, plusiem un mīnusiem, visiem ir nospļauties.

 0  0 atbildēt

Tie -200 drīzāk ir krutuma punkti, man pa 2 dienām -2 rakstiem un -1 komentarām -60 (es domāju, ka tie ir krutuma punkti).

 0  0 atbildēt

Pa pusei sapratu pa pusei ne.

 0  0 atbildēt

Nospļaujies pats, ja tas ir vienīgais, kas Tevi spokos interesē, bet neesi pilnvarots runāt  un spļaut citu  vietā. Mīnusi Tevi tomēr interesē, jo nupat taču vienu iespļāvi.

 0  1 atbildēt

 Varu derēt, ka tas ir tas kretīns wtfs. Viens reti zemisks tips.

 3  6 atbildēt

tās saucās godīgas sacensības? kauns spoku administrācijai

 2  6 atbildēt