Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
263

Tā kā jūlijs jau ir pamatīgi ieskrējies, bet jūnijs jau sen aizmirsts, tad ir pienācis pēdējais laiks apsvērt to, kad un kur doties atvaļinājumā. Tā kā naudiņa ne vienmēr pietiek dārgiem ceļojumiem uz kūrortiem un sazin vēl kur, tad piedāvāju 10 mazbudžeta atvaļinājumus, kurus tāpat mēs katrs kaut reizi dzīvē esam vai būsim piedzīvojuši!

nbspAtvaļinājums kas sevī... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
1.

 

Atvaļinājums, kas sevī ietver trīs lieliskas lietas - nevienmērīgs iedegums, muskuļu sāpes un svaigs gaiss ar intensīvu zemes garšu. 

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoSēņzemeraquoVienmēr esi sapņojis par dzīvi Losandželosā un regulāro haikoscaronanu Lieliski tad viss ko tu vari atļauties  dodies uz tuvāko mežu un sāc vākt sēnesnbs... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
2.

 

Atvaļinājums «Sēņzeme»

Vienmēr esi sapņojis par dzīvi Losandželosā un regulāro haikošanu? Lieliski, tad viss, ko tu vari atļauties - dodies uz tuvāko mežu un sāc vākt sēnes.

 

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoNetīrās pludmales smiltisraquoJa ceļojumam uz skaistāko pasaules pludmali pietrūkst vēl vismaz 5 tūkstoscaroni eiro tad kravā savu čemodānu un dodies uz kādu no mūsu pascaronu jūras pludmalēm Skati nebūs tie labākie smiltis nebūs tās tīrākās bet tas vismaz nepadarīs tevi par bomzīt... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
3.

 

Atvaļinājums «Netīrās pludmales smiltis»

Ja ceļojumam uz skaistāko pasaules pludmali pietrūkst vēl vismaz 5 tūkstoši eiro, tad kravā savu čemodānu un dodies uz kādu no mūsu pašu jūras pludmalēm. Skati nebūs tie labākie, smiltis nebūs tās tīrākās, bet tas vismaz nepadarīs tevi par bomzīti.

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoMāmiņaraquoJa tu esi vecāks un vēlies paņemt atvaļinājumu vasarā tad tā jau ir tava lielākā kļūda jo tu neatpūtīsies Katru rītu tu celsies reizē ar saviem bērniem jo viņi gribēs ēst skatīties multfilmas un trokscaronņo... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
4.

 

Atvaļinājums «Māmiņa»

Ja tu esi vecāks un vēlies paņemt atvaļinājumu vasarā, tad tā jau ir tava lielākā kļūda, jo tu neatpūtīsies. Katru rītu tu celsies reizē ar saviem bērniem, jo viņi gribēs ēst, skatīties multfilmas un trokšņot.

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoGribēju braukt uz jūru bet paliku garāžāraquoKatru reizi kad tu kaut ko gribi visi cilvēki klusībā sadodas rokas un cer ka tas nenotiks Tāpēc tiescaroni pirms izbraukscaronanas salūzt automascaronīn... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
5.

 

Atvaļinājums «Gribēju braukt uz jūru, bet paliku garāžā»

Katru reizi, kad tu kaut ko gribi, visi cilvēki klusībā sadodas rokas un cer, ka tas nenotiks. Tāpēc tieši pirms izbraukšanas salūzt automašīna.

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoMan... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
6.

 

Atvaļinājums «Man ir tik daudz iekrājies, ka jāņem atvaļinājums, lai visu pabeigtu»

Ar šo parasti saskaras tie, kuriem ir daudz darba, bet diennaktī ir tikai 24 stundas, tāpēc vienīgais veids, kā savilkt kopā galus, ņemt atvaļinājumu, kā laikā nerodas jauni darbi, lai pabeigtu visu to, kas iekrājies.

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoMan... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
7.

 

Atvaļinājums «Man viss tā besī»

Šis ir tas tipiskais atvaļinājums, kas nepieciešams katram, lai vienkārši sagremotu visu, kas ir noticis pēdējā laikā. Kā arī nedrīkst aizmirst to, ka ir jāskatās vienā punktā un jādomā par to, kā būtu bijis, ja tu būtu piedzimis karaliskajā ģimenē. 

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoSlimības laparaquoKā zināt ka tu tiescaronām strādā ļoti sūdīgā darbā Kad paņemt atvaļinājumu ir stipri izdevīgāk kā paņemt slimības lapunbs... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
8.

 

Atvaļinājums «Slimības lapa»

Kā zināt, ka tu tiešām strādā ļoti sūdīgā darbā? Kad paņemt atvaļinājumu ir stipri izdevīgāk kā paņemt slimības lapu. 

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoGultāraquonbspLai arī saka ka nekas nevar būt labāks par atvaļinājumu Maldīvās tomēr nekas un nekad nepārspēs vienkārscaronu gulēscaronanu savā gultā karstā laikā ar ieslēgtu ventilatoru Miers klusums un dari ko tu grib... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
9.

 

Atvaļinājums «Gultā» 

Lai arī saka, ka nekas nevar būt labāks par atvaļinājumu Maldīvās, tomēr nekas un nekad nepārspēs vienkāršu gulēšanu savā gultā karstā laikā ar ieslēgtu ventilatoru. Miers, klusums un dari, ko tu gribi.

Attēls no: www.adme.ru
nbspAtvaļinājumsnbsplaquoMan... Autors: matilde Desmit atvaļinājumu veidi, kurus šovasar vēl var izbaudīt
10.

 

Atvaļinājums «Man ir jālasa»

Ir cilvēki, kuriem joprojām patīk lasīt grāmatas, bet ikdienas steigā tam nepietiek laika. Tāpēc 2 reizes gadā viņi izmanto savu atvaļinājumu tam, lai izlasītu visu iekrāto literatūru.

 

Kurš no šiem atvaļinājuma veidiem tev būs šovasar?

Attēls no: www.adme.ru
0
263
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ilu Ilu avatars
Medaļa SpoksMedaļa Students
  Ilu Ilu 08.07.19 13:46
9
0

Neizbēgami, māmiņošana un , kad atliks laiks arī man pašai - lasīšana. 

Bet apmulsu pie teksta - Ir cilvēki, kuriem joprojām patīk lasīt grāmatas.... Izklausās, ka tas ir liels retums un dīvainība. Man apkārt vairums lasa grāmatas nekā nelasa. Jā, arī mūsdienās ļoti daudzi cilvēki lasa. 

terorz avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Sviestmaize
  terorz 09.07.19 07:03
4
0

Kas ir atvaļinājums?

  

via lucia avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Patīk komentārsMedaļa Trumpe
  via lucia 08.07.19 19:13  
2
0
9. Spokos! 😃😃😃
LaKisee avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa DoktorantsMedaļa Patīk komentārs
  LaKisee 09.07.19 16:26
1
0

gribu atvaļinājumu "gulta" !!!! Bet izskatās, ka būs vien jāapsver variantu "Man ir tik daudz iekrājies, ka jāņem atvaļinājums, lai visu pabeigtu" ....

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 10.07.19 10:29
1
0

Tā kā info ņemts no "Lielās plašās", tad viņiem 3 punkts atbilsts patiesībai, pie mums pludmales tomēr ir tīras.. 

viktorija berzina avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Patīk rakstsMedaļa Redaktors iesaka
  viktorija berzina 08.07.19 12:51
0
0

Visticamāk ka 7.

 

eldur avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  eldur 10.07.19 07:45
0
0

Jau divas reizes ir ņemts atvaļinājums ar domu, ka jālasa - ar ko tas ir beidzies? Ir izdarīts viss kaut kas cits, bet ne lasīts.   

gelandewagen avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas doma
  gelandewagen 11.07.19 14:20
0
1

Pēdājaus jau ir sīkajiem soklā kā obligātā literatūra