18

 429  0

Notikušais incidents starp pusaudzi, kurš piekāva pensijas vecuma policistu, atkāra manu žokli līdz pleciem, savukārt, sekojošā notikuma ķēde atrāva to līdz pat potītēm. Kas notiek ar šo valsti? Ar šo slimo sistēmu? Ieskatam par cepienu

http://spoki.tvnet.lv/tribine/Papildinats-Piedzeries-pusaudzis-Rigas/863307

Komentāri 18

0/2000

Noziedzniekam ir jāsēž cietumā !

 58  1 atbildēt

Vakar izlasīju komentāru, kur kāds bija uzrakstījis, ka zēnam nekas nebūs, bet par vainīgo pataisīs policistu. Es to izlasot, tikai pasmaidīju. Bet smejies vai nē, bet patiešām par vainīgo ir pataisīts policists, jo zēns ir tikai ''aizsargājies''    

 35  0 atbildēt

Vairāk nekā 60 gadi policistam? Viņam steka vietā kūjiņa jādod. Tādā vecumā nebūtu jāpatrulē.

 22  1 atbildēt

Sanatorijas internātpamatskola ir skola mazajiem gobliniem ar garīgās veselības un uzvedības traucējumiem, specifisks kontingents, līdz ar to arī uzvedība atbilstošā. 

Tur jau nu gan apsardzē bija galīgi aplam sūtīt sagrabējušu večuku ar acīmredzami sāpošiem kauliem. 

 20  0 atbildēt

Redzot to, ka policistu sita un izsmēja, man rodas priekšstats, ka šis policists ir ticis pazemots (ne sists) arī iepriekš. Šādu "bērnu" loģika vienmēr ir tāda.

Par tēmu - protams, ka jāsēž. Kriminālatbildība iestājas no 14/15 gadiem. Uzbrucējs ir dzimis 2002. gadā, attiecīgi viņam ir sasniegts šis vecums. Lai saprot gan uzbrucējs, gan viņa līdzgaitnieki, ka šādām darbībām ir sekas! Ja nekas netiks darīts lietas labā, tad gaidiet bieži šādas ziņas masu mēdijos!  

 15  0 atbildēt

Kaadu laiku atpakalj...ap30gad atpakalj....par to ka policim cepuri nositi no galvas ,5 gad kolonijaa.A par shitaadu joku ap 20 gad kolima...

p.s. Policista kngs darija vinam uzticeeto darbbu.Ja durviim bija jaabuut sleegtaam tad jabuut....un visu beidzot ...kur jaukais dzentelmenis tika pie alkohola gaishaa dienas viduu?! dzentelmenim diez vai spalvas saakushas diigt padusees...bet snabs ir labs....Labveeliiga gimene esot....

tas ka dziivo paartikushi un ir darbs vai savs bizness NENOZIIMEE labveeliiga.

Advokaatei....pie katras kajas pa zirgam un palaist mezaa.....

Visiem jaukas briivdienas...Ari TEV Policista kngs

 10  0 atbildēt

Cietums, un neko citu.! Saprastu, ja tas būtu bijis jauniešu savā starpā, bet ne jau policists.! Tāds riebums pret tādiem **** Rupji neteikšu, ka tā vien gribās uzzināt kurš tas bija un sadot tā, lai padomā, ko dara, mērglis.!!!

 9  0 atbildēt

Humāniķi, ko tad iesaki ?  Paglaudīt pa galviņu, pateikt, ka tā lai vairs nedara un piedot ?  Par mani nesatraucies, man ir savas metodes vēl no deviņdesmitajiem gadiem kā komunicēt ar bandītiem, reketieriem un zagļiem. Šitos lubrakus ir jātur ežainos cimdos, par katru mazāko izgājienu jāsoda tā, lai pāriet visa apetīte un bravūra, lai acu priekšā vienmēr ir bailes no likuma un sagaidāmā soda, uz katru kruto vienmēr atradīsies kāds vēl krutāks !

 5  0 atbildēt

kā vakar "Degpunktā" teica policijas pārstāvis...ka policists bija tiesīgs to puišeli nošaut, bet ir izvēlējies citu ceļu. Bet nu jāpiekrīt ir, ka tādu ir jāsēdina kolonijā vai jau cietumā, bet...BĒRNU tiesības, kas nabagu aizsargā.

 4  0 atbildēt

čista.. kur tādi dauņi rodas?

 2  0 atbildēt

Lai tas pi*arass panak surp ! Pasam ta sadauzisu seju ka nepazis 591 gadus

 1  0 atbildēt

Hmm, ja reiz tā ir palīgskola, tad sitēju principā var atzīt par nepieskaitāmu. Un tad viņš sēdēs nevis parastajā cietumā, bet gan slēgtā ārstniecības iestādē. No kuras var arī ārā netikt - kā tam šajā gadījumā laikam arī vajadzētu notikt.

 0  0 atbildēt

Tavs variants vel vairāk pašam uz tavu kriminālatbildību.

 0  0 atbildēt

Nu, ne jau nu es. ;]]]

 0  0 atbildēt