2

 14  3
Ar tautas dziesmām un asarām atvadās no VVF prezidentes amatā. Visi viņu pavada ar skumjām, jo laba prezidente ir bijusi. Tautas prezidente. Blā blā blā - visriņķī un apkārt.

NRA arī devusi savu pienesumu - "Pils īre valstij izmaksājusi piecus tūkstošus latu, balles kopējās izmaksas tiks apkopotas divu nedēļu laikā."

Nenu, kaut kā tā tomēr ne visai. Nu bija Vaira Vīķe - Freiberga ok prezidente, ar dažiem feiluriem, protams, bet tas jau tikai cilvēcīgi. Un tagad sāksim skaitīt, cik daudz viņa iztērējusi ballē. A nu kāda starpība - es kā nodokļu maksātājs (un mazais cilvēks) savu daļu bez pretenzijām novēlu prezidentes ballei - lai jau skaisti atvadās. Ne jau tie pieci tūkstoši tai tauutai ko var palīdzēt. Ne tādas vien summas citur aiziet nezināmā virzienā.

Komentāri 2

0/2000
ja vien varetu, tev nork par so rakstu dotu daudz vairaak paceltu iikskju, svariig tachu ir pateikt paldies un nekengaaties. man nebuutu arii zeel, ja taa nozeelojamaaa beeninu dziivokla vietaaa neapskauzamajaaa brivibas elizabetes krustojumaa, Vairai iedotu labu dziivokli kadaa smukaakaa un zalakaa rajonaa vai mezparkaaa
 0  0 atbildēt
tak visur var atrast kur piesieties, ja grib. Bet vai vajag :)
 0  0 atbildēt