13

 90  0

Pavisam nesen Atlantas Zooloģiskajā dārza iemītniece gorillu meitenīte Anaka atzīmēja savu sesto dzimšanas dienu. Lai šo dienu padarītu mazliet īpašāku, zooloģiskā dārza darbinieki uzņēma pāris fotogrāfijas un publicēja tās sociālajā tīklā «Facebook». Daudzi cilvēki sāka sūtīt dzimšanas dienas apsveikumus, bet daži pamanīja kaut ko interesantu.

Komentāri 13

0/2000

Tēvs - Cilvēks

 11  0 atbildēt

Zoofīlija 🤣🤣 Bet ja nopietni, tad kāds brīnums, ja reiz reiz paši esam no pērtiķiem cēlušies💁🏻‍♀️

 10  0 atbildēt

Ja cilvēks cēlies no pērtiķa kāpēc tagad ir gan pērtiķi gan cilvēki? Kur ir tie neardentālieši? Kāpēc tagad nav tāds gandrīz cilvēks no pērtiķa pārtapušais? Darvins blefo.

 4  0 atbildēt

DNS atšķirība no cilvēka ir tikai 3%. Smadzenes gorillai ir par 950 līdz 850 gramiem vieglākas nekā cilvēkam. Nav pat izteikti lielas atšķirības starp cilvēka embriju un vairums sugasbrāļu embrijiem. Bonobo evelūcijas un intelekta attīstības ziņā ir vistuvākie cilvēkam un pat spēj mācīties no cilvēka un nodot iegūtās zināšanas tālāk, lai gan gorilla spēja iemācīties salīdzinoši pilnvērtīgi komunicēt art cilvēku zīmju valodā.

Vai cilvēks ir jelkad krustots ar šiem sugasbrāļiem? Iespējams. Kas sanācis, ja mēģināts? Nav zināms. ļoti iespējams, ka āfrikāņu un neandertāliešu krustošanās brīdī DNS atšķirības arī bija šo 3% robežās. Jautājums joprojām aktuāls - kas tieši atšķīrās?

 3  0 atbildēt

Dīvainas lietas notiek te planētā zeme

 0  0 atbildēt