24

 291  0

Sveiki visiem

Diemžēl man nav bijis laika (kā arī vēlēšanas ko rakstīt), bet šo gadijumu es vēlētos padot tālāk.

Aptuveni 2 dienas atpakaļ, British Airways reiss BA422 veica avārijas nolaišanos Valensijā, Spānijā, dēļ kabīnes piedūmojuma. Ja domājat kā es to zinu, ja pat neesmu tuvu Eiropai- stjuarti zina visu. Lidamšīna, kas veica reisu bija Airbus A321, 11 gadus veca evakuācijas brīdi, ar reģistrācijas kodu G-MEDN. Šāda tipa lidmašīna ir BA darba zirgs lidojumos pa Eiropu, kā arī uz Masakavu, un Vidusjūras reģionu. Lidmašīnas apkalpe veiksmīgi evakuēja lidmašīnu, izmantojot avārijas slaidus,bet 3 cilvēki tika ievainoti evakuācijas laikā. Ja jūs jautājat-kāpēc, tad ļaujiet man to pateikt.

JO DAŽI IDIOTI NEMĀK ATSTĀT SOMAS LIDMAŠĪNĀ!!!

Ja godīgi- šī nav pirmā reize, kad tas notiek aviācijas industrijā. Šī arī nav pēdējā reize, un tas mani nemaz neizbrīna- jo mūsdienu publika ceļo ar tik daudz mantu, itkā dotos dzīvot uz Marsu. Kabeļi, telefoni, datori, somas utt. Kas mani viss vairāk uztrauc, ir tas ka cilvēki nespēj saprast, ka visas šīs mantas un somas nav savas, gan citu dzīvību vērtas. Izcils piemērs ir Aeroflot 1492, kur pasažieru neatbildības dēļ 41 cilvēks gāja bojā, iekļaujot arī vienu apkalpes locekli. Bet nē- mums ir pat vīrietis, kurš pat iepozē ar savām somām pie lidmašīnas vraka. Tas ir analfabētisma augstākais punkts... Ja Jūs nonākat situācijā, kura prasa atsāt lidmašīnu pēc iespējas atrāk, lūdzu atstājiet somas aiz muguras.

Daži atgādinājumi, kādēļ somas VAJAG atsāt lidmašīnas kabīne-

1. Somas ir smagas, kas var traucēt evakuācijas procesu.

2. Somas ir lielas, un tas var apgrūtināt pārvietošanos lidmašīnas kabīne.

3. Lai izņemtu somu no plaukta virs galvas, ir vajadzīgas ap 30 sec. Tas ir pietiekami, lai bērns (kas varētu būt Tev aiz muguras) zaudētu samaņu toksiskajos dūmos, ja lidmašīna ir aizdegusies. Tas arī kavē citus.

4.Ja tu somu nomet dēļ tā, ka nespēj viņu panest- tu kavē citus tev aiz muguras.

5. Soma var sabojāt vai caurdurt avārijas slaidu.

Un viss beidzot- SOMA VAR PILNĪGI BLOĶĒT AVĀRIJAS IZEJU, PADAROT TO NEIZMANTOJAMU.

Avārijas situācijā kā šī- katra izeja ir no svara.

Vēlos arī minēt, ka veiksmīgos gadījumos somas tiek nodotas atpakaļ pasažieriem ļoti drīz, un pilnībā neskartas. Mēs nestāvam pie durvīm un nekliedzam uz jums avārijas situācijā bez iemesla. Pasažieru drošība ir mūsu prioritāte, un mēs darīsim visu iespējamo lai jūs dabūt arā 90 sec laikā. Un ja jūs nespējat to respektēt, nākt pretī un sekot apkalpes norādijumiem, tad ko lai saka- es neraudāšu jūsu bērēs

Atvainojos par gramatikas kļūdām, ja ir kādi jautājumi, droši uzdodiet un vēlu patīkamu dienu/vakaru/rītu

Komentāri 24

0/2000