21

 172  0

Mērogs 1/10, bezceļa džipi. Buvēti, skrūveti, loloti. Šis hobijs Latvijā sāk attīstīties, arvien vairāk biedru mūsu rindās.

Mūsu grupu var atrast šeit, bet piesakaties grupā tikai tad ja ir tiešām nopietna vēlme ņemt dalību pasākumos. Nopietni.

« 1  2  3  4  5 »

Komentāri 21

0/2000

vīrietis jebkurā vecumā ir kā bērns..

 6  0 atbildēt

Tas moments, kad nepietiek naudas īsta džipa uzturēšanai   

 3  0 atbildēt
Ir visā heiteri utt, bet te cilvēki dara... Iesaista, piesaista citus, nekvernēt tupa krēslā un komentēt, ko paši nesajēdz. Nodarbe ir svaigā gaisā un piesaista visus, sākot ar 5 gadu vecumu līdz kapam. Un kas tur slikts? Un Latvija īpaši nav radīta, lai īstos kravlerus uzturētu. Un runa neiet par nevarēšanu atļauties. RC izmaksas var sasniegt pat vairākus tūkstošus eiro. Normāla baterija vien maksā ap 100€ un uz augšu. Rati tādām arī..... Un savācās beigās vairāk nekā domā... Un tās lelles 😄😄😄 tas ir gaumes jautājums, pluss dažreiz viņas maksā vairāk par pašu auto
 1  0 atbildēt

G klases modelītis jau varēja būt ar pilnu kuzovu nevis kabrio.

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Izrādās, ka spēļu helikopterus ir gandrīz tik pat grūti vadīt kā īstos! Paldies, ka iedevi adresi kur ieskatīties! Notiekti viņu apmeklēšu!!!
 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Es laikam drīz pirkšu radiovadāmo smilšu bagiju! A tās mašīnas rūsē arī?
 1  0 atbildēt

Interesants hobijs    

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Interesants hobijs  +

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

nē es saprotu - vēl paniekoties ar mehāniskām rotaļlietām, nu tur radiovadamie modeļi utml....bet tas ka lieli onkuļi piedevām savās rotaļās iesaista lelles...nu hvz

 0  0 atbildēt
Jums kādam radiovadāmais helikopters ir mājās? Ņu kā ir ar tādu lidot? Gribētu arī to kādreiz nopirkt!
 0  0 atbildēt