local-stats-pixel

Bēgļi un garīgā attīstība3

8 3

Sveiki visiem šajā brīnišķīgajā brīdī! emotion Šoreiz padalīšos ar rakstu par bēgļu tematiku, emotion un to , kādā veidā šo situāciju var izmantot savā attīstībā emotion

Šobrīd sabiedrībā jau kādu laiku ir saasinājies jautājums par bēgļu uzņemšanu. Nav noliedzams, ka daļēji šis jautājums ir globāls un no malas, gan fizikā gan smalkajos plānos, tumšu spēku pastiprināts, taču tik un tā tas ir arī katras būtnes personīgs karmisks jautājums. emotion Pat pie šādām globālām situācijām, labākais, ko varam darīt, lai mainītu pasauli globāli, ir mainīties pašam, jo mūsu katra personīgā realitāte var mainīties tikai tad, ja maināmies paši. emotion Un šobrīd ir ļoti daudz un labas iespējas aizvērt daudz situāciju pagātnē, emotion lai būtņu dzīvēs vienkārši neiestātos tādi apstākļi, ka tuvumā var pienākt kāds nepatīkams "bēglis". Mums nav obligāti jālien globālās lietās, kamēr nespējam 100% apzināt visu situāciju, ir daudz dienestu smalkajos plānos un apzinātu būtņu inkarnācijā, kas saprot, kas un kāpēc notiek un dara visu iespējamo, lai situācija normalizētos globālajā līmenī.

Pirmkārt uz visu informāciju, kas šobrīd dažādos plānos virmo, vajadzētu skatīties mierīgi un izvērtēt caur savu Sirdi, caur jūtīgumu, lai labāk saprastu, kas tieši attiecas uz pašu un ko labāk neaiztikt.Nelīst visā iekšā ar galvu, jo tas ļoti spēcīgi traumē mūsu daļas.Pirms informācijas uzņemšanas jau uzlikt sev uzstādījumus un filtrus, aizsardzības, ka tiks pieņemta tikai patiesa informācija un nekaitīgā daudzumā. Vajadzētu pavērot tieši sevi un saprast, kādu enerģiju kopumu sevī paceļ bēgļu jautājums. Vai tās ir dusmas, bailes, aizvainojums. Izanalizēt, kāpēc? emotion Šīs enerģijas var palaist uz pārstrādi un pārveidi tajās enerģijās, kas šobrīd visvairāk mums ir nepieciešamas- prieks, vieglums,Mīlestība u.t.t. emotion

Ir jāpalaiž uz pārstrādi tās dzīves un situācijas, kur paši esam bijuši spiesti doties bēgļu gaitās un darījuši ne pārāk labas lietas šīs situācijas ietvaros- piesārņojuši, zaguši,terorizējuši, pat nogalinājuši, pieprasījuši, melojuši,izvarojuši, slēpuši savus patiesos nodomus, kurnējuši u.t.t.Jālūdz piedošana, jālūdz novākt sekas. Jāpiedod sev un tiem, kas piespieduši mums būt bēgļiem. Jāpiedod arī bēgļiem, kas jelkad ir nodarījuši kādu kaitējumu mums, jālūdz tīrīt visa Būtne līdz pat DNS līmenim no sāpēm, aizvainojuma, bailēm, naida.Jālūdz tīrīt atmiņa, dziedināt psihe, un citas daļas, kas cietušas. Ja esam caur šīm sitācijām kādu nolādējuši vai maģiskas iedarbības veikuši, jālūdz nekavējoties to visu anulēt(maģiju sadzedzināt ar speciālām ugunīm ar visu sakņu sistēmu).Novākt visu pret jums vērsto kaitējumu vai kaitējumu, ko esiet vērsuši pret kādu citu.

Viena no aktuālākajām šķautnēm bēgļu jautājumā ir parazītisms, emotion tāpēc mums pašiem skrupulozi jāizskata, kur vēl paši vēljoprojām parazitējam( un šeit pat ļoti labi redzams, ka ir daļa cilvēku, kas skaidri norāda, ka vēlas turpināt sēdēt uz pabalstiem un neko paši nedarīt un patiesībā uztraucas par to, ka kādam citam dos lielāku pabalstu), jāpaskatās, kur nedodam brīvību savās ģimenēs bērniem, dzīvesdraugiem un uzskatām, ka mums no kāda kaut kas pienākas.Tieši šī iemesla dēļ bieži vien vēljoprojām nestrādā mūsu patiesie materializācijas kanāli, jo tā vietā, lai izvēlētos paši radīt, mēs gaidam no citiem, vēlamies būt nabadzīgi, lai citi mums iedod. Tāpat ir jāpaskatās, kur vēljoprojām ļaujam kādam citam parazitēt uz mums- darba vietās, ģimenēs, mūsu pašu organismā un smalkajos plānos. Ar nodomiem un patiesi izteiktu vēlēšanos ir jāatsakās no parazītisma, jāatdod visiem brīvība un jālūdz atpakaļ sava brīvība. Jālūdz veikt pilnīgs savstarpējs norēķins, jāatdod visi parādi( kaut vai enerģētiski) un jāatbrīvo citi no parādu atdošanas.Parasti parazītisma jautājums ir diezgan plašs, dziļš un daudzšķautņains, ar to nākas strādāt diezgan bieži,jo neattīrīti līmeņi paceļas atkal un atkal. emotion

Otra aktuāla enerģija, kas pacēlusies- bailes no tā, ka tiksim piespiesti pievērsties islāmam. Arī šeit varam daudz lietas sakārtot sevī, jo pa dzīvēm esam bijuši dažādu reliģiju piekritēji un dažkārt vēljoprojām nekautrīgi uzspiežam apkārtējiem savas reliģiskās un citas pārliecības. No šādas pieejas vajadzētu atteikties un palaist uz pārstrādi dzīves, kur esam bijuši reliģiskie fanāti, līderi vai esam cietuši no jelkādas reliģijas.Var lūgt novākt sekas, lūgt piedošanu un piedot.Jebkuram ir dota brīvība būt tajos attīstības līmeņos, kuros viņš šobrīd vēlas atrasties un ja mēs to nerespektēsim, mēs radīsim sev piekļuves, pa kurām ienāks līdzīgas situācijas mūsu dzīvēs. Ir bailes no apspiešanas, taču tās pašas transformēsies, kad būsim sakārtojuši situācijas, kur vēljoprojām kaut ko citos vai sevī apspiežam.Tāpat mums ir tiesības nekavējoties lūgt atbrīvot mūs no apspiedējiem.

Ir jāizvērtē, vai paši dažkārt neuzvedamies kā savas zemes okupanti. Vai nepiesārņojam, nenodaram tai kaitējumu, vai neturpinam vainot citus par pašu neizdarību, vai uzņemamies pilnu atbildību par savu dzīvi. Cilvēki, kas atcerās savas iepriekšējās dzīves, parasti lietas neskata tikai šīs vienas šobrīdējās inkarnācijas ietvaros, bet skata visas savas inkarnācijas kā vienu kopēju dzīvi, līdz ar ko ir lielāka izpratne par to, ka inkarnācija vienā vai otrā tautībā ir pielīdzināma tai pašai migrācijai, tikai tā notiek caur inkarnāciju attiecīgajiem vecākiem, tāpēc vairāk tiek apskatīts jautājums par konkrēto uzdevumu veikšanu ienākot kādā tautībā, nevis šaurs patriotisks skatījums.

Pacēlies arī daudz naida, agresijas,baiļu. Trūkst ticības tam, ka strādājot ar sevi varam ļoti daudz ietekmēt apkārtnē. Var caur nodomu palaist uz pārstrādi šīs enerģijas un nostiprināt Ticību, izskatīt tās situācijas, kuru rezultātā pacēlušās šīs enerģijas.

Šī ir viena maza daļa no visa, ko varam izdarīt sevis un citu labā bēgļu jautājumā, situācijas parasti katram ir atšķirīgas, taču visas tās ir risināmas. Vienmēr ir iespēja neskaidros jautājumos meklēt palīdzību gan smalkajos plānos gan pie redzīgām būtnēm fiziskajā plānā.

Upe

Paldies visām būtnēm, kurām pateicoties šeit varēja tapt publicēts šis raksts. Ceru , ka tas iedvesmos visus, kas to lasīs- atmosties, un pilnveidoties. emotion

8 3 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Latviju pagaidām glābj viņas nabadzība(humoristiski,ka tas ko mēs visu laiku uzskatijām par ļaunumu var izrādīties pozitīvais nācijas izdzīvošanā).Tuvojas karš un diemžēl balti balodīši un palmu zariņu vicināšana nepalīdzēs.Si vis pacem, para bellum(Ja gribi mieru,gatavojies karam)

6 0 atbildēt

Neizlasiju visu emotion 

2 0 atbildēt

Daudz un ne visai konkreti.

0 0 atbildēt