Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
37
3091

Šis raksts būs par kādu zēnu, kurš būtībā reinkarnējās. Fakti, pierādijumi un vēl lietas, kas liek pasaulei domāt, ka tā patiešām ir noticis

Komentāros lūdzu nerakstīt - aij, mēsls, izdomājums, nebrīnaties, ka neredzēsiet mazā vārdu. Pirms ko tādu rakstat, iedomājaties sevi un savu ģimeni šādā situācijā.

Tātad kā jau minēju stāsts... Autors: Zutēns Atrod iepriekšējās DZĪVES līķi!!!
1.

Tātad, kā jau minēju, stāsts par kādu mazu zēnu, kurš šobrīd ir tikai trīs gadus vecs. Puika, kas ar savu ģimeni dzīvo Golānas augstieņu reģionā (vieta, starp Sīrijas un Izraēlas robežu), atcerējies savu iepriekšējo dzīvi un vietu, kur ticis nogalināts. Un puika atceras arī to, ka nogalināts ar cirvi. Viņš visiem apkaimes iedzīvotājiem parādija vietu, kur ticis nogalināts iepriekšējā dzīvē un tur tiešām bija skelets un galvaskausā bija cirvja sitiena pēdas. Pārsteidzošā kārtā puika spēja arī parādīt, kur noslēpts cirvis un arī tas tur tika atrasts. 

Pasaulē ir daudz bērnu, kas vecākiem stāsta, kas bijuši iepriekšējā dzīvē, bet praktiski nav tādu, kas spēj parādīt sava līķa vietu. Šis puika iepriekšējā dzīvē esot bijis no druzu etniskās grupas, kura savā kultūrā un eksistencē vienmēr atzinusi reinkarnēšanās iespēju kā faktu. 

Scaronajā bildē ir redzams... Autors: Zutēns Atrod iepriekšējās DZĪVES līķi!!!
2.

Šajā bildē ir redzams, ka galvaskausā ir pēdas no, acīmredzot, cirvja sitiena, ja reiz mazais zēns saka, ka uzbrukuma ierocis bija cirvis un tas netālu no līķa tika atrasts. Bet šī brūce galvaskausā uzsāk vēl vienu intrigu šajā stāstā..

Trīs gadus vecais puika piedzimis ar garu, sarkanu dzimumzīmi galvaskausa kreisajā pusē, respektīvi, tur, kur skeletam brūce. Un tieši jau minētā druzu etniskā grupa tic, ka šādas dzimumzīmes ir saistītas ar iepriekšējo dzīvi. 

Pilnai programmai un... Autors: Zutēns Atrod iepriekšējās DZĪVES līķi!!!
3.

Pilnai programmai un ticamībai par neticamo faktu, puika pateica slepkavas vārdu. Uzvārds slepkavam bijis Hardo, pēc tāda arī tika atrasts. No sākuma gan nav atzinies izdarītajā, bet viss tika novests līdz galam, kad slepkavam priekšā tika nolikts puika, ar dzimumzīmi cirvja sitiena vietā. Respektīvi, slepkava iekšēji sabruka no šoka.  Puika pateicis arī savas iepriekšējās dzīves vārdu, slepkava šajā brīdī momentā atzinis savu vainu.

37
3091
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [153]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Romeo Bravo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Romeo Bravo 21.05.14 18:29
218
7

Man tikai interese viens,kā vins vareja atrast cirvi,ja taja bridi kad to kads slepa vins bija miris?

CHIEF SOSA avatars
Medaļa Melnais rāmisMedaļa AspazijaMedaļa Maģistrants
  CHIEF SOSA 21.05.14 18:23
179
8

such legit

much death

very scary

much truth

wow

░░░░░░░░░▄░░░░░░░░░░░░░░▄░░░░
░░░░░░░░▌▒█░░░░░░░░░░░▄▀▒▌░░░
░░░░░░░░▌▒▒█░░░░░░░░▄▀▒▒▒▐░░░
░░░░░░░▐▄▀▒▒▀▀▀▀▄▄▄▀▒▒▒▒▒▐░░░
░░░░░▄▄▀▒░▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▄█▒▐░░░
░░░▄▀▒▒▒░░░▒▒▒░░░▒▒▒▀██▀▒▌░░░ 
░░▐▒▒▒▄▄▒▒▒▒░░░▒▒▒▒▒▒▒▀▄▒▒▌░░
░░▌░░▌█▀▒▒▒▒▒▄▀█▄▒▒▒▒▒▒▒█▒▐░░
░▐░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▌██▀▒▒░░░▒▒▒▀▄▌░
░▌░▒▄██▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒▌░
▀▒▀▐▄█▄█▌▄░▀▒▒░░░░░░░░░░▒▒▒▐░
▐▒▒▐▀▐▀▒░▄▄▒▄▒▒▒▒▒▒░▒░▒░▒▒▒▒▌
▐▒▒▒▀▀▄▄▒▒▒▄▒▒▒▒▒▒▒▒░▒░▒░▒▒▐░
░▌▒▒▒▒▒▒▀▀▀▒▒▒▒▒▒░▒░▒░▒░▒▒▒▌░
░▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░▒░▒░▒▒▄▒▒▐░░
░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░▒░▒░▒▄▒▒▒▒▌░░
░░░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▄▀▒▒▒▒▄▀░░░
░░░░░░▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▒▒▒▒▒▄▄▀░░░░░
░░░░░░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▀░░░░░░░░

spoku dienas joks

maxis128 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Maģistrants
  maxis128 21.05.14 18:55
107
0

Un kas notika tālāk? Pēc slepkavas atzīšanās? 

Nepilnīga informācija, kā arī trūkst bildes ar puikas dzimumzīmi.

Dazzl avatars
Medaļa DeputātsMedaļa MūzaMedaļa Bots
  Dazzl 21.05.14 18:21
67
1

Avots?

effeja100 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  effeja100 21.05.14 19:46
53
5

Es kā cilvēks, kurš par šīm lietām interesējas jau krietni pasen, nevaru vien beigt brīnīties, ka daudzi par to nav dzirdējuši. Tas jau vispārzināms fakts, ka dzimumzīmes šajā dzīvē visbiežāk norāda par vietu, caur kuru ir ienākusi nāve. Tipiski tad, ja dzimumzīmes  ir lielas un specifiskas. Tādi materiāli kā šis ir neskaitāmi un šis nebūt nav detalizētākais. Ir ar visām filmēšanās grupām, ar lieciniekiem utt,

Malacis, ka taisi šādu rakstu. Man arī ir bijusi doma rakstīt par šāda tipa sēriju. Katrā ziņā šis stāstiņš ir viens no miljards pierādījumiem tam, ka reinkarnācija pastāv un Dievs pastāv. Ir kāda jēga, kapēc mēs pārdzimstam.

Atceros vienu stāstu, kad puika piedzima un arī atcerējās, ka bija dzīvojis tajā pašā ciemā citā budkā - krietni turīgakā. Arī visu atcerējās, prasīja vecākiem iet ciemos, vāŗdus zināja utt. Tajā otrajā mājā tiešām tikko kā bija miris pieaudzis vīrietis. Mazais puika pieteicās ciemos, vārdā nosauca visas tās ģimenes radus, pat vizuāli atpazina un neļāvās pat samānīt, kad viņi bija nolēmuši pārbaudīt, zināja tādus noslēpumus, ko tikai tas zināja. Un smieklīgais tas, ka viņš negribēja iet atpakaļ uz mājām, jo iepriekšējā ģimene dzīvoja krietni turīgākos apstākļos. Viņš lūdzās saviem iepriekšējiem vecakiem, lai viņu patur. Viņi nešaubījās, ka tas puika ir dēla reinarnācija. Bet teica, lai vien iet uz jaunajām mājām., kas bija būda nabadzīgos apstākļos. 

Muskuļdesa avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Muskuļdesa 21.05.14 20:17
44
1

"Fakti, pierādijumi un vēl lietas, kas liek pasaulei domāt, ka tā patiešām ir noticis "

Sākums daudzsološs.. Pierādījumi.. Fakti.. Neredzēju ne pierādījumus, ne faktus. Neredzēju ne dzimumzīmes, ne puikas vārdu, neko. Dabūju apskatīt 3 na haļavu dabūtas bildes un izlasīt tikai to, ka cilvēkam uztaisa galvaskausā robu no cirvja, bet šis vēl paspēja "noasiņot vēsā angļu mierā", redzot, kur noslēpts cirvis, pēc sitiena bezsamaņā nenonākot. Makes perfect sense.

kpacaba avatars
Medaļa Spoks
  kpacaba 21.05.14 19:19
36
0

kāpēc nav pieminēts neviens GADS kad vis šis faršs notika???

Karalis Jānis avatars
Medaļa Gada raksts 2012Medaļa HītsMedaļa Pulicers
  Karalis Jānis 22.05.14 11:16
26
0
Interesantakais ir tas. Ja jau vins taja bridi teoretiski bija miris kā vins zinaja kur slepkava cirvi noslepa?
TheDude5on avatars
Medaļa TulpīteMedaļa TīģerisMedaļa Teamwork
  TheDude5on 21.05.14 20:10
23
0

atbildot uz effeja100 komentāru " Es kā cilvēks, kurš par šīm lietām... " Dzimumdzīve ir, piemēram, tas ko tu ar savu mīļoto gultā dari. Cik noprotu tu domāji dzimumzīmes 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.05.14 19:15
22
1

I call bullshit. Abas bildes nav kopēji ieliktas jebkādā saitā, atskaitot shutterstock, tātad, ja nav avota... Yall just gave support for yet another fml thread.

mednemedne avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Teamwork
  mednemedne 22.05.14 12:56
12
0

pag, mante kautkas nelīmējas kopā. Atrada skeletu no iepriekšējās dzīves.. kurā gada bij tā iperiekšējā dzīve? cik gadus atpakaļ? tas skelets ar neizskatās necik svaigs un kā viņš tagad varēja atrast savu slepkavu ? pēc n-tajiem gadiem? vai tad tam Hardo ar sen jau nevajadzēja būt aizsaulē???

Agents 07 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Agents 07 07.06.14 11:31
10
0

Man ir dzimumzīme tieši uz pieres,starp acīm. Tātad iepriekšējā dzīvē,es biju biznesmens,kuru novāca ,ar snaiperi. 

arcuss avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Sponsora favorīts
  arcuss 21.05.14 22:56
10
0

Biju redzējis pa Discowery līdzīgu gadijumu... Tur ari kāds zēns bija reinkarnējies... Viņš arī pateica visu par savu ieprieksāejo dzīvi pat sīki detaļās, un kad aizbrauca uz to vietu tad tiešām tur stāvēja pamestas mājas drupas, un pat pateica savu vārdu un uzvārdu, un arī savas iepriekšējās dzīves sievas vārdu un uzvārdu, un savu bērnu vārdus!!! Un to visu pārbaudot tā izrādijās baisa patiesība!!! Zēns teica ka kad viņš iepriekšējā dzīvē nomira tad viņš esot itkā izkritis cauri tādam kā tumšam caurumam, un piedzimis no jauna. Viņam tas kritiens bija licies kā viens mirklis, bet patiesīvā starp nāvi un atdzimšanu bija jau pagājuši vairāk kā 30 gadi!!

te video...

https://www.youtube.com/watch?v=QgOBfCrxS3U

ReinaX avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ReinaX 16.03.15 23:53
9
0

atbildot uz alfa kilo komentāru " Man tikai interese viens,kā vins v... " Nu kā... čalītim iešķeļ galvā, gars izlien no ķermeņa, apskata slepkavu, pieseko viņam instagram un viss. Nekādu CSI nevajag 

PītersPens avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  PītersPens 21.05.14 18:51
8
1

Jabutu vairak pateikts ticetu tagad kadi 65% ticu

Misters Ēna avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Twittera čomsMedaļa Admins iesaka
  Misters Ēna 01.07.17 16:40
6
0

''Tātad, kā jau minēju, stāsts par kādu mazu zēnu, kurš šobrīd ir tikai trīs gadus vecs.''

Nu nav viņš šobrīd 3 gadus vecs, viņam ir daudz vairāk ŠOBRĪD. Es šo rakstu kaut kur internetā pirms vairākiem gadiem lasiju.

Vitkins avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pamatskolnieks
  Vitkins 25.05.14 20:14
6
0

ajjj tāds mēsls un izdomājums !!! 

effeja100 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  effeja100 21.05.14 21:07
7
1

atbildot uz kokis  komentāru " Kā var zināt kur slepkava paslēpa ... " Kad cilvēka miesa fiziski ir beigta, tā apziņa jeb dvēsele paliek dzīva. Arī operāciju laikā daudzi pacienti visu redz, kas noticis, un vērojis sevi no malas (to Tev apliecinās arī daudzi no spoki lasītājiem). Tieši tāpat cilvēki sevi redz no malas pēc nāves. Paskaties to linku, kuru ieteicu www.wirenot. net sadaļā "out of body expierences" - tur cilvēki apraksta, kā viņi redz, kas notiek laikā, kad ir totāli izslēgušies. 

AdolfsHitlerss avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Sākumskolnieks
  AdolfsHitlerss 21.05.14 18:55
15
9

kas teica , ka vins peec sitieniem nomira ? Lasiet uzmaniigaaak , nejau ja iesit ar cirvi un uzreiz nomirst mozh noasinoja , kameer bija pie samanas redzeejakur cirvi nolika! Jums ar logisko domashanu biski pasvaki

Laciz avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa LācītisMedaļa Gada spoks 2014
  Laciz 21.05.14 23:38
12
6

Emm... Tu laikam pēdējā laikā daudz lieto alkaholu vai citas apreibinošas vielas? 

« 1  2  3  4  5 »