local-stats-pixel

Atbrīvos ieslodzītos?10

92 0

Gandrīz divi tūkstoši ieslodzīto jeb aptuveni trešā daļa no visiem, kas mīt Latvijas cietumos, šī gada laikā varētu atkal atgriezties Latvijas sabiedrībā, tā šovakar ziņo Latvijas televīzijas raidījums «De Facto».

92 0 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://tvnet.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Skaidrs, jauna telefona iegādi atliksim uz kādu laikuemotion

32 0 atbildēt

Un tie kas iznaks, atkal pēc pāris dienām sēdēs tur kur jau bija... jēga laist ārā, tikai sūdus sataisīs 

12 0 atbildēt

vo krizes norietaa(tjipa), izlaizh vel noziedziniekus,darbu loti gruti bus dabut ar savu cv,bus jakeras klat vecajam nodarbem

7 0 atbildēt
Jo seit ir Latvija...
5 0 atbildēt

Baigā jēga izturēties pret cilvēkiem kā pret cilvēkiem, ja viņi uzvedās kā pēdējie lopiņi attiecībā pret sevi un jo vairāk pret citiem. Tas ko tā stulbā ES pieprasa pēc saviem traktātiem var iet paši ķert un sargāt tos, kas pārkāpj noteikumus, jo ak jā, neaizmirsīsim, ka šajā pasaulē tomēr eksistē cilvēki, kam no pēcpuses tomēr ārā aug acis un viņi neredz kā dzīvo sabiedrība viņiem blakus uz ielas. Turklāt, neviens jau nav teicis ka tie, kas zog nekļūs par slepkavām, jo ja bads spiež, ēst gribās, tad arī par to lai nozagtu un pārdotu un paēstu un izdzīvotu - daudzi no tiem zagļiem būs gatavi nogalināt. Ja slepkavām un izvarotājiem būtu noteikts neapstrīdams soda veids - nāvessods, tad problēmu jau ar vietām cietumā priekš tādiem kā zagļi jau nebūtu problēmas. 

4 0 atbildēt

1. aprīlī? April april..

4 1 atbildēt

Nu tik būs. Pirms kāda laika jau to pašu par psihenēm teica. Katrā ziņa nebūs droši staigāt pa ielu..

2 0 atbildēt

emotion wtf...  jo tālāk, jo trakāk....

1 0 atbildēt

ja uz 1. aprīli, tad tas ir 1. aprīļa joks cietumniekam emotion

0 0 atbildēt