16

 458  2

Ir apnicis dzīvot daudzzīvokļu mājā un maksāt komunālos rēķinus, it kā Tu dzīvotu pilī? Uzbūvē savu pili pats un komunālos rēķinus nemaksā vispār. Tieši tā izdarija Marcio Mizael Matolias, kurš jau vairāk kā 20 gadus dzīvo pašuzbūvētā smilšu pilī Riodežaneiro pludmalē Barra da Tijuca.

Marcio ir neprecēts, 44 gadus vecs vīrietis bez bērniem, kurš jau kļuvis par vietējo slavenību un ieguvis iesauku "Karalis". Viņš ir uzaudzis Guanabas pludmalē un vienmēr ir dzīvojis pludmalē - kā saka viņš pats.

Jāsaka, ka vasarā es arī labprāt padzīvotu pludmales pilī pie jūras.. gan komunālie ietaupītos, gan vairāk varētu ar metāla detektoru pa pludmali pastaigāt..

Komentāri 16

0/2000
Latvijā viņam liktu nojaukt,ja nav būvatļaujas.
 41  0 atbildēt

Atsevišķās klimata joslās tas ir ok, arī Indijā pilnīgi normāli ir gulēt zem kartona nojumes ielas malā. Mūsu platuma grādos šitā gan ilgi neizķērpīs un gribot negribot būs vai nu jāpārvācas uz apkurināmām iekštelpām, vai jāceļ igla ar kamīnu.

 23  0 atbildēt

Cik maz vajag, lai cilvēks būtu laimīgs.   

 15  0 atbildēt

Skaista pils. Komunālie nav jāmaksā un ielikto milzīgo darbu pils uzturēšanai neviens naudā nepārrēķinā.

 12  0 atbildēt
Ja tā viņš jūtas laimīgs, tas viņa izvēle.
 12  0 atbildēt
Latvijā jau sen kāds būtu nojaucis viņu,kamēr viņš kaut kur aiziet....
 11  0 atbildēt

Latvijas bomziki var pamacities.

 8  0 atbildēt

Mēs ziemeļnieki tur visu cauru gadu zem klajas debess varētu gulēt, tur tak nenormāi silts arī naktī. Ja nu vienīgi pa dienu pārkarst, ka naktī piemetas drebulis

 8  0 atbildēt

kroni a vajadzēja no smiltīm

 6  0 atbildēt
Gudri, gudri. plusiņš no manis. Lielisks darbs. Šādam vairāk skatījumus un patīk vajag.
 4  0 atbildēt
Tajā klimatā tas ir iespējams. Galvenais,lai cilvēks labi jūtas. Ja nejūtas kā bomzis, bet jūtas kā mājās, tad ir lieliski.
 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Laba ideja viņam👍
 1  0 atbildēt