Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
1002

''Islāma valsts'' ir pilnībā uzņēmusies atbildību par piektdien notikušajiem teroraktiem Parīzē. Nebija jāgaida ilgs laiks, lai hakeru grupa ''Anonymous'' publiski sniegtu ziņu ''Islāma valsts'' dalībniekiem. Savā paziņojumā viņi ir pieteikuši karu ''Islāma valstij'', pamatojoties uz to, ko viņi ir nodarījuši Francijai.

Publicējot video Youtube... Autors: matilde Anonymous piesaka karu Islāma valsts dalībniekiem!
1.

Publicējot video Youtube, viņi min, ka izmantos savas zināšanas, lai atjaunotu cilvēcību un brīdināja teoristus, ka viņi ieradīsies. 

''Anonymous'' dalībnieks, kuram seja ir nosegta ar viņu grupas simbolisko masku, video teica: 

'' ''Anonymous'' no katra pasaules stūra jūs nomedīs. Jums ir jāzina, ka mēs jūs atradīsim un mēs jūs nelaidīsim prom. Mēs izveidosim vislielāko uzbrukumu pret jums! Sagaidiet spēcīgus kiberuzbrukumus. Karš ir pasludināts. Esiet gatavi! Francijas iedzīvotāji ir stiprāki par jums un pēc šīs traģēdijas viņi kļūs vēl stiprāki!''

(Raksta beigās ir pievienots arī video, bet tajā runā franču valodā. Ja kāds no Jums saprot franču valodu, tad variet to visu noklausīties arī oriģinālajā versijā!)

Scaronī it nemaz nav pirmā... Autors: matilde Anonymous piesaka karu Islāma valsts dalībniekiem!
2.

Šī it nemaz nav pirmā reize, kad hakeri ir izteikuši draudus ''Islāma valstij''. Līdzīgus un ne tik nopietnus draudus viņi izteica arī Janvārī, kad bija uzbrukums ''Charlie Hebdo''.

Kopā mirušo skaits pēc teroraktiem 13.novembrī ir 129, 415 cilvēki ir ievainoti un hospitalizēti, no kuriem 42 cilvēki atrodas kritiskā vai smagā stāvoklī. Teroristi uzbruka septiņās vietās, dažādās Parīzes pilsētas daļās. 

Jautājums ir tikai viens: Vai šie ir tikai tukši solījumi, vai arī viņi tiešām rīkosies? 

Pievienotie video6
1002
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [61]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Arcca avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiksMedaļa Dienas doma
  Arcca 16.11.15 15:55
62
1

Tiem cilvēkiem, kas domā - Anonymous taču neko nevar izdarīt, dzirdēts tikai par vienu otru uzlauztu mājas lapu or some shit... Ir tāds labs teiciens - Labākais hakeris ir nevis tas, par kuru zina it visi, bet gan tas, par kuru nezina itin neviens.

spoku dienas doma

MeesAbi avatars
Medaļa KomiķisMedaļa ViktorsMedaļa Aspazija
  MeesAbi 16.11.15 13:47
35
0

Sen jau vajadzēja viņiem atņemt visus pieejamos līdzekļus un traucēt visas sakaru iespējas un liegt iespēju brīvi pārvietoties pa šo planētu!!!

SashaZaicevs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Zebra
  SashaZaicevs 16.11.15 14:54
23
0

MALACI!! TURAM  LIDZI FRANCIJAI!! 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.15 16:04
20
0

Tie hakeri var sagraut tīklus, caur kuriem viņi vervē jaunus teroristus un pašnāvniekus.Tad islāma valstij var rasties pašnāvnieku trūkums, un no tām operācijām vairs nebūs jēgas.

greecinieks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  greecinieks 22.11.15 00:01
16
0
Izdzēsīs visus teroristus no feisbuka
slida avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Sudraba ninjaMedaļa Zelta ninja
  slida 16.11.15 18:21
14
0

Jessss, beidzot. Mēs visi esam glābti!

ManKnowsAll avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  ManKnowsAll 16.11.15 20:19
14
0

We are Annonymous,

We DO NOT Forget,

We Do NOT Forgive,

Expect US!

Agresīvais hakeris avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa ArheologsMedaļa Sensācija
  Agresīvais hakeris 16.11.15 20:52
13
0

Ja tu esi saķēries ar anonymous, tad tev ir pamatīgas nepatikšans!

AtomosaBlack avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  AtomosaBlack 16.11.15 16:01
15
2
Ģēniji kuri nesaprot. Tie hakeri var uzlaust jebkuru ICBM sistēmu pasaulē nu bet nejau caur internetu , viņi var ielausties pieslēgt disku un "atomizēt" to islāma valsti
rasiks avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa MaskaMedaļa Jolka
  rasiks 16.11.15 17:27
11
0

Varēji pievienot rakstam politisko karti , lai tādi kā es arī zinām kur atrodas  tā Islāma valsts, ko visi piesauc. Kur pašlaik ir zemeslodes karstākie punkti un galvenie migrantu ceļi un novietnes.

Skaitlotaajs avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  Skaitlotaajs 16.11.15 15:16
9
1

Vienīgais risinājums ko es redzu- slēgt robežas laist tikai iekšā caur vienu vietu  visus bēgļus, pārbaudot ar melu detektoriem, paņemot pirkstu nospiedumus un principā sava veida pasi uzstaisot.  KAs atiecas uz vīriešiem spēka gados, ja nav bērnu, tad lai pi*ās atpakaļ un karo par savu zemi, ja negrib karot ,tad lai pi*ās uz mierīgajiem rajoniem, vai bēgļu nometnēm, mums viņus NEVAJAG !

Sanders avatars
Medaļa TrumpeMedaļa PamatskolnieksMedaļa Fraktālis
  Sanders 16.11.15 21:06
6
0
Asinis pret asinīm un viss,nejau asinis pret internetu.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.15 17:24
5
0

atbildot uz ArmandsT1 komentāru " Ar to arī var sākties 3 pasaules karš... " Kaut arī to skaļi nesaka, bet tas jau ir sācies!

Sanders avatars
Medaļa TrumpeMedaļa PamatskolnieksMedaļa Fraktālis
  Sanders 16.11.15 19:52
5
0
Tākā Hitlers teica:Nogalini vienu tā ir slepkavība,nogalini simtus,tūkstošus un tā jau bus politika. Saksies ww3 un kads no ta labums.atombumbas ies gaisa pa labi pa kreisi. ATKAL GAISS TIKS PIESĀRŅOTS.
Agresīvais hakeris avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa ArheologsMedaļa Sensācija
  Agresīvais hakeris 16.11.15 20:59
5
0

Viņiem nav ko zaudēt, līdz ar to viņi var rīkot vienas vienīgas pašnāvnieku misijas, un iznīcināt Eiropa lēnām, jo viņu te ir tik daudz, ka viņus atsijāt vairs nav iespējams, Seit kā šahā, labākā aizsardzība ir uzbrukums, tātad tām viņu valstīm ir jauzbruk jauzbrūk un velreiz jauzbrūk, ja mēs viņus postīsim viņi nespēs atgūties, un kamēr viņi mēģinās celties, noliks viņus pa visam līdz zemei!

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  ugnotbug 16.11.15 20:48
4
0

atbildot uz extasy666 komentāru " Un tiešām domājiet, ka būs kiberkarš un visi ... " Un ja viņus neaiztiks, tad viss būs rožaini, vai ne? Paņem smadzenes rokā!

RaWrRr avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  RaWrRr 16.11.15 20:43
4
2

Noticeju. Gandriz. Vai tiesam ir jabut loti apdavinatam, lai raditu video un ielikt to anonymous varda? Si grupejuma vairs sen ka tada nepastav. Ja ari pastav, tad tas netiek publicets tik izteikti, jo to merki nesakrit ar valdibu velamajie merkiem. Anonymous varda darbojas grupejums, kurs nosedz realo, orginalo grupejumu. Ja notiek kadi kiberuzbrukumi, tie notiek klusi, bez publikacijas. Tik pat klusi uzbruceji tiek notverti. Publikaciju siem uzbrukumiem nevelas neviens, jo pastav liela dala pasaules iedzivotaju, kas si grupejuma motivus aizsargatu. Atvainojos par garumzimju trukumu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.15 20:24
2
0

atbildot uz Nacho95 komentāru " Tas ir kiberkarš, nevis parastais karš. ... " Un tiešām domājiet, ka būs kiberkarš un visi pēctam sadosies rociņās un vienosies draudzības dziesmā? Jo vairāk jūs viņus aiztiksiet, jo vairāk mēs cietīsim.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.15 17:25
2
0

Diez ko tad viņi vairs var izdarīt!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.15 20:12
2
0

Ja godīgi, tad viss ir pilnīgā pakaļā!  Pirms kara, izvērtējiet pretinieku. Pretinieku, kurš 7 gadu vecumā prot izjaukt un salikt pāris sekunžu laikā automātu...

« 1  2  3  4 »