Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
10
270

Henrijs Lī Lūkass un Otiss Tūls bija aukstasinīgu sērijveida slepkavu pāris, kuru noziegumi mainīja amerikāņu likumus. Abi nāca no vardarbīgām ģimenēm un pēc iepazīšanās uzreiz kļuva par mīlniekiem, kuri ceļoja pa Ameriku, slepkavojot, izvarojot, dedzinot un pat kanibalizējot visus, kas gadījās viņiem ceļā. Un, ja var ticēt Henrijam Lī Lūkasam - viņi nogalināja tūkstošus.

Abi vīriescaroni iepazinās... Autors: Testu vecis Amerikas ļaunākie sērijveida slepkavas vai lielākie meļi?
1.

Abi vīrieši iepazinās 1976. gadā kādā zupas virtuvē un uzreiz kļuva par draugiem. Jau tās pašas dienas vakarā Lūkass devās Tūlam līdzi uz viņa mājām, un dalīja gultu ar vīrieti, kuru tikko bija iepazinis. Viņu dzīves ritēja paralēli. Abus bija izaudzinājušas vardarbīgas mātes, kuras, neapmierinātas, ka viņām nav meitas, bija piespiedušas savus dēlus valkāt kleitas. Līdz desmit gadu vecumam abi bija pārcietuši briesmīgas seksuālās traumas, un līdz brīdim, kad abi satikās, viņi jau bija slepkavas. Lūkass bija nosēdējis desmit gadus cietumā par paša mātes slepkavību. Viņa bija prostitūta, un, kad Lūkass bija jauns zēns, viņa lika sēdēt viņam istabā un vērot, kā viņa apkalpo savus klientus. Desmit gadu vecumā Lūkass zaudēja aci, jo viņa māte ilgstoši ignorēja infekciju, kas bija iegājusi tajā. Lūkass brīvo laiku pavadīja spīdzinādams dzīvniekus un seksuāli uzbrūkot savam brālim. Savu māti Lūkass nogalināja, kad viņš bija 23 gadus vecs. Abu starpā izcēlās strīds un viņa iesita Lūkasam pa seju. Strīda karstumā Lūkass nenovaldījās un sita viņai pretī. "Atceros tikai to, ka iesitu viņai pa kaklu un viņa nokrita," Henrijs Lūkass vēlāk teica policijai. "Kad mēģināju viņu piecelt, sapratu, ka viņa ir beigta. Tad es pamanīju, ka man rokā ir nazis un uz viņas ķermeņa ir naža dūrienu pēdas.

Otisa Tūla bērnība bija vēl... Autors: Testu vecis Amerikas ļaunākie sērijveida slepkavas vai lielākie meļi?
2.

Otisa Tūla bērnība bija vēl skarbāka. Viņu pazemoja gandrīz katrs, kam, viņaprāt, viņš varēja uzticēties. Māte bieži viņu saģērba kā meiteni, viņa vecākā māsa viņu izvaroja, kad viņš vēl nebija sasniedzis desmit gadu vecumu, un viņa tēvs - visļaunākais no visiem, padarīja viņu par kaimiņa prostitūtu, kad viņam bija tikai pieci gadi. Līdz laikam, kad Tūls satikās ar Lūkasu, viņš jau bija sērijveida dedzinātājs un aizdomās turamais četrās slepkavību lietās. Viņa pirmais upuris bija kāds ceļojošs pārdevējs, kurš mēģināja no viņa dabūt seksuālus pakalpojumus. Tūls ievilināja vīrieti mežā un tad sabrauca viņu ar savu mašīnu. Tā bija pirmā reize, kad viņš kādu bija nogalinājis, bet slepkavošana - Otisam Tūlam drīz kļūs par atkarību.

Henrijs Lūkass un Otiss Tūls... Autors: Testu vecis Amerikas ļaunākie sērijveida slepkavas vai lielākie meļi?
3.

Henrijs Lūkass un Otiss Tūls ceļoja pa 26 štatiem, slepkavojot tik daudz cilvēku, cik viņi atradīs. Par viņu upuriem visbiežāk kļuva stopētāji, prostitūtas un viesstrādnieki. Viņi tos ievilināja savā mašīnā, aizveda uz kādu nomaļu vietu, un tur upuri noslepkavoja. Slepkavība viņu gadījumā bija tikai veids kā apliecināt uzticību viens otram. Viņi par to runāja atklāti. Lūkass apgalvoja, ka viņš pat mācīja Tūlam kā paveikt ideālo slepkavību. "Viņš visu laiku to darīja pa savam," Lūkass vēlāk teica. "Es sāku labot viņa kļūdas, veicot noziegumus, kur viņš neatstās nekādas pēdas." Tūlam bija tieksme ēst savu upuru miesu. Tas bija kaut kas, par ko viņš un Lūkass runāja kādā privātā sarunā, kas tika ierakstīta cietuma telefonā. "Atceries, kā man patika viņiem izlaist asinis?", viņš jautāja Lūkasam. "Daži garšo kā īsta gaļa, kad uz tās ir bārbekjū mērce. "

Viņu attiecības izjuka kad... Autors: Testu vecis Amerikas ļaunākie sērijveida slepkavas vai lielākie meļi?
4. Viņu attiecības izjuka, kad Lūkass sāka tikties ar Tūla 12 gadus veco brāļameitu Bekiju Pauelu (attēlā). Lūkass nolaupīja Bekiju un atstāja Tūlu vienu. Tūls par to bija tik ļoti dusmīgs, ka viņš pēc nogalināja deviņus cilvēkus tikai tāpēc, lai izpūstu tvaiku. Tomēr Lūkass un jauniņā Bekija nekur tālu viņu attiecībās netika. Drīz viņa uzzināja, cik patiesībā bīstams cilvēks ir Henrijs Lūkass. Pāris apmetās uz dzīvi kādā rančo Teksasas štatā. Tur Lūkass izvilināja Bekiju nomaļā laukā, noslepkavoja viņu, sadalīja viņas ķermeni, un ķermeņa daļas atstāja netālajā laukā. Pēc tam, viņš uz tā paša lauka izvilināja arī sievieti, kurai piederēja rančo, nogalināja viņu, un viņas līķi ievietoja kanalizācijas caurulē. Un tas arī bija pēdējais viņa noziegums. Neilgi pēc tam Lūkass tika arestēts, kamēr Tūls tika citā štatā tika apcietināts par 64 gadus veca vīrieša sadedzināšanu. Beidzot slepkavu pāris bija aiz restēm.
Sākotnēji Henrijs Lūkass... Autors: Testu vecis Amerikas ļaunākie sērijveida slepkavas vai lielākie meļi?
5.

Sākotnēji Henrijs Lūkass tika arestēts tikai par nāvējoša ieroča glabāšanu, bet tad viņš sāka vaļsirdīgi stāstīt par saviem noziegumiem visiem, kas klausījās, it īpaši policijai. Tūls, savukārt, nebija tik runīgs, bet pēc tam, kad Lūkass sāka vest policistus ekskursijās pa noziegumu vietām, arī viņš atzinās. Pēc Tūla aplēsēm - viņi nogalināja 108 cilvēkus, tostarp arī 6 gadus veco Ādamu Volšu (attēlā) - nākotnes vardarbīgu noziegumu upuru advokāta un televīzijas programmas Americas Most Wanted vadītāja Džona Volša dēlu. Ādams, 1981.gada 27.jūlijā tika nolaupīts no Sears lielveikala, Holivudā, Floridā. Neilgi pēc viņa pazušanas, Volša nogrieztā galva tika atrasta krūmos blakus galvenajai šosejai. Šī kļuva par vienu no bēdīgi slavenākajām neatrisinātajām slepkavībām ASV vēsturē. Tūls uzstāja, ka ir jaunā zēna slepkava, pat strīdējās ar policiju, kad tie viņam neticēja, sakot: "Ak, nē, es arī viņu nogalināju, par to nav nekādu šaubu." Lūkass beigās atzinās tūkstošiem neatrisinātās slepkavībās, lai gan ir vispārpieņemts, ka viņš nestāstīja patiesību par tām visām. Kā viņš vēlāk atzina, tad par atzīšanos viņš saņēma papildu privilēģijas. Policija viņa vadāja uz nozieguma vietām un pat ļāva viņam pa ceļam iegriezties ātrās ēdināšanas iestādēs. Vīram, kurš jau bija notiesāts uz nāvi, atzīšanās slepkavībās, ar kurām viņam nebija nekāda sakara, šī bija izdevība pavadīt laiku ārpus cietuma sienām.

Henrijs Lūkass oficiāli tika... Autors: Testu vecis Amerikas ļaunākie sērijveida slepkavas vai lielākie meļi?
6.

Henrijs Lūkass oficiāli tika atzīts par vainīgu 11 slepkavībās, bet Tūls sešās. Lai gan daudz kas no tā, ko viņi stāstīja izmeklētājiem, visticamāk, nebija patiesība, nevar noliegt, ka viņu noziegumi atstāja briesmīgu rētu uz visu Ameriku. Par viņu noziegumiem ir uzņemtas četras filmas un divas dokumentālās filmas - slavenākā no tām - "Henry: Portrait of a Serial Killer''.

10
270
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 08.02.19 10:03
7
0

Šādā sakarā rodas vairākas domas:

1) Reliģiozi ļaudis teiks, ka visi ir Dieva bērni, arī šie. Jāpiedod.

2) Skumjākais visā šinī ir tas, ka viņiem nevar likt par to samaksāt - nekāds cietumsods vai nāvessods viņiem nav gana bargs, lai viņi izjustu to kā sodu. Viņi jau ir tikuši sodīti pirms sāka darīt noziegumus.

Bezjēdzīgais avatars
Medaļa Ped(r)otrollisMedaļa Jaunavas vainagsMedaļa Humorists
  Bezjēdzīgais 07.02.19 19:47
4
0

Patiesi bīstams pāris!   Tomēr ieinteresēja un dokumentālās filmas būs kādreiz jānoskatās   

Hā2Ō avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Hā2Ō 07.02.19 20:06
3
0

Skaisti!

Testu vecis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Testu vecis 08.02.19 03:12  
3
0
atbildot uz VienkāršiRoberts komentāru " melīgā žīdeļa iecienītākā rakstu temati... "

Oo, sveiciens visiem neonacistiem
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 08.02.19 12:38
3
0

atbildot uz Anonīms komentāru "Nedirs 1) ir pretrunā ar 5 no 7 baušļiem. Vinš ... "

Tu vāji pārzini kristīgo mācību. Baušļi domāti cilvēkiem to ievērošanai, ne citiem citu nosodīšanai. Kur kas degs, nav mūsu ziņā. Pēc Jaunās derības arī šāds noziedznieks var nožēlot grēkus un tikt paradīzē.

ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 08.02.19 10:01  
2
0
atbildot uz proviking komentāru " Ļoti intresanti, varēja vēl pierakstīt ... "

Iedvesmojoši
proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maska
  proviking 08.02.19 01:22  
0
0
Ļoti intresanti, varēja vēl pierakstīt klāt, ka viņi viņas tad paveica un ko izdarija ar upuriem, bet visa visumā iedvesmojoši
VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 07.02.19 23:22
2
8

melīgā žīdeļa iecienītākā rakstu tematika....