Komentāri 10

0/2000

Ko tad citu no tādas meitenes cilvēki cerēja sagaidīt? Paskatieties uz viņu, un viss ir skaidrs tāpat.

 16  0 atbildēt

Ja godīgi, nelietoju ne facebook ne instagram neko citu. Pilnīgi paralēli influenceri un viņu sekotāji. Pat jocīgi, ka vispār par to kāds cepas.

Bez interneta platfomras visi šie cilvēki, visticamāk, pārotu burgerus.

 13  0 atbildēt

Viņa jau pati par sevi ir fake. Un 22 gados izskatīties uz 40 ir prātam neaptverami.

 11  0 atbildēt

Nu Alītis ir Alītis, bet dizaineri tāpat neatpaliek. Zinu ko runāju- veikalniekam nopirkt piemēram sintētisku maiciņu maksā 27 eiro, bet publikai- arī internetā- maiciņa maksā 109 eiro. Tā ir ar visu.

 6  0 atbildēt

Banānu republikā viss iespējams.

 6  2 atbildēt

Cena ir naudas vienība par kādu pircējs ir gatavs nopirkt preci no pārdevēja. Tā ir sava veida vienošanās. Ja tirgū vienādas zemenes tirgo par 2 eiro/kg un blakus ir pa 10 eiro/kg tad man ir iespēja izvēlēties arī dārgākās zemenes. Celt pretenzijas, par lētāko cenu ir muļķīgi, jo neviens nespiež izvēlēties dārgāko. Ja nevari atļauties vai nepiekrīti cenai, meklē citu pārdevēju.

Kas attiecas uz cenu, tad arī pieņemot, ka prece ir no aliexpress, ebay, wish vai vēl kaut kāda cita interneta veikala, tā noteikti būs dārgāka Latvijas veikalā, jo jāņem vērā arī pasta izdevumi, darbinieku algas, telpu īre, utt. Neviens "tāpat vien" nepasūtīs preci un nepārdos pa tādu pašu cenu kā iegādājās, pie tam vēl pircējam izmaksājot visus pārējos izdevumus.

 2  0 atbildēt

👍

 1  0 atbildēt

Labs..

 1  0 atbildēt

Visu cieņu! Un galvenais, ka pārsvarā sievietes uz to iebrauc . Nu nav mūsu valstij vairs Ulmaņlaiku domāšana. Kurp ej - pasaule?

Redzēs ko darīs Swiestamusha (Butterfly), ja saslims ar neārstējamu slimību?

Ceru, ka uzņēmējdarbības rezultātā būs veidojusi uzkrājumus ārkārtas situācijām.

Ja nē - influenceri sametīsies, lai dižgaru uz viņsauli aizsūtīt ar cieņu

 0  0 atbildēt

A kāpēc pats teksta autors nav redzams? Ir jau forši slēpties aiz netā kopētām bildītēm 😄 Ja jau šeit iet runa par pieminēto vārda brīvību tad jau slēpties nav jāgas.

 3  9 atbildēt