8 pazīmes, kas liecina par to, ka jums ir nopietnas attiecības7
Mēs esam spēcīgi teorijā. Lielākā daļa zinās, ka nopietnas un izturīgas attiecības ir balstītas uz uzticešanos un sapratni. Jūs mīliet un cieniet viens otru. Tomēr kā tas izpaudīsies ikdienā?
Katram pārim atradīsies savas, atšķirīgas lietas, kas tiek darītas vai ievērotas. To lietu trūkums vēl neko nenozīmē, bet vajag saprast, ka teorija no prakses var ļoti ievērojami atšķirties, un mēs varam darīt lietas, kas pavisam neliecina par uzticēšanos un mīlestību.

Tu nebaidies būt tāds, kāds tu esi
Ir divu veidu attiecības - iedomu un dabiskas. Iedomu attiecības lielā mērā balstās uz sociālajām normām, ko drīkst un ko nedrīkst, bet dabiskās attiecībās tu vari atpūsties, tāpat kā tava otra puse. Kāda problēma visu dienu novazāties pidžamā un ēst mandarīnus gultā? Ja otrai pusei nav iebildumu, tad uz priekšu!

Tu dalies ar ikdienas detaļām
Saskaņā ar pētījumiem mums vajag izrādīt interesi par savu partneri, lai mēs būtu arī tuvākie draugi. Vai var būt labāks veids, kā atnākt mājās un pastāstīt par savu "aizraujošo" dienu, kad kāds kolēģis aplējās ar kafiju un tev arī trāpīja?

Tu vari pastāstīt par pagātnes sāpēm
Tas var būt daudz kas, mums katram ir kaut kāda pagātnes bagāža, ko mēs nesam sev līdzi. Neuzticoties un nedaloties ar to, mēs varam sākt salīdzināt partneri ar to, kas notika pagātnē. Dalīšanās arī ir veids, lai beidzot nodalītu sevi no toksiskās ģimenes vēstures vai iepriekšējām neveiksmēm. Turklāt daloties ar saviem pārdzīvojumiem ir veids, kā sasniegt jaunu uzticības līmeni.

Tu zini viņa/viņas bankas konta PIN kodu
Jo tas parāda, ka jums rūp jūsu kopējā finansu drošība un vēlaties rast risinājums vai kompromisus. Tas ir veids, kā iesaistīties kopējo problēmu risināšanā un dažreiz nekas nevieno vairāk kā kopējais ienaidnieks - kredīts.

Jūs nekontrolējiet viens otru
Uzticēšanās ir grūta, bet vajadzīga. Šis laikam ir visbiežākais problēmu cēlonis, be, ja tu pārstāj regulāri pārbaudīt partnera telefonu, tad droši vien tev ir labi. Otram cilvēkam vajag brīvību, nekas nenogalinās attiecības kā pastāvīgas aizdomas par slepeniem mīļākajiem.

Tu atstāj savas ierīces neaizvērtas
Mūsdienu problēmas un mūsdienu risinājumi. Sociālie tīkli var likt būt greizsirdīgiem, jo tiem tiek vairāk uzmanības, bet Facebook un Instagramm var mierīgi kļūt par šķiršanās iemeslu.
Tomēr, ja tu ļauj partnerim skatīties savus WhatsApp vai kādu citu saraksti, tad droši vien zini, ka vari uzticēties un tas nepaliks nepamanīts.

Tu jūties droši ne tikai par pozitīvām, bet arī negatīvām emocijām
Katram pienāks mirklis, kad viss būs slikti un ir labi, ja par to var parunāt ar otru pusīti. Kārtējais veids, lai novērtētu savsstarpējo uzticēšanos, jo tādos mirkļos tev ir jāpārvar bailes par negatīvu vērtējumu no otras pusītes. Dīvaini, bet tu vari būt pat aizvainots, tomēr zini, ka šķiršanās nav izeja.

Jūs abi varat atzīt, ka esat kļūdījušies un sadalīt atbildību
Veselīgās attiecībās empātija un emocionāla atbildība ir neatņemamas sastāvdaļas. Tu neignorē problēmas, no kurām daudzas rodas tavu kļūdu dēļ, jo tev tādas ir, vai tu to vēlies, vai nē.