Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
80

Mūsdienu pasaulē visu gribam izdarīt pēc iespējas ātrāk. Arī sarunāties - krietni biežāk, lai kaut ko izrunātu nevis zvanīsim, bet uzrakstīsim sms, e-pastu vai ziņu kādā čata aplikācijā. Parasti tas ir labs risinājums, kā ieekonomēt savu un otra cilvēka laiku, taču dažreiz krietni labāk būtu piezvanīt nevis uzrakstīt. Par 7 šādām situācijām varēsi uzzināt šajā rakstā.

1 Kad atcel nopietnus... Autors: Latvian Revenger 7 reizes, kad jāzvana nevis jāraksta
1.

1. Kad atcel nopietnus plānus

Mēs visi laiku pa laikam kaut ko atceļam. Kad atcel draudzīgu saskriešanos ar čomu, tā ir viena lieta. Bet ja tu nevari ierasties uz laba drauga vai ģimenes locekļa lielo dzimšanas dienas atzīmēšanu, kāzām, bērēm vai kristībām - jebkuru pasākumu, kurš ir tiešām nopietns, paņem telefonu un piezvani. Jo īpaši, ja ir pēdējais brīdis un tu esi apmeklētāju sarakstā. Tā ir viselementārākā pieklājība.

2. Kad tavi draugi saka, ka neiet labi

Mēs katrs savas attiecības zinām labāk par citiem, bet ja, kāds tavas draugu grupas biedrs tev raksta, ka tiko pašķīrās, pazaudēja darbu vai jūtās morāli tik draņķīgi, ka nevar izlīst no gultas, lai iekostu savu iecienītāko pusdienu ēdienu, labak uzzvani. Šādā veidā, otram cilvēkam nebūs jākopj un jāvāc sevi, lai parādītos sabiedrībā, bet t būs laba iespēja tev uzklausīt, kas noticis un otram cilvēkam izkratīt sirdi.

3. Kad ir notikušas lielas ziepes

Paziņo slikto pa telefonu. Varbūt smagi saslimis ģimenes loceklis, noticis negadījums, vai kas līdzīgs. Neraksti sms šādā gadījumā. Šīs ir telefona zvana situācijas, jo otrā galā esošais noteikti gribēs uzdot jautājumus, saņemt atbildes - zināt visu ko zini tu. Sūtot ziņas tu liksi viņiem gaidīt atbildes un radīsi papildu stresu.

4. Kad vēlies atvainoties.

Mēs visi reizēm savāram ziepes. Tās pašas par sevi nav vieglas situācijas, bet ja kaut ko ir jēga mācīties no seriāliem: "atvainošanās ir labākas pa telefonu." Varbūt tas cilvēks, ko aizvainoji vai sadusmoji, joprojām ir dusmīgs un necels. Atstāj balss ziņu. Var būt grūti norīt lepnumu un apzināties to, ka tavam draugam nav obligāti jāpiedod tev, bet piezvani un pasaki, ka nožēlo rīcību. Tas, kurš uz tevi dusmojās, ja arī nepiedos, visticamāk, novērtēs to, ka tieši tu veici pirmo soli. Tikai neuzspridzini viņa telefonu ar 1001 zvanu, ja nepaceļ klausuli vai pasaka, ka negrib ar tevi runāt.

Attēls no: pixabay.com
5 Kad vēlies lietas paturēt... Autors: Latvian Revenger 7 reizes, kad jāzvana nevis jāraksta
2.

5. Kad vēlies lietas paturēt privāti

Dažreiz tu vēlies izrunāties par lietām, kuras negribētu, lai uzzina visa pasaule. Ja negribi riskēt ar to, ka kāds uzņems ekrānšāviņus izmanto telefonu. Varbūt tev ir atklāta, kāda nelāga slimība vai tavai otrajai pusītei noticis, kas nelāgs un apkaunojošs. Cerams, tie ar ko runāsi tevi sapratis un nestāstīs neko tālāk, bet nekad nevar zināt. Piezvanot, tu vismaz nedosi iespējas radīt pierādījumus.

6. Kad vēlies romantisku sarunu

Zvani ir sveta teritorija, tāpēc šajā faktā visu kārtīgi pārdomā. Dažreiz, kad attiecībās esi vēl tajā flirta pilnajā periodā nav slikti izmantot zvanus. Mēri viņu komforta līmeni ar telefona palīdzību, jo īpaši, ja viņi ir darbā vai dara ko tādu, kas viņiem patīk. Tas jau neizslēdz iespēju vēlāk vai citā dienā stundām ilgi sarakstīties. Pārtrauc sarakstīšanās maratonu ar zvanu un uzzini vai viņi grib pārnest jūsu sarakstes mutvārdos. Turklāt te var piemest iepriekšejo punktu - ja vēlies parunāt ko intīmāku, bet baidies, ka to, kāds uzzinās, krietni grūtāk to būs pierādīt ja par to runāsi nevis rakstīsi.

7. Kad neesat runājuši ļoti ilgu laiku

Ir ļoti viegli veidot sarunas ar labiem draugiem vai ģimenes locekļiem, sazinoties sūtot jociņus, gifus, memītes vai īsas ziņas. Bieži tas ir draudzības skaistums - jums nav jāredz vienam otru, lai saprastu vienam otru. Bet jebkura veida attiecības prasa laiku un darbu un, kad nonāksi noteiktā dzīves posmā darbs, ģimene, bērni var patraucēt draudzībai. Piezvani! Tu vari pirms tam uzrakstīt, lai sarunātu laiku papļāpāt, bet tiešam piezvani, ja neesat kontaktējušies mūžību.

Attēls no: pixabay.com
2
80
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 12.03.19 01:58
 
4
1

Lol ne nau verc - aizsūta ''mums derētu pārtraukt attiecības'' ziņu Whatsapp  

Krīze avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  Krīze 12.03.19 12:53  
 
3
0
Kad gribi iepirst telefonā lai čoms dzird.
Anonīms
Vilkagalva 12.03.19 04:13  
 
2
0
Otrādi! Ja ir noticis kaut kas traks,kāds nomiris vai kaut kā tā, vai arī ja gribi atvainoties- ir īstā reize tieši rakstīt. Ja otrs gribēs ko precizēt, tad atzvanīs, ja ne, lai pieņem zināšanai. Toties tev būs pierādījims, ka biji paziņojis.
Roterdama avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Dienas joks
  Roterdama 12.03.19 08:02
 
1
0

Es nezinu kāpēc, bet man pirms telefonsarunas ir kārtīgi jāsagatavojas un jānomierinās. Ja tas netiek izdarīts, tad es sāku uztraukties, runāt ļoti ātri, bet otrā galā esošais cilvēks neko nesaprot no manis teiktā.

Roterdama avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZeltrocisMedaļa Dienas joks
  Roterdama 12.03.19 07:52
 
0
0

atbildot uz Vilkagalva komentāru " Otrādi! Ja ir noticis kaut kas traks,kā... "Man tā ir vieglāk. Piekrītu!

Bitchere avatars
Medaļa IntelektuālisMedaļa IntelektuālisMedaļa Sviestmaize
  Bitchere 12.03.19 17:34  
 
0
0
👍