Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
203

Kad divi cilvēki precas, viņi parasti domā, ka tas būs uz mūžu, bet ne vienmēr tā notiek. Bieži vien pēc precībām laika gaitā cilvēki saprot, ka kaut kas īsti nav kārtībā. Viņi saprot, ka cilvēks, kuru mīl, nav tāds, kādu savā galvā iztēlojās. Laika gaitā cilvēks, kuru tik ļoti mīlēji, var regulāri sākt krist uz nerviem, kas laulību pārvērš par reālām mocībām.

Kādreiz šķirties bija baigais grēks, tāpēc daudzi nemaz neuzdrošinās spert to soli, jo nevēlas sabiedrības acīs atrādīties kā tas cilvēks, kurš nejēdz izvēlēties sev partneri uz mūžu, tomēr mūsdienās tas jau sāk mainīties. Visi saprot, ka nav vērts palikt un mocīt sevi, ja nejūties laimīgs. Un šie 7 iemesli ir tikai kā pierādījums tam, ka tā tiešām arī ir!

nbsp7 Tev būs labāka iespēja... Autors: matilde 7 iemesli, kāpēc labāk šķirties nevis palikt sliktā laulībā
1.

 

7. Tev būs labāka iespēja satikt savu «īsto mīlestību»

Tici vai nē, bet laulības laikā cilvēki ne vienmēr meklē kādu, ar ko «nolaist pa kreisi», tāpēc it nemaz nepievērš uzmanību tam dzimumam, kuru redz kā potenciālo partneri. Pēc laulības izbeigšanas šīs «neskaties un nepievērs uzmanību» brilles krīt un acu priekšā paveras pavisam jauna pasaule ar ļoti daudzām iespējām. 

Attēls no: brightside.me
nbsp6 Tu vari veltīt visu... Autors: matilde 7 iemesli, kāpēc labāk šķirties nevis palikt sliktā laulībā
2.

 

6. Tu vari veltīt visu savu enerģiju pašizaugsmē

Ja tu piespied sevi palikt nelaimīgā laulībā, tad ar laiku tā tikai tevi degradē. Tev liksies, ka pazaudē sevi, bet šī sajūta drīzvien pāraugs patiesībā. Tavs dzīvesprieks izgaizīs kā peļķes tveices laikā. Vai tu maz atceries, kādi bija tavi hobiji pirms laulībām?

Attēls no: brightside.me
nbsp5 Tu būsi laimīgās... Autors: matilde 7 iemesli, kāpēc labāk šķirties nevis palikt sliktā laulībā
3.

 

5. Tu būsi laimīgās cilvēks, ja aiziesi no nelaimīgas laulības

Tad, kad tu šķiries, tu zaudē savu partneri, bet tu atgūsti savu laimi. Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu neveiksmīgai laulībai un sevis mocīšanai.

 

4. Arī tavi bērni, ja jums tādi ir, būs laimīgāki

Daudzi pāri saprot, ka viņu laulībai nav nākotnes, bet nolemj palikt kopā un nešķirties «savu bērnu dēļ». Bet tā ir ļoti slikta ideja. Jūsu bērni dzird un redz nesaskaņas, kas valda jūsu starpā. Lai gan šķiršanās noteikti viņus sāpinās, tomēr šīs sāpes var salīdzināt ar plākstera noplēšanu no ādas - no sākuma ļoti sāp, bet pēc tam pāriet. 

Attēls no: brightside.me
nbsp3 Tavs veselības... Autors: matilde 7 iemesli, kāpēc labāk šķirties nevis palikt sliktā laulībā
4.

 

3. Tavs veselības stāvoklis var uzlaboties

Daudzi cilvēki tic, ka laukība var uzlabot veselības stāvokli, bet šajā gadījumā slikta laulība it nemaz to nedara. Paaugstinātais stress, nekontrolējamās emocijas un dusmas nodarīs tikai ļaunu paša cilvēka psihei.

Attēls no: brightside.me
nbsp2 Tu sāksi izskatīties... Autors: matilde 7 iemesli, kāpēc labāk šķirties nevis palikt sliktā laulībā
5.

 

2. Tu sāksi izskatīties labāk

Tie cilvēki, kuri mēdz «apēst savas emocijas», pēc izkļūšanas no neveiksmīgas laulības sāk atgriezties pie sava iepriekšējā izskata, pamazām nometot visus liekos kilogramus, jo vairs nav cēloņa ēšanai stresa laikā. 

Attēls no: brightside.me
nbsp1 Tu atradīsi seviLai... Autors: matilde 7 iemesli, kāpēc labāk šķirties nevis palikt sliktā laulībā
6.

 

1. Tu atradīsi sevi

Lai gan šis iemesls varētu šķist apsurds, tomēr attiecībās cilvēki parasti zaudē daļu no sevis, jo tikai retais spēj saglabāt sevi tādu, kāds viņš ir. Cilvēka dabā ir izdabāt otram, tāpēc, piemēram, ja partnerim neapmierina tas, ka tu velc melnas zeķes un par to vienmēr veidojas argumenti, laika gaitā tu pārstāsi vilkt melnas zeķes, jo būs apnicis strīdēties par to. Tas pats notiek arī ar dažādiem hobijiem, rakstura īpašībām un citām lietām, kas tevi definē kā unikālu cilvēku ar savām vēlmēm.

Attēls no: brightside.me
7
203
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
LNT Degpunkts avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Oligarhs
  LNT Degpunkts 15.07.19 15:25
32
0

Tipiska šī laikmeta problēma - apnika, metam laukā, pērkam jaunu. un tā pat ar attiecībām un laulību, apnika - mainam partneri. Nav iespējams atrast "īsto mīlestību" pašam/pašai nekļūstot par īsto mīlestību kādam/kādai. Un tad tik maini partnerus kamēr attopies vientuļa un tuvu pie 40 gadiem lēkājot Koijotos ar kilogramu špakteles uz sejas un joprojām cerot atrast "īsto mīlestību". Lielākā daļa argumentu liekas pilnīgs sviests, tava pakaļa tievāka no šķiršanās jau nu točna nepaliks.

Acetons avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Teamwork
  Acetons 15.07.19 10:02
24
0

Tagad neta baigi aktuālas tēmas - #metoo, laimīga dzīve pēc šķiršanās, sieviešu tiesības un vienlīdzība. Man liekas, ka vīrieši pēc šķiršanās iegūst vēl vairāk pozitīvu punktu nekā te aprakstīts.   

Edvīns Cibuļskis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Edvīns Cibuļskis 15.07.19 12:17
21
0

" Laika gaitā cilvēks, kuru tik ļoti mīlēji, var regulāri sākt krist uz nerviem, kas laulību pārvērš par reālām mocībām. " Bet vai tu vari teikt, ka pats vienmēr esi bijis mīļš, pacietīgs, saprotošs, balts un pūkains, ar spārniņiem un nimbu, jeb tu tikai gaidi, lai tas otrs tāds būtu???

nxoLV@speles avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Bakalaurs
  nxoLV@speles 15.07.19 11:51
13
0

sorosa fonda apmaksāts rakstelis

Stulbi genials avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  Stulbi genials 15.07.19 13:34
6
0

Neatceros konkrēti vārdu runātājam, bet kaut kad šī gada sākumā viens čalis deva ļoti 'iespaidīgu' runu par to kapēc vajg šķirties un meklēt 'labāku'. Uz šo runu saņēma ļoti pozitīvas atsauksmes un kā cilvēki beidzot saņēmās izšķirties.  T.I. Ja kādreiz šīs motivējošās runas bija par darba meklēšanu un kā nevajg strādāt darbu, kas nepatīk; kuras noveda cilvēkus domāt, ka kāds cits darbs ir daudz vieglāks, tad tagad šis pats ir ar attiecībām.  Vienkāršs padoms, tiem kuri uzskata, ka 'otra puse' ir tā kas maisās pa kājām dzīvot laimīgu dzīvi - šķiraties, bet nemeklējat nākamo upuri. 

Krīze avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārs
  Krīze 16.07.19 00:32  
1
0
Šķirieties aitas vien, kamēr būsiet uz viļņa es jūs izpurināšu, pēc tam nosēdīsieties uz zemes un atpakaļ pie ofisa galda un savas pelēkās huiņas..
Mr Martinii avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa RecidīvistsMedaļa Trumpe
  Mr Martinii 22.07.19 18:38
1
0

modernais feminisms sit augstu vilni

motorwalwes avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  motorwalwes 01.08.19 07:49
0
0

Tam ir ļoti vienkāršs skaidrojums:-"No zīdītājiem ir tikai 0,2% monogāni,cilvēks NAV! tajā skaitā..."++++