1

 163  0

Ideālajā pasaulē ģimene ir tā, kas vienmēr palīdz, atbalsta, mīl un nenosoda, tomēr mēs dzīvojam reālā pasaulē ar īstiem cilvēkiem, kuri, kā jau cilvēkiem pienākas, nereti ir riebīgi un toksiski.

Lai gan mums jau no bērna kājas tiek mācīts, ka nekad nedrīkst novērsties no savas ģimenes, tomēr ir situācijas, kad tieši tas ir jādara, jo, ja ir jāizvēlas es vai viņi, tad atbildei vienmēr ir jābūt «es».

Komentāri 1

0/2000

1) Neveselīga kritika ir tādēļ, vai radītu mazvērtības kompleksus un lai vienmēr apzinātos, ka bez viņiem Tu neko nevarēsi. Iebiedēšana, lai valdītu. 2) Viņi uzrodas tad, kad kaut ko vajag. Mīlestība ir tāda, kas rūpējas par otru cilvēku, nevis to izmanto. 3) Manipulācija. Kādreiz vecāki var būt tik egoistiski, ka aizbaidīs jebkuru līgavu vai līgavaini savam bērnam, ja tas kaut kā traucēs valdīt pār bērnu un iegūt no sava bērna vajadzīgo. Tāpat, tādi vecāki uzskata, ka bērns ir viņu īpašums. Tādi vecāki dara kaut ko bērna labā tikai tāpēc, ka pēc tam saka, ka bērns viņiem visu dos un rūpēsies. Tas ir nenormāli egoistiski.

Jā, ir attiecības, kuras labāk neturpināt. Tas nenozīmē, ka nevajag cienīt vecākus, bet tas nozīmē, ka neielaidies nekādās intrigās un neuzkrausi to "indi", kas nāk no viņu mutes.

 10  0 atbildēt