12

 294  10

Daudzas sievietes, it īpaši tās, kuras ir jaunas un nepieredzējušas, jūtas nedroši attiecībās ar vīrieti. Viņas vienmēr savā galvā izdomā sliktākos scenārijus un dažreiz tie piepildās. Taču tās reizes, kad viņu izdomājumi ir neprecīzi, spēj sabojāt romantiskās attiecības līdz tam, ka vīrietis vienkārši aiziet prom. Tāpēc ir svarīgi iemācīties atpazīt zīmes, kas norāda uz īstu mīlestību vai izmantošanu.

Šajā rakstā vari iepazīties ar 6 veidiem, kā vīrietis izrāda to, ka mīl sievieti, un 6 veidiem, kā vīrietis izrāda to, ka vienkārši izmanto viņu.

Komentāri 12

0/2000

Neviena lieta pati par sevi nav slikta vai laba. Viss ir atkarīgs no apstākļiem un nonākšanas galējībās.

Lai jums daudz mīlestības!!   

 24  0 atbildēt

Saožu facebook, tāpēc man ir tik liels deguns...

 8  0 atbildēt

Kas tās par attiecībām, kuras vienmē turās uz vīrieša? Vīrietim jāsmaida, jāuzmin domas, vienmēr jābūt labā garastāvoklī, citādi sieviete būs bēdīga utt.. Vai tad tā nav vīrieša izmantošana, ka cilvēks nevar būt viņš pats, bet visu laiku ir jājūtās vainīgam par to, ka ir kādi sieviešu izdomāti likumi, pēc kuriem jādzīvo? Tad sievietes uzraksta šādus rakstus un visas kopīgi vienojas par to, ko grib un sagaida no vīriešiem. Normālās attiecībās viens otru mīl, un dara to, kas otram patīk. Un to dara abi, nevis viens.

 8  0 atbildēt

B*e perfekti.  Salīdzinot iepriekšējās un tagadējās attiecības...

Mazajām iesaku likt aiz auss šo visu.

 10  4 atbildēt

+++

 6  1 atbildēt

    Labs raksts

 4  1 atbildēt
atbilst
 1  0 atbildēt

Nopērc suni, Matilde

 1  0 atbildēt

Tagad to pašu tikai otrādi

 1  0 atbildēt