Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
281

Daudzas sievietes, it īpaši tās, kuras ir jaunas un nepieredzējušas, jūtas nedroši attiecībās ar vīrieti. Viņas vienmēr savā galvā izdomā sliktākos scenārijus un dažreiz tie piepildās. Taču tās reizes, kad viņu izdomājumi ir neprecīzi, spēj sabojāt romantiskās attiecības līdz tam, ka vīrietis vienkārši aiziet prom. Tāpēc ir svarīgi iemācīties atpazīt zīmes, kas norāda uz īstu mīlestību vai izmantošanu.

Šajā rakstā vari iepazīties ar 6 veidiem, kā vīrietis izrāda to, ka mīl sievieti, un 6 veidiem, kā vīrietis izrāda to, ka vienkārši izmanto viņu.

nbspMīl tevi Visu laiku... Autors: matilde 6 veidi, kā vīrietis izrāda, ka mīl tevi, un 6 veidi, ka izmanto
1.

 

Mīl tevi: Visu laiku skatās uz tevi.

Romantisko dziesmu autori to zina vislabāk - vīrietis, kurš nespēj atraut acis no sievietes, ir iemīlējies viņā līdz nelabumam. Daudziem vīriešiem sejā ir redzams tas īpašais skatiens, kad viņa priekšā stāv viņa mīļotā sieviete saposusies piektdienas vakaram, bet, ja tu pamani to, ka tavam vīrietim seju rotā tas īpašais skatiens, kad tu, piemēram, gatavo vakariņas vai uzkop māju, vari būt 100% droša, ka viņa mīlestība ir neizmērojama.

 

Izmanto tevi: Viņš neliek tev justies īpašai.

Ja attiecībās jūties tā, it kā neatšķirtos no citām sievietēm, ar kurām viņš ir bijis kopā vai ir draugos, tad ļoti iespējams, ka tu nemaz neesi tik īpaša. Iespējams, ka viņš ir atradis tevi kaut ko tādu, kas lieliski noder viņa statusa vai labklājības celšanai. 

 

Mīl tevi: Viņš nesāk psihot, kad tev liekas, ka būs tieši tāds iznākums.

Mums katram skapī mētājās kāds skelets no pagātnes, un nereti tieši šie skeleti ir tie, kas izjauc pat visciešākās attiecības, bet vīrietis, kurš patiesi mīl savu sievieti, būs spējīgs tikt tam pāri, jo viss, kam ir nozīme, ir tikai nākotne. 

 

Izmanto tevi: Tu regulāri jūties vainīga.

Ja tevi nepamet sajūta, ka viss, ko dari attiecībās, ir nepareizi un liek viņam dusmoties, tad zini to, ka ir pienācis laiks skriet. Skriet prom no attiecībām, kas tevi saēdīs, ja nereaģēsi pietiekoši ātri. Un, ja tev šķiet, ka šīm attiecībām tāpat ir nākotne, jo viņš nav izrādījis vēlmi šķirties, tad paskaties, kādu labumu viņš patiesībā iegūst no šīm attiecībām. Automašīna? Dzīvesvieta? Pilns ledusskapis? Sekss? 

 

Mīl tevi: Viņš zina, cik ļoti viņa garastāvoklis ietekmē tevi.

Tas ir vairāk kā skaidrs, ka divu cilvēku starpā valda kaut kāda mistiska saikne, kas nereti liek dublēt noskaņojumu. Nav reāli iespējams justies lieliski un pacilāti, ja tavs partneris ir dusmīgs vai noskumis. Un tas ir pilnīgi normāli. Tieši tāpēc tavs partneris vienmēr mēģinās palīdzēt, ja jutīsies slikti. Vai arī otrādi - ja viņš jutīsies slikti, viņš nemēģinās norobežoties, bet atļaus tev palīdzēt.

 

Izmanto tevi: Viņš regulāri pazūd.

Jūs sarunājat tikties, bet pēdējā minūtē viņš atceļ to. Vai arī viņš atbild uz tavām ziņām ļoti ilgi, ja vispār atbild. Lai gan pastāv iespēja, ka mūsdienās cilvēkam ir pārāk daudz darba un tiešām nav laika atbildēt, tomēr tas nenotiek tik bieži. Ja tavam vīrietim šāds paradums ir regulārs, tad, meitēn, skrien, jo tu noteikti neesi vienīgā, kura gaida no viņa atbildi, taču kāda noteikti tās saņem zibens ātrumā. Šajā situācijā atkal atliek vien saprast, kas ir tas, kas viņam attiecībās ar tevi nāk par labu - ko viņš iegūst, kas viņam ir bijis tik ļoti nepieciešams.

 

Mīl tevi: Viņš pamana mazas detaļas, kas liek tev justies laimīgai.

Sievietes ir kā trakas uz mazajiem žestiem, kas it kā ir maznozīmīgi, bet, ja cilvēks, kuru mīli, ir tos piefiksējis un mēģina ar tiem tevi iepriecināt, var likt justies kā septītajās debesīs.

 

Izmanto tevi: Viņš nekad negrib atrast kompromisu.

Lai gan atrast to zelta vidusceļu var būt grūti, it īpaši tad, ja jūsu attiecības ir tikai sākumā, bet tomēr tā ir lieta, kas ir jāiemācās jau no paša sākuma. Tavam partnerim būtu jāiemācas respektēt tavu viedokli, tāpat kā to ir jāizdara tev. Ja katrs no jums raus striķi uz savu pusi, tad tikpat labi jūs jau uzreiz varat iet katrs savu ceļu. Bet, ja viņš uzstāj uz kaut ko un tu tam piekrīti, jo jūti, ka nav citas iespējas, tad, kundzīt, nebrīnies, ka esi nelaimīga, jo viņš tevi izmanto labuma gūšanai.

 

Mīl tevi: Viņš atklāj tev visu - pat vistumšākos noslēpumus.

Daudzi vīrieši negrib atklāt to, ka viņi patiesībā ir ļoti ievainojami. Un tas ir tikai normāli. Bet, ja tavs vīrietis jūtas pietiekoši komfortabli, lai atklātu tev savas vājās vietas, tad zini, dārgā, viņš ir tavs princis baltā zirgā, jo patiesi mīl un uzticas tev.

 

Viņš izmanto tevi: Viņš emocionāli manipulē ar tevi.

Viņš zina tavas stiprās un vājās vietas, tāpēc zina, kuri punkti ir jāspiež, lai liktu tev darīt to, ko viņš grib. Ja tu to nedarīsi, beigās jutīsies vainīga, tāpēc nekas labs no tā neiznāks. 

 

Mīl tevi: Viņš ir gatavs izrunāt visas problēmas.

Lai gan mēs visi zinām, kā izskatās normāli strīdi divu cilvēku starpā, tomēr jāpatur prātā, ka vīrietis, kurš mīl savu sievieti, vienmēr būs gatavs izrunāt problēmas, kad lielais emociju vilnis būs pazudis.

 

Izmano tevi: Viņs provocē tevi uz publiskiem strīdiem vai nerunā ar tevi vairākas dienas.

Tas ir tikai normāli, ja laiku pa laikam divu cilvēku starpā valda nesaskaņas, tomēr nav normāli, ja šīs nesaskaņas vīrietis mēģina risināt publiskā vietā ar pirkstu rādot tavā virzienā, kliedzot un apvainojot. Neviens nav pelnījis tādu apkaunojumu. Lai gan vēl sliktāk ir tad, kad viņš vienkārši pārtrauc ar tevi runāt. Tie ir divi lieliski veidi, kā otrs cilvēks manipulē. Šāda uzvedība rodas tikai tad, kad viņam kaut kas ir nepieciešams. Varbūt viņš grib, lai tu aizej prom, bet pašam nav dūšas to pateikt tev acīs. Varbūt viņš grib, lai tu krīti uz ceļiem un atvainojies. Varbūt viņš grib, lai tu pārstāj uzdot jautājumus. Kas to lai zina, manipulatorus saprast nav nemaz tik vienkārši.

 

Dāmas, sargājiet sevi un savas sirdis, lai Donam nebūtu jāraksta dziesmas par jums!

Attēls no: brightside.me
8
281
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
spoks0 avatars
Medaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  spoks0 23.07.19 12:19
21
0

Neviena lieta pati par sevi nav slikta vai laba. Viss ir atkarīgs no apstākļiem un nonākšanas galējībās.

Lai jums daudz mīlestības!!   

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 23.07.19 14:48
15
0

atbildot uz becinja komentāru " B*e perfekti.  Salīdzinot iepriekš... "

Tufta! Kad mazās šmīzes salasās šādas blēņas internetā un nepreizi interpretē, tad pēc tam brīnās, ka paliek veicmeitās uz mūžu

Dzīve rāda, ka ir dažādi attiecību formāti, kas ne vienmēr nozīmē visam būt balansā. Ja abi tā labi jūtas, nekādu problēmu.

1k99 avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  1k99 23.07.19 16:45
6
0

Saožu facebook, tāpēc man ir tik liels deguns...

Roterdama avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa MērisMedaļa Zeltrocis
  Roterdama 23.07.19 12:09
5
0

+++

becinja avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Soarkana Rūžeņa
  becinja 23.07.19 12:54
8
3

B*e perfekti.  Salīdzinot iepriekšējās un tagadējās attiecības...

Mazajām iesaku likt aiz auss šo visu.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 23.07.19 16:40
3
0

    Labs raksts

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 30.08.19 09:30
3
0

Kas tās par attiecībām, kuras vienmē turās uz vīrieša? Vīrietim jāsmaida, jāuzmin domas, vienmēr jābūt labā garastāvoklī, citādi sieviete būs bēdīga utt.. Vai tad tā nav vīrieša izmantošana, ka cilvēks nevar būt viņš pats, bet visu laiku ir jājūtās vainīgam par to, ka ir kādi sieviešu izdomāti likumi, pēc kuriem jādzīvo? Tad sievietes uzraksta šādus rakstus un visas kopīgi vienojas par to, ko grib un sagaida no vīriešiem. Normālās attiecībās viens otru mīl, un dara to, kas otram patīk. Un to dara abi, nevis viens.

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 28.07.19 18:49  
0
0
atbilst