17

 406  0

Izklaides vietnē «Reddit» lielu popularitāti guva kāda diskusija, kurā tetovētāji apspriež to, kādus tetovējumus viņiem ir apnicis taisīt. Lai gan varianti ir bijuši daudzi, tomēr lielākajai daļai riebjas taisīt tieši šos sešus tetovējumus:

Kaķveidīgais ar kroni galvā

Komentāri 17

0/2000

Raksta bītība - pēc 10 gadiem jebkurš tetovējums tiks nolikts kā pretīgs un izgājis no modes. Bērni, netaisiet tetovējumus!   

 69  5 atbildēt

ORĢINĀLS vēlies būt ?   

Vainu netaisi tatu vispār , vai tetovejies ka japaņu mafiozi !   

 17  0 atbildēt

Man jau šodien skatīties pat apnika.

 11  0 atbildēt

Visu cieņu tetovētajiem.Un ieteikumam būt oriģināliem izveloties tetovējumus.Tomēr ķermenis un uz kura tetovējumus liks pieder klientam.Un katrs pats labāk zinās ko grib nest uz sava ķermeņa.Un kāpēc viņš to grib. Jo tetovējumus parasti liek ne vien tādēļ ka smuki un forši,bet arī ar kādu sev dziļāku domu.

 6  0 atbildēt

Vēl viena klasika, kas besij - tetovejums uz muguras virs dirsas

 4  0 atbildēt

neesmu vēl taisījis tetovējumu.iemesls vienkāršs- nezinu, vai man arī rīt patiks tas, ko būšu uztetovējis

 2  0 atbildēt

Noteikti tie spoki kas lasa šo rakstu ar kādu no pieminētajiem tetovējumiem nesit sajūsmā plaukstiņas   

 1  0 atbildēt

Visi redzēti tetovējumi  

 1  0 atbildēt

Mēs ar brāli gribam uztaisīt harijs poters tetovējumu.

 1  0 atbildēt

nu man ir tāds par kuru visi tetovētāji prasīja kāpēc tieši šāds jo taisīju pie pieredzējuša cilvēka salonā ar 20 gadus pieredzi un teica ka tāds ir pirmais nu ja kas tad man ir uz kreisās rokas no elkoņa līdz plecam kapucē nāve ar iskapti un fonā liesmas vēl līdz zodam cilvēki skatās tāds nu nebūs gan tomēr kuram katram 

 4  4 atbildēt

Kad aizgāju uz tetovēšanas salonu pirmoreiz es aptuveni zināju ko vēlos. Pēc konsultacijas novienojāmies ar tetovētāju, viņa man iedeva savu epastu un es viņai nosūtīju atsauču materiālu. Tikai mēnesi vēlāk mēs nokļuvām līdz skicei tam tetovējumam kurš man ir šobrīd. Nevienu minūti nedz dienu neesmu nožēlojis savu tintes pleķi, patiesībā strādāju pie atsauču materiāla nākošajam lielajam darbam. Tai pašā laikā, jā, esmu atskatījies uz bezgalības zīmēm, sapņu ķērājiem ar spalvām un ko tik vēl ne, lauvām un tīģeriem, vārdiem un uzvārdiem, tribaliem, enkuriem, stilizētiem putniem, citātiem no disneja filmām etc etc etc. Pirmo reizi to mežu ap roku redzēju pirms kādiem trim, četriem gadiem. Tagad viņi ir tik izplatīti ka ja aiziešu piektdien pa bāriem paložņāt vismaz divus redzēšu droši.

 0  0 atbildēt
Dveinam NAV tribals. Nejauciet divas dažādas lietas.
 1  2 atbildēt