17

 327  1

Mēs bieži vien guļam ar telefoniem, lai vērotu sava miega kvalitāti, vai izmantojam to, kā modinātaju, bet tā nav pati labākā izvēle, jo mobilais telefons var būt kaitīgs.

Komentāri 17

0/2000

1. " Vislabāk būtu to izslēgt vai turēt citā istabā. " Bet telefons parasti arī ir modinātājs ...   

3. " Tādos gadījumos būtu labāk izmantot parasto telefonu ... "   Man liekas, ka gandrīz nevienam mājās nemaz nav palikuši parastie telefoni   

Atzīsties, no kura gadsimta izrāvi šo informāciju?   

 8  0 atbildēt

kas tie par dauniem,kas so visu izpetijusi,kkads murgs

 4  0 atbildēt

Protams, ka var ietekmēt smadzeņu darbību. Ja visi bakstās tikai pa telefoniem, tad smadzenes lēnām atmirst nevis attīstās.    Nu man piemēram, uz nakti visas skaņas ir izslēgtas, tā ka manu miega ciklu neizjauks. Un man ir aplikācija, kas izslēdz zilo gaismu. Un vēl dzirdēju, ka telefonam lādējoties no tā nāk radiācija. Nav jau protams baigi labi tie telefoni, bet ir tāda vecuma grupa, kur tiem pat skābekli nevajag, ka tik aifons rokā.   

 3  0 atbildēt

Tāpēc metam mieru zinātnei…jo vairāk tā attīstās, jo trakāk paliek…

Cilvēks taču adaptēsies ko jūs

 2  0 atbildēt

  📱❌  

 2  1 atbildēt

Ja tā padomā, tad dzīvot vispār ir kaitīgi.

 1  0 atbildēt

Es izmantoju funkciju acu komforts. Tad tik traki nebojājās acis

 3  3 atbildēt

Stulbie mudaki, telefons izstaro nejonizējošo starojumu, max kas var notikt ir audu uzsilšana. Tie kas kaut cik ir uz tu ar fiziku, sapratīs kas no šī ir izdomājums. Labi vēl ka 5g nepieminēja, tik daudz plānpratiņu ar saviem "ekspertu" viedokļiem, pat nezina ar ko atšķiras lte no 5g standartiem.

 3  3 atbildēt

👌

 0  0 atbildēt