5 kļūdas, kuras mēs pieļaujam, kad lietojam viedtālruņus17
Mēs bieži vien guļam ar telefoniem, lai vērotu sava miega kvalitāti, vai izmantojam to, kā modinātaju, bet tā nav pati labākā izvēle, jo mobilais telefons var būt kaitīgs.

Guļam ar tiem
Lai arī cik moderna ierīce tā nebūt, tas ir un paliks elektromagnētiskais uztvērējs un raidītājs. Tas nav pierādīts, bet pētnieki uzskata, ka tas var ietekmēt smadzeņu darbību. Ienākošie paziņojumi var jūs pamodināt, kas nav īpaši labi, jo pārtrauc jūsu miega ciklu. Vislabāk būtu to izslēgt vai turēt citā istabā.

Pārāk ilga zilās gaismas iedarbība
Ekrānu radītā zilā gaisma tiešā veidā iedarbojas uz miega hormonu melatonīnu, kas regulē mūsu miega ciklus. Tāpat zilā gaisma izraisa galvassāpes un bojā redzi. Ja jums ir brilles, tad izmantojiet lēcas ar speciālu klājumu, kas filtrē zilo gaismo, bet tāpat ierīcē būtu ieteicams ieslēgt zilās gaismas filtru.

Izmantošana vājā zonā
Ja mobilā telefona zona ir vāja, tas nozīmē, ka telefons raidīs spēcīgāku signālu. Tādos gadījumos būtu labāk izmantot parasto telefonu vai arī turēt telefonu pagabalu.

Tiešs kontakts ar ādu
Ir vairāki pētījumi, kas saista mobilos telefonus ar vēža rašanos. Telefonu lietojot, tas uzkarst un āda viegli absorbē šo siltumu. Īsti nav pierādījumu par radiofrekvenču kaitīgumu, bet jo tālāk no ķermeņa, jo labāk. Varbūt tā vietā, lai turētu telefonu rokā, var lietot austiņas un turēt telefonu somā, nevis kabatā?

Skatīšanās uz ekrānu nepareizā pozā
Mobilā telefona lietošana var izraisīt tenosinovītu. Cits stāvoklis ir pazīstams kā "teksta kakls" - tu neapzināti noliec galvu, lai labāk redzētu ekrānu, un tādējādi radi papildus slodzi uz sprandu. Ar laiku šāda slodze var pārsniegt galvas svaru piecas reizes. Tas savukārt izraisa galvassāpes un rada stājas deformēšanos.