1

 70  0

Sveiki dārgie spocēni!

Šodien vēlos padalīties ar pieciem videoklipiem, kuros redzama neparastu mājdzīvnieku saimnieku ikdiena.

Videoklipos ir redzamas ainas no pumas, jenota, šimpanzes, lāču un aligatora mājas dzīves.

Video redzama pumas Messī mīļošanās sava saimnieka gultā un dzirdama tās murrāšana. Lielais kaķēns liekas ļoti jauks un omulīgs, bet kas diez notiek tajās dienās, kad runcim nav tik labs garastāvoklis...

Šī video galvenais varonis ir mans “spirit animal” – jenots. Videoklipa galvenā varoņa vārds ir Tito un tajā viņa saimnieks parāda un izstāsta par sava jenota ikdienu. Tito ikdiena ir īpaša ar to, ka viņam ir iespēja spēlēties ar seskiem.

Video blogeris, džungļu lietusmežu aktīvists un dzīvniekmīlis, kurš sevi dēvē par “īsto Tarzānu” vannojoties ar šimpanzi stāsta interesantus faktus saistībā ar šimpanžu peldināšanu. Video kopumā rada iespaidu, ka seriāla “Mūsu Čārlijs” būtu emigrējis uz ASV un atradis sev bratuku.

Ģimene vecumdienās uzņēmusies rūpes par diviem Kodiakas lāčiem, kuri skaitās vieni no lielākajiem pasaulē. Kā jau pieauguši cilvēki, viņi ļoti labi apzinās, ka pietiek ar vienu neveiklu kustību, lai lācis nogalinātu cilvēku. Tomēr, tas nav iemesls, lai baidītos. Tieši pretēji, lāči ir kļuvuši par līdzvērtīgiem ģimenes locekļiem, kuriem iespējams just līdzi kā pašu bērniem.

Aligatores  mammīte stāsta par sava mīluļa lutināšanas paradumiem un atklāj kādus miesas bojājumus mazais dzīvnieciņš viņas vecumā spēj nodarīt, ja tikai “Liligātore” to vēlētos vai pavēlētu instinkti. Tāpēc, nav jābrīnās, ka apkārtējie neizjūt vēlmi atrasties tuvumā reptilim un nekaunas izteikt nosodījumu par to, ka mājās tiek turēts nepieradināms dzīvnieks. Arī šajā gadījumā saimniece un viņas ģimene uztver dzīvnieku kā savu bērnu.

Komentāri 1

0/2000

Cilvekam gribas ekzotiku,bet parasti neviens nepainteresejas kada ir statistika.Ir ljoti daudz nelaimes gsdijumu. Tas pats aligators paaugsies un saimniecei naksies izdomat ,kur to likt.Palaist purva nebus risinajums ,jo reptilis ir pieradis ,ka cilveks to baro ,tapec mekles apdzivotas vietas.Un tads jau no cilvekiem nebaidisies ...

 3  0 atbildēt