18

 309  0

Attieksme ir atbilde, pieeja, nostāja jeb domāšanas veids.

Izvēle atvieglojas, zinot opcijas.

Pievienotie video

Komentāri 18

0/2000

Manuprāt, ja starp cilvēkiem ir prieks un sapratne, tad, kaut ko darot, var vairāk panākt.

Kritizēt ir viegli, bet darīt ir grūti. Ja cilvēks kaut ko neprot, tad jāizskaidro, nevis jāsaka, ka viņš vai viņa neko nejēdz.

 6  0 atbildēt
Nice
 5  0 atbildēt

Jo es esmu Tu, un Tu esi Es! 

 5  0 atbildēt

Viela pārdomām.

 4  0 atbildēt

Dažām es piekrītu pilnībā. Dažān ne tik ļoti. Piemēram, sliktā ignorēšana.. kad sliktā cilvēka meli vai pat darbi reāli iespaidos Tavu ģimeni, tad tikai reāls pajoliņš var palikt neko, pilnģi neko nedarot un nenosodot. ne tā? Bet tā būtu galējība. Ja esi tikai persona, kas nav iesaistīta, tad ignorēšana darbojas. Par greizsirdīgajiem - es pazīstu tādus cilvēkus, kuros ir abas - greizsirdība uz citu laimi un tad uzreiz arī noniecināšana. Domāju, ka tas rodas no kompleksiem. Šis cilvēks otram blakām jūtas tik mazs, ka vēlas otram noņemt gabalu, lai pats varētu pastiepties. Diemžēl beigās tā arī notiek, ka zaudētājs paliek pats greizsirdīgais, jo draudzība beidzās un viss labais līdz ar to. Cilvēks paliek viens, bet arī bez labā. No vienas puses beidzot laimīgs, ka blakām nav kāds pārāks, bet no otras puses vēl sliktāks un mazāks.

 4  0 atbildēt
Raksts dziļš un patiess! 👍+++ Attiecībā uz ļauna darītājiem - ja nepieciešams rīkoties kādu aizstāvot, tad ir iespēja sadot pa muti bez ienaida, pat ar iekšējas mīlestības izjūtu, jo greiza rīcība ir pelnījusi pārmācību! Ir šādi gadījumi kad dažu cilvēku var ietekmēt tikai fiziskajā līmenī, jo vārdus viņš neuztver! P.S. Sensenos laikos mūsu senčiem bija šīs zināšanas un ne tikai! Tā rīkoties bija pašsaprotami un dabiski-ja kāds iekšēji nenobriedis cilvēks bija iepalicis kaprīza bērna līmenī un mēģināja ko iegūt sev ar varu kaitējot citiem. 😌 Un vēl: man liels prieks vērojot apziņas atmodu cilvēkos, tāpat zaudēto zināšanu atgriešanos apritē un to izplatību. Tātadējādi kurš vēlas-mācās, kurš zin-skaidro citiem. Ja šādu cilvēku skaits turpmāk pieaugs, tad cilvēce pastāvēs un turpināsies lai vai kādas briesmas tai nedraudētu! Tā izdzīvos zināšanas izplatīdama no paaudzes paaudzē un mūsu esībai tomēr būs kur atgriezties lai gūtu kārtējo dīves pieredzes devu! 😃😃😃💜
 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

      +

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
 1  0 atbildēt

Namaste  

 1  0 atbildēt