Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
100

Pavasaris ir gadalaiks, kurā mostās ne tikai daba, atgriežas putni no siltajām zemēm, bet visbiežāk arī mostās vēlme tikt pie otrās pusītes. Reizēm paši zinām, ko un kā iekarot, bet dažreiz esam pilnīgi bez jebkādas idejas. Izlasi šo rakstu un iegūsi 36 padomus, kā iekarot sievietes sirdi. Pirms lasi atceries - katra sieviete ir individuāla, līdz ar to šiem padomiem nav 100% garantija, ka palīdzēs, taču var noderēt.

1 Atver ausisMeitenēm patīk... Autors: Latvian Revenger 36 padomi, kā iekarot sievietes sirdi
Attēls no: pixabay.com
1.

1. Atver ausis

Meitenēm patīk puiši, kas gatavi klausīties viņu problēmas, tāpēc parādi, ka esi gatavs uzklausīt.

2. Izsaki komplimentus

Kuram gan nepatīk dzirdēt ko jauku? Izsaki savai iecerētajai pieklājīgus un ieteicams oriģinālus komplimentus. Tikai pacenties nepāršaut pār strīpu - nesaki komplimentu pēc komplimenta, jo tad var sanakt, ka tas dod pretēju efektu. Esi tu pats un pasaki, ko jauku, kad ir par ko pateikt ko jauku - nekļūsti par pielīdēju.

3. Atbalsti viņu

Iedomājies, ka tu esi viņas "karsējs". Tev jāparāda, ka tu viņu atbalsti grūtos brīžos, jāiedrošina nebaidīties un jāparāda, ka vienmēr, kad vajadzēs būsi blakus. Tajā pat laikā parādi, ka vari dot viņai brīvību, ja viņa to vēlās.

4. Nebaidies būt bruņinieks

Lai, kā tiktu runāts par to, ka bruņinieku laiki pagājuši un romantika ir mirusi - lielākā daļa sieviešu, joprojām, ja ne vienmēr, tad kaut brīžiem vēlās, lai pret viņām izturās, kā pret princesēm, turklāt, pieklājība, izpalīdzēšana ir normāla ikdienas uzvedība ne tikai flirts.

5. Sniedz viņai visu savu uzmanību

Tev patīk meitene A? Tad brīdī, kad esi ar viņu malā telefonu, malā datoru un visu uzmanību viņai. Un nekādā gadījumā viņas klātbūtnē neblenz uz citām meitenēm un vakarus nepavadi, meklējot "rezerves plānu".

6. Pastāsti viņai cik ļoti izbaudi laiku, ko pavadi ar viņu

Kā to izdarīt? Pasaki sejā. Vai uzraksti to sms vai vatsapā. Vai ja esat soc. tīklu cilveki, novelti, kādu foto ar tekstiņu par viņu. Galvenais - pasaki to, ka izbaudi to laiku, ko esat pavadījuši, lai viņa saprot, ka tu ar viņu jūties labi.

7 KopnbspjūtasParādi ka tev... Autors: Latvian Revenger 36 padomi, kā iekarot sievietes sirdi
Attēls no: pixabay.com
2.

7. Kop jūtas

Parādi, ka tev viņa kaut ko nozīmē, sākot ar sīkumiem - nopērc puķes vai šokolādi, uztaisi mazus pārsteigumus. Negaidi jubilejas vai citus svetkus, lai parādītu jūtas.

8. Sakopies

Lielākā daļa sieviešu negrib tikties ar bomzi vai tiko no džungļiem izlīdušu veci - sakop sevi un savu telpu. Ja ejat uz randiņu esi tīrs. Ja aicini viņu pie sevis - neatstāj zeķes un pagājušā mēneša netīrās apenes visos stūros.

9. Mūzika ir atslēga uz sirdi

Ja tu proti dziedāt - tas ir lielisks bonuss. Iemācies un nodziedi viņai, viņas mīļāko dziesmu. Tas parādīs gan to, ka tu proti kaut ko vairāk kā tikai runāt, gan to, ka ieklausies viņā, jo atceries, kas viņai patīk. Ja neproti dziedāt - tev noteikti ir arī citi talanti ar kuriem parādīt, ka viņa tev interesē.

10. Jociņi

Lai cik meitene vai sieviete nebūtu nopietna, labs humors ir JĀ. Ar labu humoru tu vari uzmundrināt viņu un tu vari parādīt, ka esi labsirdīgs vai vienkārši smieklīgs. Galvenais, izvēlies pareizo brīdi un saproti, kāda tipa joki viņai patīk labāk.

11. Saglabā vēsu galvu

Gan dzīvē, gan mīlā ir jāprot saglabāt vēsu galvu. Parādi iecerētajai, ka proti grūtos brīžos visu atrisināt mierīgi un bez stresa. Parādi, ka sīkumi tevi nepadara par nervu kamolu.

12. Satuvinies ar viņas ģimeni un draugiem

Ja tev ir vēlmes, veidot ko nopietnu, agri vai vēlu ar draugiem un ģimeni būs jāiepazīstās. Tad nevelc garumā un dari to laicīgi, cenšoties izveidot labu kontaktu.

13 Esi pozitīvsScarono... Autors: Latvian Revenger 36 padomi, kā iekarot sievietes sirdi
Attēls no: pixabay.com
3.

13. Esi pozitīvs

Šo vislabak raksturo senais teiciens, kuru derētu attiecināt uz visu dzīvi ne tikai cīņu par meitenes sirdi:"Ja tev nekā laba ko teikt, nesaki neko." Bet ja nu, tomēr, jāsak - nekļūsti par negativitātes iemiesojumu un pasaki slikto, tā, lai tas neizklausās tik slikti.

14. Soli pa solim

Nesasteidz. Neliec meitenei pēc dienas domāt, ka viņa jau ir visa tava dzīve. Liec arī viņai izpelnīties tavu uzmanību - ja viņa necentīsies, varbūt arī tev nav jācenšās.

15. Bez steigas

Turpinot par nesteigšanos - dzīve ir īsa bet nemēģini visu izdarīt uzreiz. Veidojot attiecības, ievēro to, ka reizēm vajag piebremzēt. Salīdzini to ar balli - pirmā deja vienmēr ir lēnais gabals.

16. Izvēlies pareizo brīdi

Es punktuāls. Ja tu gribi, lai viņa redz, ka tu esi atbildīgs, ja jums ir svarīgs laiks, neuzdrīksties kavēt. Ja arī kādreiz nokavē, pieklājīgi atvainojies un centies, lai  tas nav regulāri. Ja kavēsi darbu tevi atlaidīs, ja regulāri kavēsi randiņus un citas kopīgas nodarbes - tevi pametīs.

17. Ģimene ir VIP

Kad iepazīstini viņu ar savu ģimeni, izturies labi ne tikai pret viņu, bet arī pret savu ģimeni. Tā tu viņai parādi, kāda attieksme viņu sagaida nākotnē.

18. Pārsteigumi ir brīnišķīgi

Mazi pārsteigumi, parāda, ka cilvēks novērtē. Aizsūti viņai sms, kamēr esi darbā vai atstāj mazu vēstulīti somiņā, kamēr tiekaties. Caur sīkumiem parādi, ka novērtē viņu un viņa novērtēs tevi.

19 Esi rūpīgsViņa ir... Autors: Latvian Revenger 36 padomi, kā iekarot sievietes sirdi
Attēls no: pixabay.com
4.

19. Esi rūpīgs

Viņa ir apslimusi? Esi tas, kas aizbrauc pēc zālēm vai uztaisa karstu tēju. Esi tas, kas piedāvā segu vai mutautiņu. Palīdzi viņai justies labāk un pēc izveseļošanās viņa to novērtēs.

20.  Higiēna

Kā jau teicu - jābūt sakoptam. Tiekoties ar viņu iztīri zobus, nomazgājies noskujies vai sakop sejas apmatojumu, sasmaržojies, nogriez nagus utt.

21. Runā

Lai iepatiktos, jāprot ne tikai klausīties, bet arī runāt. Tas nekas, ja viņas klātbūtne liek tev kautrēties - runā, runā un vēlreiz runā. Ja klusēsi, viņa neuzinās, kas tu esi patiesībā.

22. Izvairies no kašķiem

Reizēm sievietes uz komplimentiem atbild ar riebīgām frāzēm. Ja tā padomā - skaistai sieviete to komplimentu ir tik daudz, ka kaut kā jātiek vaļā no uzmācīgiem pielūdzējiem. Uz viņas riebīgo frāzi atbildi ar ko jauku nevis riebīgu. Parādi, ka neesi 99 no 100. Parādi, ka esi 1 no 100.

23. Iepazīsties ar viņas draudzenēm

Daudzu meiteņu un sieviešu draudzenes ir aizsargvairogs. Ja tu vēlies ar viņu iepazīties, tev nāksies tikt galā arī ar draudzenēm. Parādi viņam, ka esi jauks, pieklājīgs, iejūtīgs (vai pilnīgi pretējs, ja centies iekarot slikto puišu cienītāju). Sliktākajā gadījumā, novērs viņu uzmanību ar kādu smukulīti, kamēr pats iepazīsties ar iecerēto.

24. Lai viss izdotos abiem ir "jāspēlē"

Lai izdotos attiecības vai kaut vie iepazīšanās nepietiks ar tavu centību. Tev jāpanāk arī tas, ka viņa "spēlē šo spēli" - izrāda interesi, pavada ar tevi laiku. Tas ir grūti, bet ja izdosies - nenožēlosi.

25 Izveido ideālas... Autors: Latvian Revenger 36 padomi, kā iekarot sievietes sirdi
Attēls no: pixabay.com
5.

25. Izveido ideālas sms

Šeit runa nav tikai par gramatiku. Saproti, kas viņu interesē, saproti, kāda tipa komunikācija viņai patīk un tieši tādu arī izmanto. Paliec jūsu pirmās sarakstes zem mikroskopa, lai ar katru nākamo, tava rakstība būtu tieši tāda, kā viņa visvairāk vēlās.

26. Nepaliec atbildi parādā

Turpinot par sarakstēm - ja vien tevi kaut kas tiešām nopietns neliedz atbildēt(piemēram, darba laikā aizliegts lietot telefonu) centies atbildēt pēc iespējas ātrāk viņas rakstītajam stilam un atbilstoša garuma ziņām. Ja viņa tev raksta "romānu" Dieva dēļ, neatbildi ar "Ok", "Sk" vai "Labi".

27. Romantika, romantika

Romantika nav mirusi un nemirs. Parādi viņai to, ka arī tu esi romantiķis. Ja vien viņa nav tiešām izteikta romantikas nīdēja, romantisks randiņš būs pašā laikā.

28. Pēctecība

Negaidi, ka viņa pilnībā atvērsies un jutīsies pilnīgi komfortabli ar tevi pēc pirmā randiņa. Centies randiņa beigās sarunāt nākamo - parādi, ka izbaudīji laiku un vēlies to atkārtot.

29. Esi labs mīlnieks

Neatkarīgi no tā vai runājam par skūpstiem un glāstiem vai ko krietni intīmāku - izdari viņas dēļ maksimumu. Neaizmiedz uzreiz "pēc padarīta darbiņa". Papūlies - galu galā šajā jomā abi iegūst ja tiek pieliktas pūles.

30. Esi pacietīgs un nesteidzies ar "kas mēs esam?" jautājumiem.

Nesteidzies un neprasi par precībām un bērniem pēc nedēļas. Izturies maigi un jauki, bet nesteidzīgi. Ļauj viņai pirmajai pajautāt, par jūsu attiecību statusu un nostiprini šo statusu ar savu piekrišanu.

31 Paciet viņas... Autors: Latvian Revenger 36 padomi, kā iekarot sievietes sirdi
Attēls no: pixabay.com
6.

31. Paciet viņas trūkumus

Jebkuram ir trūkumi. Arī tavai sapņu sievietei. Paciet tos.

32. Pasaki, ka mīli viņu/viņa tev patīk

Atkarība no jūsu attiecību stāvokļa, viņa gaidīs kaut ko līdzīgu šiem vārdiem. Ja par patikšanu pateikt ir viegli, tad M vārds čaļus biedē, jo tas dod iespēju meitenei atraidīt. Riskē un nebaidies.

33. Uzņemies kontroli

Tas nenozīmē meitenes ielikšanu būrītī un kontrolēt katru viņas soli. Vienkārši parādi to, ka tu vari atrisināt jebkuru nebūšanu un, ka viņa var atļauties būt "vājais dzimums un skaistais dzimums," esot kopā ar tevi.

34. Esi mistisks

Nē, neesi kā Betmens vai Zirnekļcilvēks, kas vienmēr nepiemērotākajā brīdī aizskrien no sievietes, jo jāglābj pasaulei, viņai pasakot stulbu atrunu. Vienkārši, ne vienmēr atbildi tieši. Liec viņai padomāt un pasapņot, pajautāt tev vairāk.

35. Parādi, ka tev ir arī citas intereses

Tev ir jāsāk un jābeidz sarunas. Parādi viņai, ka viņa nav visa tava pasaule, bet tā, lai viņa nezaudē sajūtu, ka tev nozīmē daudz. Parādi, ka tev ir ģimene un hobiji - tas noderēs nākotnē, lai neveidojās situācija, ka "rozā briļļu" laikā visu vienmēr darījāt kopā un pēc tā, pēkšņi izrādās, ka vēlies šad un tad kaut ko darīt arī viens.

36. Radi atkarību

Liec meitenei kļūt atkarīgai no sevis. Labā nozīmē, protams. Liec viņai vēlēties tevi satikt atkal un atkal.

 

0
100
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Krīze avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  Krīze 12.04.19 09:30  
7
0
Tā arī neatradu ko sieviete dos pretī!? Ja vienīgā vērtība ir vagīna kā vairums mūsdienu jaunietēm tad nav vērts, ielas meita sanāk lētāk.
xd avatars
Medaļa FledermausisMedaļa ApokalipseMedaļa Fledermausis
  xd 12.04.19 00:12
3
0

Nauda 

MaxPro avatars
Medaļa DoktorsMedaļa ZebraMedaļa Darts Veiders
  MaxPro 16.04.19 17:33
2
0

Ja gribi mūžīgi atrasties ''frendzonā'', tad šie padomi ir domāti tieši tev. 

Anonīms
Anonīms 12.04.19 08:29
2
0

Ir dzirdets par dzimumu lidztiesibu? Sirds iekaroshana ir stipri diskriminejoss pasakums, attiecibam ir jabut abpuseejam.

Anonīms
SHEMALE LOVER 12.04.19 10:58  
2
1
atbildot uz Krīze komentāru " Tā arī neatradu ko sieviete dos pretī!?... "Iesaku tev sulīgo vagīnu nomainīt pret saldo cukurgailīti!
Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 12.04.19 03:00
1
0

12. Satuvinies ar viņas ģimeni un draugiem

Ar ģimeni, aha, espešal ja viņai sencis ir rasistiski noskaņots

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 20.04.19 14:06  
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Cik sapratu, tad šoreiz melnās draudzenes fāt... "Nu jā, bet es viņu neesmu saticis, to tēvu, un, ceru arī nesatikt.
Anonīms
Anonīms 20.04.19 11:48
0
0

atbildot uz Vinnīts komentāru " 12. Satuvinies ar viņas ģimeni un draug... "

Cik sapratu, tad šoreiz melnās draudzenes fāterim nepatīk baltais Vinnīts?   

Anonīms
Diga 18.04.19 08:08
0
0

Nu pzd ,značit ,ja grib bābai piesist kanti ,tad tikai viss jāorientē uz viņu-?? Un bābas var peldēt kā nieres taukos >>un nekādas atdeves?? Tas ,neko pretī?Tādā gadījumā tu dabū egocentrisku radījumu.

Es domā (un tā arī daru) ,ka  pirmajās iepazīšanās stundās jāvelk  uz gultu un izmantoju pa pilnu programmu.

 Sarunāt uz fikso drāti ,var pilnīgi ar visām..

Anonīms
Resnais neglītenis 12.04.19 12:33
0
0

Ja esi tāds kā es - neviens no šiem variantiem nestrādā.