Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
64

Daudzi cilvēki ir izmēģinājuši DNS testus mājas apstākļos, lai uzzinātu kaut ko vairāk par saviem priekštečiem. Viņi ir vēlējušies uzzināt vai viņu etniskā piederība atšķiras no tās, ko viņi zina, vai kaut kur ir radinieki, par kuriem viņi neko nezina un vai ģenētiski viņiem ir kāda nosliece uz jebkādu veselības stāvokli. Ir bijuši rezultāti, kurus neviens nav paredzējis un bijuši pat tādi, kuri aizveduši pie lielākiem atklājumiem.

Tie nav mani bērniViens no... Autors: StāvNoVakardienas 3 aizraujoši DNS testu rezultāti
1.

Tie nav mani bērni?

Viens no savādajiem DNS rezultātu stāstiem ir par sievieti, kurai ir dvīņi. Viņa veica DNS pārbaudi un uzzināja, ka meitenes nav viņas. Lai gan viņa skaidri zināja, ka bērnus ir iznēsājusi un piedzemdējusi. Tai vajadzēja būt kļūdai. Bet patiesība ir daudz dīvaināka. Viņas meitām bija viņas māsas DNS. Neiespējamāk kā fakts, ka sievietei nav māsas! Bet izrādījās, ka viņa savu dvīņu māsu bija ''absorbējusi'' atrodoties mātes miesās, tādēļ viņas dvīņumāsas DNS uzrādījās testos.

Jauna identitāteArī Kristas... Autors: StāvNoVakardienas 3 aizraujoši DNS testu rezultāti
2.

Jauna identitāte.

Arī Kristas Braienas stāsts ir ļoti interesants. Viņa uzauga, uzskatot, ka ir Spāņu izcelsmes. Viņas tēvs izdarīja pašnāvību, kad viņa vēl bija mazulis, tādēļ viņai nebija nekādu ideju par savām saknēm no tēva puses. Viņa nolēma veikt pārbaudi par savu izcelšanos, lai uzzinātu ko vairāk par sevi. Un uzzināja viņa vairāk kā bija cerējusi. Uzzināja ne tikai to, ka tēvs nav miris, bet arī to, ka pati nav Spāņu izcelsmes. Viņas tēvs bija afroamerikānis un māti pazina tikai īsu brīdi. Kristai nācās pārvērtēt visu, ko par sevi zināja, bet teica, ka satikt savu jauno ģimeni bija tā vērts.

Asinis un ūdensKad mēs... Autors: StāvNoVakardienas 3 aizraujoši DNS testu rezultāti
3.

Asinis un ūdens.

Kad mēs iedomājamies par atšķirību starp ģimeni un draugiem, prātā nāk teiciens ''asinis ir biezākas par ūdeni''. Ģimene ir ģimene un nav svarīgi, cik daudz jūs strīdaties vai cenšaties izvairīties. Bet arī draudzība mēdz būt ļoti nozīmīga. Ir miljoniem cilvēku, kuriem ir draugi visa mūža garumā un kuri tiem ir kā ģimene. Valteram Makfarleinam(Walter Macfarlane) un Alanam Robinsonam(Alan Robinson) šī realitāte izrādījās faktiski iesakņojusies. Viņi atsevišķi veica DNS testus un atbilde bija, ka katram no viņiem ir pusbrālis. Kad viņi sazinājās, viņiem bija grūti noticēt, ka cilvēks, kurš tik ilgi bijis blakus, patiesībā bijis brālis. Viņi šo informāciju uzzināja, kad tiem jau bija pāri 70, pēc vairāk kā 60 gadu draudzības. Un patiesība ir tāda, ka viņiem šī informācija kalpoja tikai kā papildus pierādījums tam, ko viņi jau zināja - viņi bija ģimene, pat ja viņu DNS nekad nebūtu sakritis.

0
64
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anarquie_13 avatars
Medaļa RIPMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Mr. Neveiksme
  Anarquie_13 08.11.19 23:36  
2
0
Baigi interesanti, varēja būt vairāk faktiņu 👍🏻👍🏻👍🏻