15

 339  0

It kā vienkārši, bet dažreiz aizmirstas. Padalies ar draugiem.

Komentāri 15

0/2000

par iekāpšānu un izkāpšanu. Šito vaidzētu ieksaidrot omītēm, jo šis nenormāli besī, ka tu gribi izkāpt no transporta, bet tieši pretī durvīm stāv õme pārkrāvusies ar parpalām. Atliek vien kāpt uz galvas vai bortēt. 

Kā arī der atcerēties, ja tu stāvi pieturā un ierodas transports ar kuru tu nebrauksi, tad lūdzu paej malā un ļauj cilvēkiem brīvi iekāpt/izkāpt. Man tieši nesen bīja gadījums. Ar meitu kāpu autobusā un kautkāds jaunietis stāvēja priekšā un viņu apiet nevarēja, Nogaidīju līdz pēdējam ar domu, ka viņš tomēr pavāksies malā, bet takā viņš bīja zābaks un man bījā jāiekāpj, nācās ar meitu pie rokas iebortēt to studentiņu kurš stāv visiem pa vidu un nekustās.

P.S Lielveikalos un vietās kur ir lielāka cilvēku kustība. Lūdzu ejot kautkur piemēram pa tirdzniecības telpām lūdzu neapstājietis pa vidu, tas tā kaitina ka iet kautkāds bariņš pa priekšu un izlemj stulbi apstāties un bilsināties apkaŗ, riktīgi tas traucē un rodas cilvēku sastrēgumi dēļ šitādiem ambāļiem, ja gribi apstāties tad apstājies maliņā lai citiem netraucētu.

P.S.S Ja jums patīk kādu pleciņu iedot, ejiet uz centrāltirgu tur riktīgi var pagrūstīties. 

 18  0 atbildēt
Kā vispār cilvēki dzīvo bez šitajiem "vērtigajiem" padomiem.!?
 15  0 atbildēt

Ja dzīvē viss būtu tik vienkārši....  

 15  0 atbildēt

Arī ejot iekšā telpās, sākuma izlaid tos kas dodās ārā> Tā ir ne vien pieklājības norma, bet arī drošibas prasība, jo iespējams ka cilvēkam ir palicis slikti, vai telpā radusies bīstama situācija.

 13  0 atbildēt
pašsaprotami
 10  0 atbildēt

28. ja esi veca un krunkaina vecene nebāz savu degunu kaimiņu darīšanās, ja vien negribi lai to iever durvīs !

 9  0 atbildēt

29. nepirdiet liftā ar kuru jums vēl kādu laiciņu jābrauc, tas attiecas arī uz duškabīnēm, īpaši uz pohmeļa nepirdiet, tas var kaitēt jūsu veselībai !

 8  0 atbildēt

25. it sevišķi tiem, kuri ieurbušies savos telefonos.

 5  0 atbildēt

eh, nu kā lai dzīvo...

 5  0 atbildēt
Visu dzīves prieku atņēma
 3  0 atbildēt

Es izmantoju austiņas vienmēr un visur, un man ļoti nepatīk, ja man apkārt esošie cilvēki nedara tāpat.

 0  0 atbildēt
👍
 0  0 atbildēt

  

 1  8 atbildēt