58

 556  1

Ja atceramies PSRS, tad tur bija aizliegtas lietas, kas šobrīd šķiet pašsaprotamas. Ideoloģiski viena no (ja ne vistuvākā) valsts PSRS mūsdienās ir Ziemeļkoreja. Šajā rakstā iepazīstināšu tevi ar 25 lietām, kas mums sastāda ikdienu, bet Ziemeļkorejā ir aizliegtas ar likumu.

Ņemot vērā, ka tas ir rietumos veikts apkopojums, 100% kredibilitāti tam nepiešķirtu, jo propaganda pastāv visur, taču, zinot briesmu stāstus par to, kas notiek Ziemeļkorejā, reizēm šķiet pat ļoti ticami. Domāju, ka ir interesanti ar to iepazīties.

Komentāri 58

0/2000
Kāda tev starpība, kā es rakstu? Saka cilvēks, kurš atbild uz manu komentāru ar bullshit'u par Padomju Savienību, lai gan es pat nepieminēju Padomju Savienību savā komentārā. Varbūt paskaidrosi, kādā sakarā tu to vispār rakstīji? Cuz it makes no sense.
 0  1 atbildēt

Omg, this is what I was talking about. Tev nav nekādu zināšanu par Ziemeļkorejas situāciju, tu neizproti šīs valsts vēsturi un sistēmu, tu izplati ''komunisms ir ļauns'' propagandu, jo tu esi iemācīts baidīties no komunisma, etc. Neviens no taviem pieņēmumiem nav balstīts uz faktiem, viss, uz ko tu balsties ir ''Padomju Savienība bija ļauna''.

Yeah, tu vari saukt mani kā gribi, idgaf, at the end of the day, vismaz es savu viedokli balstu uz faktiem, bet tu tikai pārpublicē vairākas dekādes vecu propagandu. Tu pat neatbildēji uz manu komentāru, jo tu saproti, ka tev nav reālu faktu. Tiklīdz kādam ir vairāk pierādījumu nekā tev, tu beidz ''diskusiju'' (šī pat nav diskusija, ar tevi nevar neko diskutēt, jo tev pat nav nekādu faktu, tikai pieņēmumi). Tu probably ticēji arī pasakām par masu iznīcināšanas ieročiem Irākā, vai, ka Osama bin Ladens izdarīja vienu no lielākajiem teroraktiem pasaules vēsturē no alas Afganistānā. You're a fucking joke.

 0  1 atbildēt

Kārtējais 50 + gadus vecais vidējais latvietis + delfi/tvnet/spoki/whatever komentētājs, kuram nav nekādu argumentu, tāpēc savs vecums jāizmanto kā arguments. Tas ir tik fucking sad, I can't. Tavs vecums nenozīmē, ka tu visos iespējamajos jautajumos esi gudrāks. Tavs mindset ir lielākā problēma Latvijā, un galvenais iemesls, kāpēc Latvija ir tik regresīva. Mans pirmais komentārs viss ir balstīts faktos, varu tev iedot pietiekami daudz avotu, bet neizskatās, ka tu pats to gribi. Es balstu savus komentārus uz informācijas, kuru esmu ieguvis vairāku gadu laikā izzinot šo tēmu. Trīs gadus atpakaļ es pats būtu piekritis šim rakstam, bet tagad es saprotu, kāds ir šo tekstu patiesais mērķis. 

Tu nevari nevienu apgaismot. Tu vienmēr esi izcēlies ar saviem ignorances pārpildītajiem komentāriem. Lūdzu paliec pie ēdiena recepšu publicēšanas un nemēgini runāt par globālo politiku, jo tev nav ne mazākās jausmas, par ko tu runā. Tas, ka tu delfos vai spokos (whatever) esi izlasījis pāris rakstus, kas pārpublicē imperiālistu propagandu par Ziemeļkoreju, nepadara tevi par ekspertu. 

Btw, rediģēt savus komentārus pēc tam kad es uz tiem esmu atbildējis ir beyond pathetic. Bye.

 0  1 atbildēt

''Visi, kam es nepiekrītu ir KREMĻA TROĻĻI''. Holy shit. Are you fucking serious? Šādi izteicieni nekad neļaus tevi uztvert nopietni, lai gan, es tā domāju par 90 % tavu komentāru, so who cares, am I right? ''turpini vien smelties savus "faktus" savas dzimtās krievzemes samazgu tv kanālos'' - vēl viena pērle. Pirmkārt, Krievija nav mana ''dzimtā zeme'', un otrkārt, tas, ka tu automātiski noraksti visu, ko publicē Krievijas kanāli kā propagandu, bet tev nav nekādas problēmas ar rietumu medijiem, kuri izplata tieši tādu pašu propagandu, pasaka pietiekami daudz par tevi. Un nē, tas, ka es neatbalstu rietumu imperiālismu un neskaitāmos karus, nenozīmē, ka es iegūstu ziņas no Krievijas kanāliem. Tas vienkārši nozīmē, ka es domāju independently, un nekrītu par upuri imperiālistiskajai propagandai, kura ir pamatīgi ietekmējusi tevi. 

Tu nedzīvo Latvijā? That's great. Jo mazāk regresīvi domājošu cilvēku šajā zemē, jo lielāka iespēja, ka mēs jeb kad sasniegsim kaut kādu progresu. Izsaku līdzjūtību Lielbritānijas iedzīvotājiem, ka viņiem jādzīvo vienā valstī ar tādu trash kā tu, tas varētu būt diez gan bargs sods.

 0  2 atbildēt

Tev nevajadzētu smieties par faktu, ka tu esi probably viens no ignorantākajiem cilvēkiem šajā saitā. It's just sad.

 0  2 atbildēt
Pilnīgs fufelis. Daļa no taviem faktiem ir pārspīlēti un pilnīgi nepareizi.
 1  10 atbildēt