27

 532  2

''Viņa seksa laikā sāka raudāt un kliedza, ka mīl mani.''

Komentāri 27

0/2000
Man likās tinder ir tikai seksam
 37  1 atbildēt

Īstenībā jēla aplikācija, jo viss pēc sejas un auguma tiek vērtēts!

 29  0 atbildēt

Visas tas lietas var notikt ari ''parasta'' randina, to Tinder i´ nemaz nevajag

 18  0 atbildēt
Es atceros tos laikus,kad biju arī tinder. Uz randiņu uzaicina čalis, pēc bildes ir ok, bet kad viņu ieraudzīju, es gribēju bēgt, bet nezinu kāpēc es tomēr kaut kā nomocīju divas stundas pastaigājoties, manuprāt viņš savu seju bija fotošopojis, jo tas kas bija dzīvē ( es atvainojos) fuj, ne grama no tā,kas bildē. Un otrreiz atkal uzticoties bildei, es gaidīju izskatīgu, mazliet iedegušu, muskuļoti amerikāni, nodomāju, why not? Bezmaksas pusdienas, bet tā vietā atnāca musulmaņtipa vīrietis 35+ un es vienkārši aizbēgu. Un trešo reizi mani uzaicināja uz randiņu normāls puisis, bet viņš visu laiku stāstīja par savu bijušo un vienā brīdī sāka raudāt un rādīja viņas bildi. Okay, fine, paraudi džeķin, varbūt tev vieglāk paliks, bet man vienalga. Priecājos,ka mana randiņ-ēra ir beigusies
 7  0 atbildēt

Nu gan jūs laižat laikam tāds vecums, ka vairs kavēties nevar.

 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt
Es vēl neesmu Tinderī? Nē!
 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Tai 23. gan pašai vajadzēja padomāt pirms piekrita avantūrām, tur jau pietika sarkanie karodziņi...gan jau puika bija smuks un nevarēja pateikt nē 

Bet nu puika, kas pavairo hlamīdijas ir jākastrē. 

 1  0 atbildēt

  kaada starpiiba,kur iepaziities un saskarties ar visu rakstiito?

 1  0 atbildēt
To visu un vēl visu ko var piedzīvot parastā randiņā. Ne tikai iepazīsties internetā vai izmantojot iepazīšanās aplikācijas. Vai nu kas ir tas Tinder.
 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

      

 1  0 atbildēt
Nesaprotu mūsdienas... Internetā iepazīties??? Tak šitais ir sīkums salīdzinājumā ar to kas varēja notikt. Tak maniaki, izvarotāji, sērij veida slepkavas. Kas notiek???
 2  2 atbildēt
NĒSMU GĀJIS UZ RANDIŅIEM JĀBŪT PAŠAM UZMANĪGAM TĀC ES ARĪ ESMU?
 0  0 atbildēt
Ir forši pasmieties par citu likstām, ja tās neskar tevi😂
 0  0 atbildēt
Tinder vispar ir paredzets tiem, kuri velas tikai sexu! Nevis kkadiem randiniem un hu* sazin vel kam! Ja nevelas sexu, tad na*uj nav ko tinderi list ieksa! Pats nemaz neesmu taja huina!
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Vienreiz kaut kādā citā iepazīšanās lapā iepazinos ar tiešām foršu puisi, viss bija labi, līdz viņš nesāka prasīt, vai gadījumā nepazîstu viņa bijušo (izrādījās ka pazīstu gan) un nepiecēlās kājās (viņš bija par vismaz 20cm īsāks)
 0  0 atbildēt