Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
88

Gan sievietēm, gan vīriešiem ir savi noslēpumi, bet tie ne vienmēr nozīmē kaut ko sliktu vai negatīvu. Dažkārt viens dzimums klusībā pat cer, ka otra dzimuma pārstāvis zina vai sapratīs šos noslēpumus.

Par 18 šādiem sieviešu noslēpumiem vari izlasīt šajā rakstā. Negarantēju, ka tie atbilst visām sievietēm, jo mēs taču visi esam dažādi, taču tie ir visnotaļ interesanti un noderīgi noslēpumi, un vismaz kāds no tiem tiešām noderēs.

nbsp1 Rūpēm pārņemts... Autors: Latvian Revenger 18 sieviešu noslēpumi: viņas vēlas, lai vīrieši to zina
1.

 

1. Rūpēm pārņemts vīrietis ir seksīgs vīrietis

Sievietes novērtē vīrieti, kuram pastāv jūtīgā puse, jo īpaši tad, kad viņas ir noskumušas. Apliec roku ap plecu un padod viņai mutautiņu. Rūpes ir spēcīgs veids, kā veidot kontaktu starp jums.

 

2. Bruņiniecībai joprojām ir vieta dzīvē

Kad runa ir par romantiku vairākumam sieviešu patīk, ja vīrieši ieņem tradicionāli spēcīgo lomu. Jo īpaši tas attiecās uz attiecību sākuma posmu - to laiku, kad mēģinat viens otram iepatikties. Kā raksta psiholoģe Diāna Kiršnere - sieviete ir spējīga pati atvilkt krēslu vai atvērt durvis, bet ja tu redzi viņu vilcināmies, iespējams, viņa gaida, kad tu būsi džentelmenis.

 

3. Ģērbšanās stilam ir nozīme

Stili nāk un iet, bet vīrieša uzmanībai viņa izskatam un stilam būtu jābūt ilgstošai. Tas sievietei ir svarīgi no pirmā randiņa līdz medusmēnesim un vēl tālāk. Kā saka Kiršnere: "Tev ir jāsaprot, kāds stils patīk tavai sievietei. Ja viņai patīk uzvalki - velc uzvalkus. Ja viņai patīk šauri džinsi - velc šaurus džinsus."

Attēls no: pixabay.com
nbsp4 Vīrietis nēsā sarkanu... Autors: Latvian Revenger 18 sieviešu noslēpumi: viņas vēlas, lai vīrieši to zina
2.

 

4. Vīrietis nēsā sarkanu? Viņš dabūs meiteni

Šis noslēpums nāk no psiholoģiskajiem pētījumiem, kas pēta sieviešu zemapziņu. Kāds no pētījumiem atklāj, ka sarkanā krāsa vīriešiem sieviešu acīs liek šķist spēcīgākiem, simpātiskākiem un seksuāli iekārojamākiem. Tikai atceries vienu - sarkans neliek vīrietim izskatīties jaukākam vai pieklājīgākam. Tas jāizdara pašam.

 

5. Neslēp savus trūkumus

Kā norāda Kiršnere nekas tā neaizķer sievietes sirdi kā labs vīrietis, kurš grib kļūt vēl labaks. "Sievietes mīl personīgo izaugsmi, viņas mīl vīrieti, kurš ir apdomīgs un jūtīgs." Sievietēm patīk ja vīrietis pats saprot, kādu savu trūkumu, piemēram, īsu pacietību vai nelāgu omu pēc darba un izrāda reālu iniciatīvu to mainīt.

 

6. Vīrietis nemēģina salabot sievietes dzīvi

Kad kaut kas viņu nomāc, viņa grib tavu ausi nevis padomu. Kiršnere norāda, ka "vīrieši izjūt vajadzību salabot lietas, jo ir orientēti uz risinājumi. Bet sievietei patiesībā tieši uzklausīšana ir brīnišķīga lieta, kas padziļina attiecības."

Attēls no: pixabay.com
nbsp7 Pamāt ar galvu nav... Autors: Latvian Revenger 18 sieviešu noslēpumi: viņas vēlas, lai vīrieši to zina
3.

 

7. Pamāt ar galvu nav pietiekami

Klausīties ir svarīgi, bet sieviete vēlās arī zināt to, ka viņu sadzird. Ar galvas pakratīšanu nepietiks. Kad sieviete iepauzē runu, viņa dod tev iespēju atbildēt ar jūtām, vēlmi iesaistīties un izrādīt sapratni. Ja viņa saka, ka ir bēdīga, jo darbā gāja smagi, viņa grib dzirdēt tevi sakām "Man žēl, ka darbs tev šodien radīja grūtības." Un atceries: turies pretī vēlmei meklēt risinājumus.

 

8. Trešais randiņš nav atslēga uz guļamistabu

3 randiņi pirms akta ir mīts. Sievietes neuzstāda (vismaz vairums) kaut kādu termiņu, kad viņas ielūgs partneri uz guļamistabu. Kāda to vēlēsies uzreiz, kāda vēlēsies krietni vairāk kā trīs randiņus pirms liksies ar tevi gultā. Labs variants ir vismaz 2 mēneši kopš esat uzsākuši attiecības, vēl labāks - iepazīt viņu tik labi, lai saprastu, kad viņa ir gatava šādam solim.

 

9.  Sievietēm patīk nesteigties

Puišiem bieži patīk visu vest taisnākajā ceļā uz aktu. Sievietēm bieži patīk "ceļš ar ainavu." Kā norāda Kiršnere: "Sievietēm patīk dzimumakts, bet viņām patīk līdz tam nonākt pa citu ceļu. Viņas vēlās izjust kopīgumu saikni ar savu partneri. Tas nozīmē sarunas, pieskārienus - tiešāk sakot - priekšspēli."

Attēls no: pixabay.com
nbsp10 Izsargāscaronanās ir... Autors: Latvian Revenger 18 sieviešu noslēpumi: viņas vēlas, lai vīrieši to zina
4.

 

10. Izsargāšanās ir JĀ

Izsargāšanās ir tēma par ko jādomā abiem dzimumiem, bet Kiršnere norāda to, ka sievietes novērtē to un jūtas vairāk pasargātas, ja vīrietis skaidri un gaiši parāda to, ka viņam tas ir svarīgi.

 

11. Uzzini, kas viņai patīk gultā

Sievietēm patīk runāt par to, kas notiek palagos, un viņas grib izdarīt ko jauku savam vīrietim, bet pretī jādod to pašu. Noskaidro, kas viņai patīk. Tikai jautā to pozitīvi un ar tembru, kas liecina, ka esi gatavs ko tādu izdarīt. Kā norāda Kiršnere - viena no labākajām šādas sarunas rindiņām būtu "Man ļoti patiktu ja tu [savu tekstu ieliec šeit]. Un šis viss attiecās ne tikai uz gultu - tas attiecās uz jebkuru dzīves jomu. Tu gribi, lai tava meitene dara to, kas tev patīk? Noskaidro arī to, kas patīk viņai un galvenais to arī izdari.

 

12. Atdarināšana ir mīlas barometrs

Atceries teicienu "Imitācija ir lielākais kompliments". Sievietes bieži izrāda savas jūtas, imitējot tavu garastāvokli un darbības. Viņa var pasūtīt ēdienu, kas sakrīt ar tavu gaumi, sākt valkāt apģērbu tavā mīļākajā krāsā, smaidīt vai sakrustot rokas tad, kad to dari tu. Atdarināšana ir viņas veids, kā tevi atslābināt un parādīt tev to, ka viņa ir apburta.

Attēls no: pixabay.com
nbsp13 Tavs krekls var būt... Autors: Latvian Revenger 18 sieviešu noslēpumi: viņas vēlas, lai vīrieši to zina
5.

 

13. Tavs krekls var būt mīlas magnēts

Vai tava partnere saritinās tavā džemperī vai ielien tavā darba kreklā? Atsevišķi pētnieki ir noskaidrojuši, ka vīrieša aromāts sievietēm mēdz radīt relaksējošu efektu.

 

14. Saki to atkal un atkal

Sievietēm patīk, ka viņām saka, ka viņas labi izskatās, un viņam patīk vīrietis, kurš to pamana bez mājieniem. Ja viņa, piemēram, uzvilkusi jaunu kleitu, tu tiksi pie lieliem pluspunktiem, ja pateiksi cik skaista vai seksīga viņa tajā izskatās. Īpaši punkti tiks tad, ja pateiksi ko tādu pirms viņa pati sāk runāt par kleitu. Viņa izskatās īpaši labi, piestāv jaunā frizūra, nagi vai somiņa - liec viņai par to dzirdēt.

 

15. Nebaidies no sarunām par attiecībām

Ja tava sieviete vēlās runā par attiecībām, tas nenozīmē, ka automātiski tu esi izdarījis ko nepareizu. Kā norāda Diana Kiršnere: "Sievietēm vienkārši patīk runāt par jūsu apvienību - tās stāvokli, kas labs notiek, kas slikts vai vienkārši kas notiek." Tā ir laba lieta. Kārtīga, plaša diapozona saruna var savest jūs vēl tuvāk.

Attēls no: pixabay.com
nbsp16 Skaties viņai acīsTu... Autors: Latvian Revenger 18 sieviešu noslēpumi: viņas vēlas, lai vīrieši to zina
6.

 

16. Skaties viņai acīs

Tu vari justies labāk sēžot sānu pie sāna, bet lielai daļai sieviešu vairāk patīk vērsties sejā, un runa nav par videozvaniem. Sievietes dod priekšroku, ja viņu vīrieši veido acu kontaktu sarunas laikā. Un, ja tu skaties viņai acīs, kad darīsiet pieaugušo lietas, tad tas radīs lielāku tuvību arī ārpus guļamistabas.

 

17. Nenokavē mirkli

Kā tu vari zināt, ka viņa ir gatava piekrist nākamajam solim jūsu attiecībās? Viņa tev to pateiks. Tas ir kaut kas tāds, par ko parasti sievietes ir diezgan tiešas. Bet viņa negribēs šādas sarunas bieži. Ja viņa tam ir gatava un ir devusi laiku, tad nākamreiz, kad saruna aizies par šādu tematu (jo īpaši ja runa ir par laulību) tev ir jābūt gatavam spert soli uz priekšu vai kāpties atpakaļ.

 

18. Romantika ir viegla. Neazmirsti par to

Romantika ir kaut kas ko viņa vēlēsies vienmēr, neatkarīgi no tā vai kopā esat 2 mēnešus vai 20 gadus. Puķes, īpašas ēdienreizes, mazliet dzejas, citi pārsteigumi - sievietes to novērtē. Tam nav jābūt nekam grandiozam.

Attēls no: pixabay.com
2
88
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Banančiks00 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Banančiks00 21.03.19 03:43
1
0

13. Skaidrs, tad dušā vairāk neiešu   

Els Bels avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  Els Bels 21.03.19 07:20  
1
0
Fufelis
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 21.03.19 00:20
0
0

Tas viss ir tik sarežģīti!