34

 645  1

Komentāri 34

0/2000

Par 13. kas gan tur savāds? Pie mums Depo var nopirkt gan krāsas un otas, gan desas, makaronus un aļiņu.

 49  0 atbildēt

Austrāliešiem varbūt eiropieši liekās savādnieki.

 25  0 atbildēt

Dzīvo radinieki austrālijā, tur tiešām ir rēcīga valoda un pusi nesaproti, ko viņi runā. Pareizi kā ir rakstā teikts, ka runā angļu slengā ikdienā, un paši angļi viņus nesaprot. Viņiem daudz kas radies saīsinot vārdus, tāpēc arī ne tikai maķītis ir cietis. 

Par ķenguru gaļu? kāds tur sakars ar balto ērgli asv? Tas, ka viņiem lieli truši lēkā pa visu valsti nenozīmē, ka to gaļu nevar ēst. Nacionālais dzīvnieks, no kura aizsardzībai ir izdomāts nacionālais ķengursitamais un izplatījies pa visu pasauli. Un bada laikā arī velns mušas ēd.

 24  0 atbildēt

Čomaks stāstīja, ka tās meitenes tur nemaz tik smukas nav un veču ir krietni vairāk. Takšto, ja gribi braukt uz turieni dzīvot, ņem līdzi savu žubīt. 

 13  0 atbildēt

Aptuveni tā tur ir ... dzīvoju tu kādu laiciņu... ar Australian English man liekas ka ir mazāk problēmu nekā ar Anglijas dialektiem! Pamēģiniet kādreiz "patulkot" spēcīgu Yorkshire dialektu! Vīnu no pakām padzēru.. no zābakiem ne... .... ķenguru ēdu (atceros pirmo reizi nopirku vienā veikalā kopā ar "Rīgas šprotēm"... BBQ parkos tiešām labs pasākums... atceros pirmo reizi meklēju kur iemest naudu (darbojas uz elektrības un, kā zināms, sildierīces "rij" ļoti daudz el.enerģijas)... neatradu... - izrādas, spied tik pogu un cep! Par velti!  

 9  0 atbildēt
Tepat Latvijā pārdod burgerus ar ceptu olu ...
 6  0 atbildēt
14. Kas tur tik dīvains? Aizej uz streetburger un tur tu dabūsi burgerus ar ceptu olu arī Latvijā. Ja godīgi, tas ir ļoti garšīgs salikums😁
 5  0 atbildēt

Nu vispār jau autoram vajadzētu paklausīties Scottish English, tad Aussies liksies gluži kā Queen's English.

 5  0 atbildēt

#2 arī LV rullē  

 4  0 atbildēt
2. Paskaties tepat Latvijā, netrūkst tàdu, kas dzer tos izlejamos méslus
 4  0 atbildēt
Cepta ola burgeri ir laba,Īrija ari ir
 4  0 atbildēt

Dažreiz ar staigāju pa veikalu ar plikām pēdām   

 3  0 atbildēt
ceptu olu burgerī atī spāņi liek
 3  0 atbildēt

  

 4  1 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Savādnieki +

 2  0 atbildēt

    

 1  0 atbildēt

blegj,dzivoju anglijaa shitais ir labs,bet juus nekad neuzzinaasit kaa runaa Matlokas kalnos bio mat,taads pats sviests.autoram liels pluss

 1  0 atbildēt

nu katra valsts izceļas ar savām dīvainībām , tas gan

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt